Stará láska, tá prvá a veľká obojstranne

postavicka1212
29. aug 2021

Baby prečo stále myslím na svojho už dávno, dáávno ex ?🤔
Mám všetko, šťastné manželstvo, dieťa, prácu, spokojný život, proste mi ozaj nič nechýba..Len aby ste boli v obraze. Ale dosť často napr. aj teraz počúvam hudbu a myslím na svojho ex, bola to moja prvá láska ale veľká láska. Proste chapte to v tom zmysle, ze som bola veľmi zamilovaná, cca niečo cez 2 roky sme boli spolu, prišla som aj o panenstvo s ním. Myšlienky na neho neprichádzajú iba pri hudbe, ale aj kľudne si kuknem jeho profil na fb a pozerám jeho fotky, občas... Neviem prečo vôbec na neho myslím. Je tomu už pomaly 15 rokov dozadu... Ja mam svoj život, rodinu a on tiež, až na to ze nieje ženatý, ale majú deti. Takže naše životy zrejme spolu byť nemali, každý už máme svoje rodiny, len prečo na neho myslievam? Čo myslite? Či ako sa hovorí, stará láska nehrdzavie? Ja neviem... Napíšte mi svoje názory. 🙂

nikyball
29. aug 2021

@postavicka1212 zabudla si na dôvod, prečo ste sa rozišli. Ak by to bolo dokonalé, boli by ste spolu

panelacikova
29. aug 2021

@postavicka1212 no zrejme preto, že to, že ti nič nechýba a si spokojná, si iba nahováraš... alebo sa nesmierne nudíš. jedno z toho... mne by ani nenapadlo sliediť, čo robia moji bývalí, ak som naozaj reálne spokojná a šťastná 🙂

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@nikyball Ono rozišli sme sa kvôli skole, ja som odišla ďaleko do školy a na diaľku by to asi nefungovalo. Neskôr, po pár rokoch keď som sa vrátila, medzi tým som si našla priateľa (terajšieho muža), bolo to už medzi nami vážne, mali sme sa brat, no akurát cca asi pol roka pred našou svadbou mi zrazu začal písať ten ,, môj ex,, že pracuje na Čechách a chcel aby som tam prišla k nemu byvat, pracovať atď... Lenže ja som chcela žiť na SK a mala som už vážnu známosť (svojho muža), tak som mu v podstate dala košom. Nepísala som si viac uz s ním kôli svojmu muzovy aby zbytočne neziarlil.. Ten,, môj ex,, bol vtedy bez priateľky. Po našej svadne mi ironicky napísal ze ,, gratuluje k svadbe,,
Skratka, dala som prednosť môjmu muzovy, ale neviem prečo myslím na ex.... 🙆‍♀️

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@panelacikova Byvalych som mala viac,,, tamtí,, má vôbec nezaujímajú, iba on. Tej prvý.

panelacikova
29. aug 2021

@postavicka1212 akosi si si nevšimla tú moju prvú časť vety....

ella_price
29. aug 2021

Mám všetko, šťastné manželstvo, dieťa, prácu, spokojný život, proste mi ozaj nič nechýba

Ale idem na koňa napísať o svojom ex, lebo už len to mi chýba ku šťastiu 🤦🏻‍♀️😂😂

dzulli1980
29. aug 2021

Osobne si myslím, že to nemáš v sebe ešte uzavreté ... keď som mala 18, strašne, priam osudovo, som sa zaľúbila do jedného chalana ... bol to hajzel, sukničkár ... no aj napriek tomu sa naše životy preplietali takmer 15 rokov ... trikrát sme sa dali dokopy, trikrát to skončilo zle ... a potom som spoznala svojho muža, nie je ideál, koľkokrát mám chuť ho nakopať do zadku ... no úplne ma od môjho bývalého vyliečil ... ten ex ma stále kontaktuje a bola som do neho "na zabitie" zamilovaná, no za nič na svete by som sa k nemu nevrátila ... neviem, čím to je, no keby som si dnes mala vybrať, vyberiem si svojho manžela ... pretože viem, že u toho bývalého to boli len kecy, prázdne reči ... všetko sa pre niečo deje, keď si sa s ním rozišla, tak to proste malo byť, niekde bol problém, chyba, kvôli ktorej to nemohlo fungovať ... treba hľadieť dopredu, minulosť nechať minulosťou.
@postavicka1212

