Udrela som manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť

17. jan 2022

Pri hádke som udrela manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť... Chápem že som to nemala robiť a je mi to ľúto ale nechápem že prečo sa kvôli tomu chce rozviesť. Myslela som si že sa iba ženy chcú po niečom takom rozviesť a toto som nečakala. :/ Odišiel a neviem kam. Nedviha mobil, neodpisuje na správy. Myslím si že to je dosť prehnané a nesprava sa ako chlap. Je to podľa vás normlane?

sparrows
18. jan 2022

@tykat tak s tým súhlasím 100%

natalka81
18. jan 2022

Vyprovokoval ta. Tiež som to zažila. Mala som manipulativneho provokatéra a pri takom sa je sakra ťažké ovládať a držať sa na uzde. Rozviedla som sa hneď. Sice som ho neudrela, ale mala som sto chutí. Radšej som sa zamkla v izbe a zapchala si uši.
A inak facku som chlapovi už dala. Zaslúžil si kopnúť do guli, cize facka bola pre neho ako pohladenie, idiot.
Milá autorka, ak muž po facke od teba odišiel, ber to tak, ze ti vlastne urobil službu. Nádych výdych, bez neho ti bude sveta žiť, uvidíš. Drzim palce

karolinakr
18. jan 2022

@evica17 zaujimava myšlienka. Čitala som tu knihu ako mam vedieť, čo plati na mňa? Niekedy mam pocit, že všetko inokedy, že nič či ako sa to anayluzuje?

evica17
18. jan 2022

@karolinakr tak niekto ma.jeden hlavny jazyk lasky, niekto moze mat aj dva jazyky hlavne. A asi to co ta najviac rani, rozculuje ked ti manzel alebo kto neda.. Napr tvoj jazyk.lasky je sluzba, a manzel.ti bude malo pomahat a teba to bude velmi rozculovat, pricom on ani nevie ze je to tvoj jazyk lasky a bude ti tu lasku vyjadrovat inak.A vacsinou ty sa tym.jazykom sama prejavujes k inym, ze napr. bude tvoj jazyk lasky pozornost, tak.automaticky budes takym.jazykom.lasky hovorit k inym, k muzovi a detom, pretoze je to pre teba prejav lasky, tak mas pocit ze aj oni to tak vnimaju.
Preto je velmi dolezite sa naucit hovorit tym primarnym.jazykom partnera/deti.

A inak myslim ze na nete najdes aj test k tomu, pripadne v knihe bol, ktpry jazyk je ten tvoj.

karolinakr
18. jan 2022

@evica17 jaj, dik, pekne si to napísala

zanka777
19. jan 2022

Tak nesprava sa ako chlap lebo zjavne ty sa doma správaš ako chlap keď si ho udrela... Poriadne si mu znížila ego tak neviem či to rozdycha určite žiaden chlap nechce aby mal doma ženu ktorá sa takto hrubo správa nech už je hádka akákoľvek...

adrika01a
28. jan 2022

Preháňa až veľmi

adkalu
28. jan 2022

Ma toho a teba plne kecky a chce rozvod, facka bola posledná kvapka, nechaj ho