Som divná - náročná?

24. jan 2024

Ahojte mám 23 rokov .. neviem čo sa somnou deje ale takáto som nebývala proste vždy som sa vedela odviazať nič som neriešila bavila som sa s kadekým no poslednú dobu som sa začala viac zaujímať o plastiky - plánujem ísť na prsia.. furt pozerám po autách začala som milovať drahé autá idem odpadnúť za volantom keď vidím napr Bentley ísť 🤣 začal sa mi páčiť luxus… mám obyčajného frajera z dediny .. hovorí že som strašne znamyslenela ..
rozmýšľam úplne prehodnotiť svoj život ale prave naopak - kde mám spoznať nejakých vplyvných ľudí s krásnymi autami ?🤣 už mám na sebe nejaké zmeny chcem ešte na prsia ísť.. zarábam dosť (na svoj vek)a plánujem to investovať do seba najviac..
Kamarátka si našla frajera a prvá moja otázka bola aké ma auto a čo robí… ani som si to neuvedomila 🤣🤣🤣

pe_mi
24. jan 2024

Áno, si divný a náročný troll

doriiis
24. jan 2024

Náročná? To je nový výraz pre povrchná a prihlupla?

reddflowerlife
24. jan 2024

podla mna je prirodzena vec hladat si partnera podla svojich poziadavok- ja by som tiez nechcela chudobneho partnera. Musi byt viac ako ja, musim ho obdivovat.

autor
24. jan 2024

@reddflowerlife len kde nejdem takého … ja už nechcem takého obyčajného s audinou z roku 2008…

marianarem
24. jan 2024

Mozno nedostatok ozajstnych problemov alebo niecoho, co by ta naozaj naplnalo, pripadne aj nizke sebavedomie.
Kazdopadne ked uz sa ti pacia luxusne auta, tak by som nerozmyslala nad tym, kde spoznas ludi s krasnymi autami, ale ako si na taketo auto zarobit. Tam aspon za tym budes mat pocit nejakej zasluhy, vlastnej prace.

dskjhfdlkdjhl
24. jan 2024

Znamky zaokruhlene, deticky sa nudia😉

kikuska872
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marseillefan
24. jan 2024

Ak nie si troll, zaujímalo by ma, koľko zarábaš 🙂

ivik4
24. jan 2024

No a ? Kazdy sme nejaky
V pohode

1ryba
24. jan 2024

Boris je teraz v Turecku. Ale skús sa mu ozvať.

zobaka
24. jan 2024

také lovia chlapov v lepsich podnikoch, nahod sa a cakaj

vorkola
24. jan 2024

@1ryba No ale Borisko si tam isiel po peknu hrivu

nika523
24. jan 2024

@marianarem prečo by si mala zarobiť až potom mať dobrý pocit? Keď chce uloviť bohatého chlapa nech hľadá, myslím že dobrý pocit môže mať aj tak

nika523
24. jan 2024

Nie si divná, každý má iné priority a hľadá niečo iné v živote ak chceš bohatého chlapa s luxusným autom tak ho hľadaj a divné je to že sa to tu pýtaš, hľadaj a nekecaj, či čo chceš rozhrešenie či moralistické reči na tri strany či o čo ti ide? Sa nudíš? Nezaháľaj a hľadaj

walentina7
24. jan 2024

Áno si divná. Nikto netvrdí že musíš chodiť so žobrakom z dediny a žiť s ním od vyplaty do výplaty, ale zas prehnané nároky máš. Taká zlatá stredná cesta by bola fajn.

miadi
25. jan 2024

Skus zohnat job v luxusnej autopredajni . Budu tam aj auta aj chlapi . Zbalis zakaznika a budes mat istotu ze auto je z r 2024.

zanny93
25. jan 2024

@miadi 😆😆napadlo ma uplne to iste! Za mna najlepsia rada.

nataly420
25. jan 2024

Prosím ta :D ak ty si dospela zena tak bež na vyšetrenie na hlavu lebo baviť sa na koniku ,že aké komentáre ti tu budú písať je teda iq húpací konik 🙂 troll ako vyšitý tupotaaaaaaaa

anjelicek26
25. jan 2024

Nuz trolling... ale vseobecne "ake ma auto a co robi" zaujima pipenky, ktore sa o seba nevedia postarat same... ktorym nevadi byt privesok, modny doplnok "sikovneho" muza... to, ze je to uplny debil, je uplne irelevantne.. ale ma peniaze a "rating" v spolocnosti...

diewcatqoo
25. jan 2024

Ako ste s frajerom prisli na slovo "znamyslenela"? To by mi nikdy nenapadlo vytvorit takyto tvar 😳

marianarem
25. jan 2024

@nika523 Lebo jej to da pocit, ze sama vlastnou pracou nieco dokaze a ten je na nezaplatenie. A pomoze jej aj k sebavedomiu. Ak zbali bohateho vpkyvneho chlapa s autom, tak tento pocit neziska. Bude sa citit dobre v tom ohlade, ze dokaze takeho chlapa zbalit. Len potom ju to bude hnat do dalsich plastik, aby si udrzala vzhlad, ktory bude povazovat za svoju hlavnu prednost.
Ale mozem sa mylit, ako kazdy. Je to moja skusenost, ale kazdy mame svoju.

eva8
25. jan 2024

Kolega, klient v tvojej praci.

nikyball
25. jan 2024

23 rokov na kur:u je dost. to si mala skor riesit dievca. teraz kym ta vezme nejaky chirurg, kym sa zahojis, to hned je aj 24 , konkurencia privelka, v 25 uz ta budu prachaci menit za mladsie. nechaj si ty pekne chlapca s audinkou 2008.

mimikarol
25. jan 2024

Napíš Borisovi keď budeš po plastike

dusankomoj
25. jan 2024

@mimikarol prečo až potom? Boris vie určite vybaviť zľavu na plastiku🤣 ako stály zákazník má možno aj množstevnú!

schauma123
25. jan 2024

Daj sa liečiť a skús nájsť v sebe kúsok pokory.

lenagawel
25. jan 2024

ty si najdi hlavne rozum dievca 🤦🏻‍♀️

nelka93
25. jan 2024

Co dokážeš takému chlapovi ponúknuť? Okrem ceckov? Rozum nemáš, krása pominie a ostane ti akurát umelina

dvoncb
25. jan 2024

Nikdy Ťa nechcem stretnut

domkakvet
25. jan 2024

Este asi puberta trva