Tehotná priateľka a nová známosť

rasto298
22. okt 2021

Zdravím. Ostal som v takej situácii že priateľka s ktorou som už osem rokov tak ostala tehotná no bolo to nečakane. Ešte pred tým ako mi oznámila že budeme mať dieťa tak som bol rozhodnutý sa snou rozísť lebo nás vzťah nebol už o láske a porozumení, boli to hadky a neustále hádky... Proste nerozumeli sme si. Láska sa vytratila už veľmi dávno vela krát som tomu dával šancu lebo dievča bolo vždy pri mne a nechcel som to ukončil len z princípu.. No celý tento guláš zamotal iná známosť. Pri ktorej som pocítil lásku a všetko to krasne...a citom sa šťastný keď si píšem stou ospbou.. No len dávam si takú otázku mam opustiť priateľku ktorá je tehotná a nieje to čo v živote chcem. Za niečo čo má laka všetkým...?

cavallipalace
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cavallipalace
23. okt 2021

@rasto298 povodne som ti napisala iny prispevok, ale rychlo som si uvedomila, ze nadavat ti do chrapunov nema zmysel. Tak som ho zmazala.
Prosim nerob to, aspon nie, ked je tehotna 🙏🏼
Prosim ta ako zena, ktora to zazila na vlastnej kozi. Len nedavno som na svet priviedla zdrave babatko. Chvala Bohu. Ale co tomu predchadzalo neprajem naozaj nikomu.
Pred polrokom ma moj vtedajsi snubenec poslal kadelahsie, nezastavilo ho ani nase malicke prve spolocne dieta a ani moje dalsie tehotenstvo. Tiez si nasiel inu, lepsiu odomna. Taku, s ktorou nemusel riesit problemy spojene s hypotekou, starostlivostou o dieta, povinnostami v domacnosti. Taku, s ktorou si zapalil cigaretku a vypil 10 kaviciek pocas pracovnej doby. Nahradila ma kolegyna, ktora vycitila prilezistost a chopila sa jej. Pri nej mu opat prileteli motyliky do brucha.
Nevies si predstavit ako som sa takmer cele tehotenstvo trapila. Zit s vedomim, ze otec mojich deti zo dna na den zacal zit s inou zenou. Prosim ta, nerob to. Daj si cas. V prvom rade prestan fantazitrovat o tej druhej. Nepis si s nou, ukonci to, aj ked je to tazke, lebo pudy su pudy a velmi ta to laka. Zacni pracovat na vztahu s mamou tvojho dietata. Pre nieco si ju miloval, pre nieco si s nou tych 8 rokov. Zameraj sa na vas dvoch. Teda troch 😊 Daj vam sancu stat sa rodinou.
Nebud taky egoisticky hnoj ako moj ex. Prosim ta, neubliz tej zene.
Ak to skusite, no bohuzial, nepodari sa vam vztah napravit, nema zmysel zostat len kvoli dietatu. Ale aspon budes mat ciste svedomie, ze si to skusil. Ze si sa snazil. A to je velmi dolezite.
Je to aj tvoje dieta, tak neriskuj jeho prenatalny vyvoj. Opustit tehotnu zenu kvoli inej zene je najvacsie zverstvo. Nebud zviera a spravaj sa ako zodppvedny chlap.
Drzim vam palce.

mandarinka555
23. okt 2021

Rasťo sa odmlčal, tak už asi kláti novú frajerku .

sajka12
23. okt 2021

@mandarinka555 😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻

sunshine_18
23. okt 2021

Je mi ľúto tvojej priateľky..

78787878
24. okt 2021

@rasto298 Hlavne priatelku dlhsie nenatahuj. Cim skor jej povedz na rovinu, ze sa s nou rozchadzas. Ked uz si tu nestastnicu tahal za nos, urobis najlepsie, ked sa bude moct teraz rozhodnut sama za seba, ale musi presne vediet na com je vo Vasom vztahu. Moze nastat aj pripad, ze nechce sama vychovavat dieta a rozhodne sa ho nemat. Zasluzi si teraz vediet pravdu. A Tebe by som strelila jednu vychovnu.

ummimaryam
24. okt 2021

@rasto298 bud chlap a zostan so svojou tehotnou priatelkou alebo bud zbabelec a slaboch a zutekaj.

tncka
24. okt 2021

@rasto298 hlavne sa s nou rozid teraz kym ma este cas sa rozhodnut ci vobec chce donosit tvoje dieta. Lebo ja viem ze za to male nemoze,ale moze sa stat ze nebude chciet vychovavat dieta sama

akiana
19. mar 2023

@rasto298 No tak neposkvrnene pocatie to asi nebolo, takze vztah asi nebol len “z principu”. Ries najskor to.

ysseba
19. mar 2023

@akiana Dátum témy si si všimla?