Slovne som ublížil frajerke

sreza
19. apr 2023

Ahojte všetci, áno ublížil som frajerke slovné... Nechcel som
Stalo sa to prvý krát, pracovali nervy. Povedal som že jej snou nik nevydrží, že prosté má zle správanie a veci kolo toho. Snažím sa to napraviť, neviem čo do mňa vošlo, je moc citlivá snažím sa jej neublížovať slovné, pretože nechcem, chcem byť snou a neviem či mi to raz odpustí alebo nie... Trápi ju to tiež, pretože to odomna nečakala. Nejaké rady prosím, nechcel som ju raniť moc má to mrzí snažím sa to snou vydiskutovať lenže je moc citlivá, a stale to bude mať v sebe. Ďakujem za rady

pribinak
19. apr 2023

@sreza a prečo s ňou chceš byt keď má zle správanie?

sreza
autor
19. apr 2023

@pribinak nemá zle správanie, a chcem byť snou lebo ju milujem, tým že som povedal veľa klamstiev keď som mal nervy zobrala to vážne...

viestta
19. apr 2023

@sreza nabuduce neklam, nebudes musiet riesit ako to napravit

pribinak
19. apr 2023

@sreza no tak sa jej slušne ospravedln ale asi treba prediskutovať aj situáciu kedy ku hádke prišlo

anjelicek26
19. apr 2023

Neprezivala by som to, hadky boli a budu, clovek povie veci, ktore tak nemysli. Dolezite je pozerat dopredu a dokazat jej, ze ju mas rad... dokonaly nie je nikto, ani ty, ani ona, proste pozeraj dopredu, chodte spolu von, travte spolu cas, venuj sa jej, pomoz jej s cim sa da, teraz sa staci ospravedlnit, ze blby den, blbe emocie, ze ta to mrzi, co si povedal. A uz by som sa v tom zbytocne nevrtala.

sreza
autor
19. apr 2023

@anjelicek26 veľa premýšľa, bude sa v tom vrtat, a dokazujem jej

sreza
autor
19. apr 2023

@pribinak stalo sa už včera

deti95060810
19. apr 2023

raz ti odpustí, a potom už pri ďalších slovných ublíženiach asi ani nie - ak samozrejme bude mať slečna rozum...

queen_mary
19. apr 2023

Neprezivaj to tak. Ci do konca Ivota to takto planujes? Chodit okolo nej po spickach? 😀

ibajaanikiny
19. apr 2023

@sreza a ona je co za princeznu?pochybujem,ze nikdy nic nepovedala v zapale zlosti,co by neolutovala. Ona musi byt tiez zvlastna,ked sa jej musis teraz odprosovat dookola miesto toho,aby ste si sadli,vydiskutovali to a uzavreli. Nie,ona sa bude v tom vrtat,lebo je “citliva”. Inak,isto si neklamal?mozno ozaj s nou nikto nevydrzi (joke😄). A ty tiez vaz slova,ked vies,aka je a ze ju to uraza…ste dospeli a nie deti

sreza
autor
19. apr 2023

@ibajaanikiny právda

h2
19. apr 2023

@sreza Čakala som, čo také hrozné si jej povedal, že nejaké vulgarizmy, alebo niečo. Akože netvrdím, že povedať partnerovi, že s ním nikto nevydrží, je super. Ale nie je to zase nič také, čo by som nevedela po ospravedlnení a vysvetlení, že to bolo povedané v hneve, odpustiť.

raiper34
19. apr 2023

Koľko máš rokov? Vieš koľko hadok budeš ešte za život mať? To chces po každej riešiť, že si jej ublížil slovné? Pri hádkach si ľudia často ubližujú, dôležité je vedieť sa udobriť, ospravedlniť a odpustiť...

lalu_sk111
21. apr 2023

Hrozne rady poniektore. Slovne ublizovanie urcite nie je samozrejmost v kazdom vztahu, vdaka Bohu. Chlapec nad sebou aspon rozmysla, co sa neda povedat o kazdom. Moja rada - dat jej najavo, ze ta to mrzi a snazit sa zlepsovat. Uz to nevezmes spat ale mozes na sebe pracovat. Tak, ako by mal kazdy.. Niektori ludia maju pocit, ze je to ,,jedno,, ze to je bezne atd ale potom to tak u nich doma aj vypada

sreza
autor
21. apr 2023
sreza
autor
21. apr 2023

@lalu_sk111 Nieje to bežne, mrzí ma to fakt že sa stálo, ale už je to celkom fajn

sreza
autor
21. apr 2023

@h2 Nie žiadne nadavky