Sympatický sused

11. aug 2023

Zenyyyyy, prosim pomoc. 🙉🙉 asi sa od hanby prepadnem pod zem. Neviem tuto situaciu vyriesit sama, tak si vravim viac hlav viac rozumu. Zda sa mi ze ohladne vztahov tu niekedy padaju celkom uzitocne rady. Takze mam noveho suseda. Pristahoval sa nedavno, je mlady, velmi sympaticky. Zda sa ze slobodny. Dnes vecer mi prosim pekne zazvonil na zvoncek 😁boze a ja taka vo vytahanom tricku som vysla no ale dobre ved som doma. A podava mi misku s hruskami ze ci si neprosim ze bol u rodicov a on veru tolko sam nezje. Tak som mu schmatla jak taka chudera, vravim mu ze vdaka nech pocka. Isla som zobrat do kuchyne kolac som piekla tak v tej miske jeho som to doniesla ku dveram ze teda na vymenu ale tak smiesne to tam bolo polozene. A podotykam cely cas som bola taka splasena, hlava dole. Fakt mi je trapne to este aj pisat. No a stal stale v tych dverach asi cakal ze ho pustim ja neviem, no ze sa pozdravim a zatvorim a vtom sa ma opytal ci by som nezasla do kina. A ja, pripravte sa , ze sa mi NEDA 🙉. A on ze jaj a preco? Ze sak este nehovori termin. A mne prve co napadlo ze z kina ma bolia oci, vdaka a ahoj a zavrela som. Ja neviem preco som to povedala mne je tak strasnr trapne. Naozaj velmi by som chcela ist ale toto som asi zaklincovala. Viem to nejak uhrat? Ake su moznosti? Na 100% si mysli ze nemam zaujem, nechcem byt doterna ale. Nechat to radsej tak? Ja len dufam ze nema ucet na MK lebo na milion percent sa spozna :D :D

domkakvet
11. aug 2023

Podla mna si dobre urobila, no hadam by si ho hned nezavolala dnu ako taka lacna stetka, alebo hned prijat pozvanie, nech sa pekne snazi dalej, nabuduce sa na neho pekne usmej a bude sa snazit dalej.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. aug 2023

@domkakvet no ved dnu jasne ze nie. Len my sme sem tam predtym prehodili par zdvorilych slov aj vo vytahu alebo na chodbe, zdravime sa. Tak by to asi nebolo ze hned prijat pozvanie..ci sa mylim?? Mozno mate pravdu

vkatush
11. aug 2023

Ja by som za ním normálne prišla, s jedným jediným kúskom koláča, že sorry, ponáhľala som sa, bolo mi treba cikať alebo oči mám už zázračne v pohode, šiel by si ešte do toho kina ? 😂
S humorom to u neho vyhraješ 😊

jajanka31
11. aug 2023

Upec hruskovi kolac a odnes.. ak sa spyta na kino povedz ze radsej iba prechadzka, v kine ani nepokecate.. inak uz su hrusky?

babulkomale
11. aug 2023

@vkatush na to nema ked je takato splasena ked sa nic nedialo. Nemozem uverit co tu citam ze dospela zena sa takto sprava. Dufam ze je to vymyslene.

goodidea
11. aug 2023

Rozvod

autor
11. aug 2023

@babulkomale uff. Vdaka aj za taky komentar. Na moju obranu, som dost hanbliva, vazny vztah som hadam ani nemala. Naozaj ma velmi velmi prekvapilo ze mi zazvonil a ze ma zavolal do kina. Konala som skratovo priznavam...ked sa stretneme nahodne povedala by som ze som v pohode

autor
11. aug 2023

@goodidea tak skoro? Nemam pockat na prvu facku?

autor
11. aug 2023

@jajanka31 anoo su. Velmi sladke fajnove. To je inak celkom dobry napad s tym kolacom.. popremyslam 🙂

zeldia
11. aug 2023

Podla mňa si zlata, ja byt chlap tak o teba bojujem ďalej 😉 nic si nepokazila, nic nerob a počkaj kým sa stretnete a možno ta pozve na kavu ak nie tak ty jeho. Kino nieje dobre na prvé rande tam len sedíš nic nemôžeš povedať nevidíte na seba… drzim palce.