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@panelacikova Máš v podstate trocha pravdy a povedala by som ze aj aj. Co sa týka šťastia, spokojnosti, som šťastná, mam dobrého muza atď. atď., nebudem rozoberat..., ale jedine čo mi mozno trocha chyba, je trocha viac vášne, proste tej chtivosti. Nie žeby sex nebol, práveže je, ale príde mi to už iba také mechanické po rokoch... Vždy to isté. 😃🙆‍♀️ Skúšala som kadeco ale nezaberá, po rokoch to je asi tak, neviem... A mozno aj trocha nuda. 🙃
Ale prečo proste iba na toho prvého mi stále myšlienky prichádzajú? Neviem. Žeby preto, ze je to prvé, nezabudnuteľné? 🤷‍♀️

marca12
29. aug 2021

@postavicka1212 aj ja mam takeho tajneho ani neviem ako ho nazvat az na to,ze my sme spolu nikdy ani slovo neprehovorili. Odmalicka sa mi pacil. Obcas sa mi s nim sniva aj dnes v noci a uplne v haji som z toho cely den. Vidam ho tak raz za pol roka a to som uplne v haji potom. U mna je to tym,ze ho mam zidealizovaneho,nepoznam ho,neviem aku ma povahu. Nastastie nema fb,tak nemozem sliedit 🤭 u teba to bude podobne. Rozisli ste sa kvoli skole stale v tebe tkvie predstava,ze to bolo pekne. Ale vidis on zil v Cr ty na Sr. Keby chcel,mohol si najst pracu tu a presvedcit ta a mozno by si zistila,ze nie je taky ako si si ho pamatala. Potom by si bola sklamana,ze si nechala buduceho muza a mozno by si teraz tu pisala,ze myslis na svojho ex,za ktoreho si sa mala vydat. Spomen si,cim ta muz ocaril ako sa s nim citis,aky je k detom. Snivat je pekne,ale nesmie to obmedzovat tvoj manzelsky zivot.

selest
29. aug 2021

Pretoze je tam priestor na fantazirovanie o tom "co by bolo keby". A kedze ako pises nejake extra nezhody medzi vami neboli tak si tu predstavu mozno trosku idealizujes. Po x rokoch v manzelstve s nim by si zrejme tiez bola trosku znudena ktovie. Mozno keby si do tych ciech isla tak tu teraz takto pises o manzelovi😉

alaguema
29. aug 2021

@postavicka1212 volá sa to spomienkový optimizmus. A tiež - nemali ste čas jeden druhého otráviť. Ale to neznamená, že by si dnes na tom nebola rovnako, alebo horšie s ex, než si s manželom. Vášeň a chtivosť chýba, nuda prevažuje...Vitaj vo vzťahu po rokoch, o ktorý sa asi nikto poriadne nestará. Myšlienkové úlety k ex sú len kompenzáciou. Nič iné. Neidealizuj si niečo, čo ti v svojej dobe nestálo za to, aby si sa presťahovala do Česka. Podotýkam, do Česka, nie na Mars, ani do Austrálie. Zdá sa, že vtedy ťa ex nijak extra nemotivoval. A asi to bude tým, že so súčasným manželom to ešte bolo nenudné. Tak sa zamysli sama, o čom to je. Tým, že si prezeráš (kľudne) jeho profil na Fb, v sebe zbytočne živíš ilúziu, ktorú dávno pohltila minulosť.

evamarek77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
postavicka1212
autor
29. aug 2021

@evamarek77 Uff tak toto ma tiež svoje čaro. A dá sa takto žiť? Možno som aj ja,,platonicky,, zaľúbená stále. Neviem. Proste myslievam na neho, nejaký dôvod to musí mať... 🙆‍♀️ Ci som blázon? 😃
Ale teší ma ze niesom jediná a ako vidím, tak je nás takých viac. 🙃

