Trpeli by ste toto manželovi?

27. júl 2021

Mám skratka super manžela ,čo sa týka zabezpečenia . Vždy sa snažil aby sme mali všetko no teraz mi príde že mu stačí len domov prísť sa vyspať .. alebo je so všetkeho unavený? Aaaaaaano vadí mi že chodí na pivko z práce ,že nepríde hneď zamnou ,za nami sa ohlásiť ,pozrieť ako sa máme a tak . Takže pokim ho nepoprosim že niečo chcem od neho alebo aby prišiel za mnou tak smer krčma. Čakame dieťatko a ja myslela že bude stále pri mne doma . Prosím som len naivná ? Povedal mi že není pod papučou

nely1704
27. júl 2021

Vadilo by mi to . Doteraz do krčmy nechodil ?

autor
27. júl 2021

Vždy som mu dovolila ísť von ,teda nevadilo mi to . Koľkokrát som ho poslala veď choď. Lenže už mi to začalo po čase naozaj vadiť. Príde mi to trochu divné lebo je to skoro stále . Ja viem je leto blaa blaa ale ..baví ho to vôbec?niekedy mi príde že ide len lebo ho volajú a musí akoby kamarátov poslúchnuť

autor
27. júl 2021

@nely1704 chodil . Hovorím nevadilo mi to ale keď je niečoho vela tak to nieje dobre

autor
27. júl 2021

@nely1704 dohovor nepomáha😂ani po dobrom ani po zlom . Chvíľku pomohlo ale zas a znova .

jvlo
27. júl 2021

Vadilo by mi keby pil pivo a chodil do krčmy.

autor
27. júl 2021

Vidím tu kopec podobných prispevkov .
Určite niesom sama. A niesom ani stará aby som bola odpisana😢

autor
27. júl 2021

@jvlo ja len dúfam že dostane rozum 🤦že mu raz dopne a ak nie nuž tak ..narodí sa malé ,budem s ním a nech si behá . Už mi to bude tak fuck

sense
27. júl 2021

On on sa vo svojej podstate, len ty si sa zmenila... Keďže ti to doteraz nevadilo. Môže sa to zmeniť po narodení, možno k lepšiemu ak po dieťati naozaj túžil, alebo aj k horšiemu.

A áno vadilo by mi keby chodí denne do krčmy a nikdy by som mu nepovedela že tam ma ist...

mamutka
27. júl 2021

Neviem ci akože dostane rozum, ved to vraj robil vždy. Rozum je, keď si to človek uvedomí a vidí do akého vzťahu ide.

hettinka
27. júl 2021

Z práce pravidelne chodia rovno do krčmy len alkoholici. Tým pádom je odpoved jasná, netrpela by som to partnerovi.
A never tomu, že mu to docvakne samému, muži sa, žiaľ, zvycajne nemenia.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. júl 2021

@sense máš pravdu . Zmenila som sa .

autor
27. júl 2021

Tak mi poraďte ako to zmením ? A čim? Ja myslím že nič už nepomôže a je mi to ľúto ale naozaj je

hettinka
27. júl 2021

Môžeš mu dat ultimátum, buď ty+dieťa, alebo krčma. A ak sa rozhodne pre krčmu, chráň seba a to malé, co máš pod srdcom a utekaj od takého chlapa.

Alebo ešte odsťahovať sa, zmeniť zamestnanie, okruh znamych. Lebo ti kamosi z mokrej štvrte ho budú volať stále a on pôjde.

autor
27. júl 2021

Toľko nervov mám v sebe ale držím sa . Najradšej by som vyčistila žalúdok kamarátom čo ho stále volajú ..ale čo oni majú s tým ?keď môj ide ? tam je chyba.
Raz za čas ideme aj spolu ale to tak raz za týždeň alebo 2 aj to musím naozaj trvať na Tom ja

autor
27. júl 2021

@hettinka určite nie utekať ,není kam . Skôr by som počkala čo bude časom ..

sense
27. júl 2021

Ak nepomahaju rozhovory, skus ultimatum ale musis byt pripravena aj ma to ze si vyberie krcmu a mat plan co ak sa to tak stane...

Alebo sa skus dohodnut ze ok nech ide s kamaratmi raz do tyzdna.
A este daldia moznost zvyknut si ...a mozno sa narodenim dietata zmeni k lepsiemu a potom ho dostatocne zamestnavat.

autor
27. júl 2021

@sense no raz do týždňa to ide tak akurát somnou 😂🤦musím niečo lebo ma roztrhne .toto je len druhý deň po sebe ale už mám nerva

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. júl 2021

@cocolino234 ach jo .ja som už robila srandu z neho či není nejaký test či je závisly na pive. Kecat to mu ide v partii no . Skôr obľúbený mi príde .

kikus7
27. júl 2021

Chlapi sa nemenia. Ak sa zmenia, tak väčšinou k horšiemu. Načo si s Tebou robil dieťa, keď je mu prednejšia krčma? Prepáč, ale radšej by som mala super manžela, ktorý sa o mňa zaujíma (a zabezpečená budem aj vďaka sebe a svojej práci), prípadne budem sama, ako by som mala mať takého "super" manžela, pre ktorého je hospoda prednejšia.

autor
27. júl 2021

@kikus7 😬to dieťa som chcela viacmenej ja . My sme to tak neplánovane plánovali.🤦normálne nejkedy rozmýšľam či nieje všetko moja chyba

autor
27. júl 2021

A keď sme niekde spolu boli vonku tak kamosovi odpísal že je v jednotnom čísle vonku.. nenapísal že je somnou

laila22
27. júl 2021

Ty s ním chodíš raz do týždňa do krčmy a idete, lebo ty na tom trvas? Tiež nie si celkom v poriadku. Ťahať alkoholika do krčmy. Nezmenis to nijako. Budeš žiť s alkoholikom. Jemu to však vyhovuje a ty nemáš kam odísť. Smutné.

kikus7
27. júl 2021

Tak keď Ti neprekážalo, že Ťa zaprel pred kamošom a že chodí do krčmy. Mne by to prekážalo. A teda dosť. V podstate vlastne nie, lebo taký chlap by u mňa ani šancu nemal..

autor
27. júl 2021

@laila22 vidíš to. Som divná. Ale tak ja na Kofolu som rada keď idem s ním . On piva 4max

ivanka12311
27. júl 2021

A čo tej krčmy chodil aj predtým?má problém s alkoholom?pije?...ja neviem ako to poradiť pomôcť ale tiež by sa mi to nepáčilo...a nasralo by ma keby pred kamošom na zatají že je v tej krčme sám hnup jeden blbý 😤

autor
27. júl 2021

@ivanka12311 určite budem na za sprostu aj som. Kedysi sme chodili sme spolu viacmenej von si sadnúť keď som prišla z práce, čakal ma ale neskôr ho to asi prestalo baviť lebo si našiel partiu..takú zvláštnu . O dosť starší chlapi alebo slobodný a takí mix

autor
27. júl 2021

@ivanka12311 nemá problém . Dosť sa narobí ,má veľa práce 😔nakoniec budem ja tá hnusná už to vidím .

autor
27. júl 2021

Len ma sere že mu to nič nerobí a vidí namne že mi to vadí čo mi robí . Ja keby nečakam bábo asi robím niekde ako predtým a nemyslela by som na také veci .