Som tehotná a manžel sa chce rozviesť

zdenkabalazka9
18. jan 2023

Som mamina malého dievčatka. Ďalšie dieťatko na ceste a dnes som sa dozvedela, že manžel sa chce rozviesť. Rodinu nemám Strácam chuť do života,veľmi to boli.

martinkatinka
18. jan 2023

A aky ma dovod na rozvod? To ti povedal sam?

majinka81
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 ahoj aký udal dovod rozvodu,to ti len tak oznámil?Muselo tomu niečo predchádzať.

zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@martinkatinka Písal o tom sestre

jaskolka
18. jan 2023

A dôvod? Ci akože len došiel domov a "ahoj,chcem sa rozviesť?"

stellarstar
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 a ty sa ho nevieš opýtať?

zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@majinka81 Hádky, ako v každej rodine sa občas niekto poháda. Keby to povie mne ok, všetko mne za chrbtom.

zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@stellarstar Ja som ta ktorá komunikuje. On je ten co sa mi smeje do tváre aj keď ja plačem od únavy.

cyberk
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 a s takym si si spravila druhe dieta? gratulujem, ze dalsiemu dietatu pokazis zivot....

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@cyberk Tvoj komentár je hodný akurát tak facky. Ako môžeš niekomu povedať, že pokazí život dieťaťu? Píš to matkám ktoré sa o svoje deti nezaujímaju a nestarajú sa a nie mne co by som dala aj svoj život za deti. Hlúpe reči si nechaj pre iných. Ďakujem

zdenkabalazka9
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 to zabolí. Aj bez tehotenstva. Prajem ti pevné nervy a pokoj v duši...

zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@amelia1234 Podľa seba sudis iných. Gratulujem.

zdenkabalazka9
autor
18. jan 2023

@mikadooo Ďakujem Ti. 🍀

cyberk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danusa63
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 No už si tehotná s malým dieťatkom na ceste k rozvodu. Nobelovú cenu za to nečakaj....

heni79
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 A aký má dôvod na rozvod? Hádky, ktoré sa vyskytnú v každom vzťahu, to nebudú. Čo povedal sestre? A koho je to sestra? Z kontextu to nie je zrejmé. Ale, asi jeho. Či? 🤔

stellarstar
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 niečo sa ale muselo stať keď sa chce rozvádzať. Bola hádka? Alebo niečo si vyviedla?

zdenka11081983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loliku
18. jan 2023

Fuuu zeny, tymi recami jej teda nepomahate 🙈 Autorka je to teda blba situacia, a ty ho lubis? Ak sa lubite a nemate nejake velke problemy skus sa s nim porozpravat a urovnat to, popripade mohol to napisat v navale zlosti napr. po hadke a nemyslel to vazne....

sisa_s
18. jan 2023

Používateľka zdenkabalazka9 už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.

marca12
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 musis sa vzchopit a prestat plakat. Skus byt silna a napravit vztah,ak ti na nom zalezi. Mozno muzovi vadi prave ta hysteria a plac. Pokial to povedal sestre,este nie je nic stratene.

mimibabybell
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 je mi to veľmi ľúto. Budem na vás myslieť a pomodlím sa za vás. Hocikomu sa môže v živote stať hocičo. Viem si predstaviť ako vás to bolí, ale kvôli deťom sa prosím snažte byť silná a hlavne sa nebojte. Držím Vám palce. Prajem vám silu. A ten maličký nový život bude mať určite úžasnú maminku. ❤️

lucia.t
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
18. jan 2023

@zdenkabalazka9 ...o com sa hadate ze sa kvoli tomu chce rozviest?

guliver19
18. jan 2023

@cyberk dobre ti padlo kopnut si? Podla teba to teraz potrebovala?? Prilis spokojna v zivote nebudes ani ty

kayyaa
18. jan 2023

@cyberk taka arogantna matka ako ty tiez nie je pre deti ziadna vyhra...

zuzi0911
18. jan 2023

Prajem ti len vela síl...snad sa to urovna

kittykat22
18. jan 2023

@cyberk s akym si spravila druhe dieta? S takym kde je vsetko v pohode a sem tam nedorozumenie? Nechapem. Taky debilny komentar si si mohla schovat vies kam.