Stará láska, tá prvá a veľká obojstranne

postavicka1212
29. aug 2021

Baby prečo stále myslím na svojho už dávno, dáávno ex ?🤔
Mám všetko, šťastné manželstvo, dieťa, prácu, spokojný život, proste mi ozaj nič nechýba..Len aby ste boli v obraze. Ale dosť často napr. aj teraz počúvam hudbu a myslím na svojho ex, bola to moja prvá láska ale veľká láska. Proste chapte to v tom zmysle, ze som bola veľmi zamilovaná, cca niečo cez 2 roky sme boli spolu, prišla som aj o panenstvo s ním. Myšlienky na neho neprichádzajú iba pri hudbe, ale aj kľudne si kuknem jeho profil na fb a pozerám jeho fotky, občas... Neviem prečo vôbec na neho myslím. Je tomu už pomaly 15 rokov dozadu... Ja mam svoj život, rodinu a on tiež, až na to ze nieje ženatý, ale majú deti. Takže naše životy zrejme spolu byť nemali, každý už máme svoje rodiny, len prečo na neho myslievam? Čo myslite? Či ako sa hovorí, stará láska nehrdzavie? Ja neviem... Napíšte mi svoje názory. 🙂

asia83
30. aug 2021

@postavicka1212 Pretože on myslí na vás.

kassandra25
30. aug 2021

@postavicka1212 a co si chces precitat? Tak ti to napisem, aby si bola happy: rozved sa, jemu posli tiez spravu, nech sa iba rozide so svojou druzkou a matkou deti a budte spolu happy teda. Potom tu sice budes pisat, ze myslis zas na svojho muza, ale papier znese vsetko, ja hovorim.

ankare
30. aug 2021

Aj ja prežívam niečo podobné. Mám super manžela a často sa mi sníva s jedným plejbojom,s ktorým som prezila románik, a potom na neho často intenzívne myslím. A keď ho stretnem,tak motýliky v bruchu. Keď sme spolu riešili,veľmi som ho chcela,no on mňa evidentne nie,mal ma asi len ako romanik.
Veľmi ma láka,ale určite by som s ním muža nepodviedla,môjmu mužovi nesiaha ani po päty.
Takže aj Tebe radim nespekulovat,všetko je tak,ako má byť. Drž sa!

lindusss2016
30. aug 2021

@postavicka1212 ja ti poviem, preco ti neda pokoj a v podstate si to uz vystihla aj sama. Chyba ti vasen. S ex si bola len 2 roky, cize cely ten cas to bola zamilovanost, vztah nestihol sklznut do stereotypu a nudy. Prezili ste spolu len tie motyle, tie chvile, ked sa neviete jeden druheho nabazit. Keby si zalovila v pamati, urcite by si zistila, ze si podobne prezivala aj s manzelom, lenze s nim potom prisli tie roky obycajneho vztahu a zamilovanost upadla do zabudnutia. To iste by si mala s kazdym jednym, ta vasen je proste prchava a ked sa o svoj vztah a v tomto pripade najma milostny vztah nestarate, tak to jednoducho nebude trvat vecne a je jedno, kto je ten druhy...

jaskolka
30. aug 2021

Nostalgia za prvou láskou... Jednoducho to bola časť tvojho života, to nezmeníš. S terajším to už nie je také "boom" skôr to už ide do rutiny, preto si predstavuješ, aké by to bolo úžasné s bývalým. Rozmýšľaš, že čo on robí, čo myslí na teba a podobne.. Rozoberás co to kedy povedal a prečo.. Ale to všetko sú len predstavy, nie je to realita. Možno v realite by ste si tiež už liezli na nervy, čaro nového by vyprchalo a ty by si sa čudovala, čo si na tom videla. Za mňa si nechaj tie sny v rovine snov, ži normálne svoj život a exa nechaj žiť jeho. Proste ste už každý inde, a vaše cesty sa rozišli.Pracujte na vzťahu s manželom, starajte sa oň. A bývalého nechaj v šuplíku "stara ukončená láska".

littlebubble
30. aug 2021

@postavicka1212 Ano zazila som to.Az ked som zacala s mojim terajsim tak som zabudla na vsetko.Samozrejme, ze som bola stastna az s clovekom ked som citila silne emocie.Ak by tam nebola vasen, laska, pritazlivost tak by som s takym muzom dlho nevydrzala.Jasne, ze aj ja som si povedala, ze uz to nezazijem a tak som si povedala, ze sa naucim lubit cloveka ktory bude lubit mna.Nedokazala som to a takeho muza by som si ani nechcela zobrat.

Ja nedokazem milovat po case, na silu.Bud to pride hned alebo nikdy.A ak to pride hned tak som schopna milovat muza aj po rokoch a pritahuje ma aj po rokoch.

Spomienky na minulost mas preto pretoze ti chyba to co si s terajsim muzom nezazila, ale nesmies zabudat na to, ze kazdy ex je ex kvoli niecomu.

Mozno tvoj manzel nebol spravna volba, ale ani ten ex by nebol.Ak si bola schopna mat deti s manzelom tak urcite tam laska je len ju treba obnovit.

ertlovik18
30. aug 2021

Takato nostalgia aj mna kedysi sklucovala, teda ani nie, ze sklucovala, ale teda prislo na mna take obdobie, ze som si tak spomenula, potom som si povedala, ze to musi skoncit, zacala som sa venovat sebe, nasla som si konicky a preslo ma to.