aurora33
11. aug 2023

Podla mňa sa na tom o pár mesiacov/ rokov budete smiať 😅😅

toskanka
11. aug 2023

Aj mne to prišlo ako také milé trapošenie 😁

roja01
11. aug 2023

Autorka, ja som dtto co sa tyka muzov. Je to tak, co narobime.

ankare
11. aug 2023

No Ty si riadna, rehocem sa riadne. 🤣 To muselo byť riadne milé. 😁 Kúp lístky do kina a pozvi ho Ty. 🙂 Držím palce! A isto nám napíš update. 🙂

zuzanka.zuzu
11. aug 2023

skôr dúfaj, že účet na koníkovi má, aby prišiel zaklopať ešte raz 😀

autor
11. aug 2023

Joj zeny ste velmi mile ☺️☺️ len ja sa obavam ze stratil zaujem (ak tam vobec nejaky bol). Akoze jasne svet sa nezruti, nie som typ co potrebuje chlapa za kazdu cenu. Len sa na seba hnevam ze som taka nemozna. Citim ze by som mala nieco spravit (ked aj nenapadne) ale netusim co.

marca12
11. aug 2023

Ty si tapa 😂 ze z kina ta bolia oci. Chudak chlapec. Asi by som upiekla hruskovy kolac a isla nu zaniest a povedala by som mu,ze uz sa citis na kino.

autor
11. aug 2023

@ankare no len co tie moje oci 🙉

autor
11. aug 2023

Inak, prave mi doplo preco som povedala ze ma bolia oci. On je oftalmolog 🙉🙉🙉 boze je mi trapne este viac. 🙏

muchotrafka298
11. aug 2023

Ja mam suseda fakt pekny a sympos. Vzdy ho stretnem len jak idem so smetami a rozgajdana😂😂😂😂😂😂 a este sa mi minule pred nim vysypali smeti 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

bubinkaaa
11. aug 2023

No ak sa mu páčiš , bude o Teba bojovať aj naďalej...bezohladu na to ako si ty reagovala.Co ti poradiť?buď prirodzena na nič sa nehraj,konaj zakaždým spontánne ...ved nie je nič horšie ako sa pretvarovať,a hrať sa na niekoho,kým nie si

toskanka
11. aug 2023

@autorka Je leto, choďte niekam k vode 🙂

meringe70
11. aug 2023

Tak toto je super milé 😄❤️ pri najbližšom náhodnom stretku by som na tvojom mieste spomenula, že si bola v strese alebo si sa niekam ponáhľala a preto si tak reagovala, držím palce 😊

ankare
11. aug 2023

Nerieš už tie oči, on si to ani nebude pamätať, čo všetko si mu natrepala. 🙂 A keby aj, tak sa zasmejte na Tom a choď s kožou von, že si bola v strese a nevedela si, ako rýchlo reagovať. 🙂
Určite si tohto nenechaj ujsť! 😁

jankalukasova
11. aug 2023

Ja by som stavila na úprimnosť. Zobrala by som ďalší kus koláča, zazvonila a povedala, že mi je to ľúto ale jeho pozvanie do kina ma trošku zaskočilo ale príjemne a, že s ním rada pôjdem.

nenne27
11. aug 2023

@babulkomale ano jasne ze je to vymyslene

petamich
11. aug 2023

jemine tak zaklop a povedz, Jozo ty si ma normalne zaskocil, spravala som sa ako taka 15tka pred prvym rande, inak som celkom pricetna zena, dufam, ze to pozvanie este plati a ked aj nie do kina, podme sa napr. prejst (behat, plavat, skakat, tancovat, ...)

autor
11. aug 2023

@petamich 🤣🤣 tak toto je uplne top. Budem celu noc hladat odvahu na taketo vtipne premostenie

autor
11. aug 2023

@nenne27 smiem sa opytat na zaklade coho tak usudzujete? Viete, aby som nabuduce vedela vymysliet nieco doveryhodnejsie.