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Lenže mne sa nepáčilo že ma,, vola,, tam. Ze ja,, žena,, mam prísť za ním,, chlapom,, . Ja som stará škola. Nech príde chlap a nie žena. Aj som mala pred svadbou, svojho mm ľúbim a určite by som sa aj teraz zachovala rovnako ako predtým, len mi vŕta v hlave prečo na neho myslievam.. Mozno ho platonicky ľúbim?.. Neviem... Každý máme svoje rodiny, deti...

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Ale prečo mi po svadbe napísal ironicky že gratuluje? Súkromné do správy.. (ja som ho vymazala z friends) Prečo ho zaujímalo ze už som vydatá. Len musel môj profil sledovať keď sa dozvedel ze už bola svadba.

evamarek77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
littlebubble
29. aug 2021

Prečo? Lebo si si nezobrala človeka ktorého by si milovala ešte viac.

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@littlebubble Ako vieš, zažila si niečo podobné?

alaguema
29. aug 2021

@postavicka1212 ako si zo slova "gratulujem" vyčítala, že to bolo myslené ironicky? A aj keby to bolo ironické, nesvedčí to o láske k tebe. Skôr o tom, že mal zranené ego. Rozdiel snáď poznáš.

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Lebo tam napísal ešte niečo aj bodky... Ale to je jedno. Keď píšeš ze išlo asi iba o ego.

alaguema
29. aug 2021

@postavicka1212 Keby ťa tak miloval, urobil by maximum, aby ste spolu boli. On to evidentne neurobil. Volal ťa, ty si nepribehla. Potom napísal ironický koment. Kde je tá veľká láska? Mne to pripadá iba ako fantazírovanie z nudy z tvojej strany.

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Nepísal koment, ale sukromnu správu po tom co som ho odstranila z friends.....

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Ale aj ja som si hovoria ze mohol urobiť viac...

postavicka1212
autor
29. aug 2021

@alaguema Po pár rokoch som mu ja napísala správu, len tak ako sa ma.... Popísali sme trocha, ale bolo cítit že nechce konverzovat. Pridala som ho k friends, len preto aby som videla ako zijeale on to nechce. Bavili sme aj oj o nás dvoch z minulosti, písal ze ma veľmi ľúbil a nezabudol na mňa, ale každý už máme svoje životy. Ja som ani nič nechcela, mozno len taky záujem ako žije atd.

alaguema
29. aug 2021

@evamarek77 😂 to sa vážne stalo? A ty si naozaj uverila, že ťa 6 rokov hľadal a nenašiel? Iba rovno pár dni pred svadbou s tehotnou snúbenicou? A chcel hneď rušiť svadbu...Veď to je evidentne debil a slaboch, čo zmontuje takú scénku 😂

alaguema
29. aug 2021

@postavicka1212 no vidíš, tak to nechaj na pokoji. On evidentne nemá záujem. Spomienky na takéto vzťahy sú preto najkrajšie, lebo boli krátke. V tom je ich veľké čaro. Tie trvalé alebo dlhodobé sa budujú denno denne.

evamarek77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
29. aug 2021

@postavicka1212 su ludia, ktori nas pritahuju... v urcitom zivotnom obdobi sa na mna dost lepili chlapi a mala som toho rozrobeneho viac. Nieco som mala rozrobene s krasnym zivocisnym dlhovlasym kuceravym uzasnym typkom. Do toho prisiel moj muz, plesaty, s nadvahou. S muzom som 22 rokov, ale ked obcas stretnem tohoto dlhovlaseho, ktory tie vlasy ma stale rovnake, tak nechapem, je tam stale nieco pritahujuce, ale neriesim... Ani nesnivam...

nikyball
30. aug 2021

@postavicka1212 nerozmýšľaj nad tým, je to tak ako má byť. Proste by ste boli spolu

ivangeline
30. aug 2021

fantazia...