Mám 22 rokov a mojou vášňou sú autá

4. apr 2024

Mám 22 rokov a mojou vášňou sú autá.. nie typické škoda, Toyota atd…
Ja mám záľubu vo Ferrari, Maserati, Lambo, Rolls Royce, Bentley… neustále pozerám videa ..keď vidím auto tohto typu prejsť okolo mňa tak som celá bez seba hneď poznám model… proste cítim sa divno baby okolo mňa riešia úplne iné veci.. 😂 auta sú neskutočná vášeň ale nie práve tie typické čo vidím každý deň na cestách… šetrím si na Maserati ghibli 3.8 V8 biturbo

Sen je Ferrari 458 Italia 🥹🙏🏼

viestta
4. apr 2024

Ty si tu uz pisala? Odvtedy si kolko nasetrila na ten svoj sen?

fido69
4. apr 2024

Som na tom podobne. No a čo? 🤔

doriiis
4. apr 2024

@viestta ....aj ja si to pamätám.🤣A tuším tam písala aj o tom,že letí na chlapov s takýmito autami.😂
Autorka....staré ale dobre💪

egonsk
4. apr 2024

aj ja som v tvojom veku tuzil po rychlom a luxusnom aute, teraz by som take nechcel, staci pozriet na ktorekolvek co mam a vidim ako mi ich vytuningovali ludia pri obchodakoch a ako ich zboznuju holuby.

midka
4. apr 2024

je to uplne v poriadku,, predpokladam, ze ako spravny nadsenec motorizmu,,, mas aj nastudovane,, ,,,motorizacie,,, prevodovky, pocty valcov,, a vsetky tie technicke smakocinky,, lebo to robi nadsenca nadsencom v porovnani s beznym uzivatelom,,,,, no a to, ze si setris,, je vyborne,,, kazdy setri na nieco ine,.... 🙂 hold len treba vydrzat 🙂

viestta
4. apr 2024

@doriiis bude tu obcas pisat v nadeji, ze sa jej ozve nejaky osamely majitel Maserati, ktory sem chodi riesit zapareniny na prdelke svojho dietata. Ona sa o auticko rada postara, aby mal viac casu na prebalovanie a kocikovanie

fido69
4. apr 2024

@midka Skôr ako s prevodovkou a motorom by mala mať skúsenosti so zaklínaním majiteľovho jednookého hada 😂

doriiis
4. apr 2024

@viestta ....🤣.držme jej palce.A keď našetri na ten svoj sen,môže začať šetriť na benzín,aby sa stihla aspoň raz previezť,kým zistí,že kúpiť je jedna vec ale živiť takéto auto už druhá 😂

viestta
4. apr 2024

@doriiis len ci este v tom case bude schopna soferovat, vies, vodicak jej mozu zobrat pre starobu...

lindous
4. apr 2024

Je to záľuba, ktorá ide úplne mimo mňa, ale mám 2 kamošky autičkári, obe majú aj svoju autičkársku partiu, s ktorou chodia na zjazdy atď a v ktorých sú aj ženy… možno to nie je úplne typické, ale divná ani jediná nie určite nie si

domkakvet
4. apr 2024

Setris na maserati a tvoj sen je ferrari, no kym nasetris sa hadam rozhodnes a do vtedy tu bude dalsia diskusia.

diewcatqoo
4. apr 2024

A ide ti o zazitok z jazdy, o nejake technicke vymozenosti alebo o to, aby sa za tebou kazdy obzeral, ze aha, ake auto? 🙂
Priznam sa, ze mna to nikdy nezaujimalo, ale nasla som si chlapa takeho nadsenca, tak mam bezne doma prednasky o autach. Mame sportove auto a chodievame jazdit aj na okruhy rozne po svete. Teda, uz jazdi muz vacsinou sam, lebo odkedy som matkou, tak mam uz z rychlej jazdy docela strach a nad 250 to uz nedavam.

martinmmartin
5. apr 2024

sen o dobrom aute ta dokaze priviest na mizinu. Kazde auto a hlavne tie premiove ta stoja strasne prachy kazdu sekundu co ich vlastnis a ked nemas rozpravkovy prebytok tak budes cely zivot zivit starnucu kopu srotu ktora ti zhabe vlastne byvanie a dostojnu strobu.
Plus tato zabava vobec nieje unikatna a vsade kam sa pohnes v tvojich hobby-kruhoch uvidis len lepsie drahsie auta ako budes mat ty z coho chytis akurat depku.

buberova
5. apr 2024

A aká je otázka?

chodec15
5. apr 2024

Ked budes mat deti, tak ocenis aj stary minivan a na maserati sa budes chodit divat do garaze, lebo deti do neho nenapchas. 🙂Ale zase treba o niecom snivat.

bavlnka92
5. apr 2024

nezabudni že aj keby si mala našetrené na "opicu" treba mať aj na banány.. rozumej tankovanie..

natinka36
6. apr 2024

Tiez milujem auta😃 mame v okoli plno takychto aut a je to ozaj zazitok