Udrela som manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť

17. jan 2022

Pri hádke som udrela manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť... Chápem že som to nemala robiť a je mi to ľúto ale nechápem že prečo sa kvôli tomu chce rozviesť. Myslela som si že sa iba ženy chcú po niečom takom rozviesť a toto som nečakala. :/ Odišiel a neviem kam. Nedviha mobil, neodpisuje na správy. Myslím si že to je dosť prehnané a nesprava sa ako chlap. Je to podľa vás normlane?

autor
17. jan 2022

@jaskolka to nie som ja

oliolijanka
17. jan 2022

Daj mu pokoj, nehladaj ho, uvar si caj, alebo otvor cokoladu a pusti si dobry film, alebo citaj knihu. Potom chod v pohode spat.
Ak to zvladnes, nie len ze sa ti vrati domov, ale s tebou aj ostane. No a potom v priebehu casu sa budes ty moct rozhodnut, ci s nim chces ostat alebo nie.

On sa nestrati a ked je u inej, svojim nepokojom aj tak nemozes ovplyvnit, co sa tam bude diat.

anita6666
17. jan 2022

A ty ho ideš ešte uháňať????? Mala by si byť šťastná,že sa zbavís psychopata.

dzulli1980
17. jan 2022

No neviem ... za mňa je fyzické násilie vo vzťahu, či už na strane muža, či ženy absolútny strop ... už to, že je žiarlivec, je druhá vec ... možno mu k tomu dávaš dôvod, možno nie ... ťažko povedať ... keď vzťah nefunguje, nikdy nie je na vine len jeden z partnerov.

zdenka11081983
17. jan 2022

Tiež by som sa s Tebou rozviedla byť na jeho mieste. Niet nič ponižujúcejsieho ako udrieť človeka. Môžeš sa hanbiť.

tykat
17. jan 2022

Ked sa vrati tak mu tresni este jednu, aby si to najodou nerozmyslel. Ziarlivec, tyran... bud rada ak sa ho zbavis jednou fackou.

vilma7
17. jan 2022

Ja si myslím presne to, čo si sama napísala... že mu to prišlo vhod. Potrebuje aby si ty bola dôvod rozchodu, tak provokuje zbytočným podozrievanim a sám zrejme niekoho má.

sparrows
17. jan 2022

@tykat ona udrela jeho a on je tyran? To mi nevychádza

ahaknaj
17. jan 2022

Neozyvaj sa mu viac. Nestaraj sa kde je , či robí, priprav si potichu život bez neho. On to ma dobre premyslené keď nepotrebuje prísť domov a má kde bývať, tak začni rátať s tým, že s tebou byť nechce.

liusa82
17. jan 2022

aké bitkárky sa tu zrazu vyrojili predtým trhanie vlasov a slzák teraz zase toto😀 toto tu niekedy čitať človek má aspoň o zábavu postarané😀

dori92
17. jan 2022

@liusa82 prosím ta ako nájdem tu diskusiu ktorú všetky spomínate?, 😄🙏

retatka
17. jan 2022

On má zrejme za ušami poriadne....preto tá chorá žiarlivosť.Vyprovokoval ťa naschvál lebo chcel odísť k druhej.Máte toxický,nefunkčný vzťah ale to vieš sama...

dori92
17. jan 2022

@liusa82 ďakujem 😁😊

tykat
17. jan 2022

@sparrows ...akoze dorazat do zeny ktora unavena prisla o 2h neskor z prace s tym ze kde bola, s kym bola a ma ukazat mobil je u mna tyranie.

sardinka32
17. jan 2022

A keby Ti tú facku oplatil, čo by si tu písala, že je tyran?? Toto čo si tu napísala o tej facke, je len povestná čerešnička na torte...podla mňa sa nenaštval ani tak kvôli tomu, že si mu vyťala, ale máte spolu už dlhšiu dobu problémy a týmto jeho pohár pretiekol...zjavne Ti neverí, či oprávnene vieš len Ty. Píšeš, že sa často hádate, ale my tu nevieme prečo. A mimochodom, dala si mu vedieť, že sa dve hodiny zdržíš? Možno keby áno, neskončilo by to takto.

elizabet173
17. jan 2022

to za takýmto žiarlivcom si bežala bosá von? Mala si streliť šampus, že odišiel.

sparrows
18. jan 2022

@tykat takže takže vypytovanie kde kto bol, je horšie ako fyzické násilie, Ok 😂 len neviem, či by si tvrdila to isté, kebyže sem napíše nejaká žena, že dostala facku za to, že otravovala manžela, kde bol

banderaska29
18. jan 2022

neviem čo je horšie, či to, že si mu vlepila alebo to, čo že on ta psychicky terorizuje..

podľa mňa ste si kvit, mali by ste si dať vzájomne pokoj. z toho čo vy máte medzi sebou nič normálne nevzíde.

tykat
18. jan 2022

@sparrows ...aj zena je nasilnicka, ked ho bije...najlepsie nech idu od seba a netyraju sa navzajom. Ale ono to bude asi tak ze im to navzajom vyhovuje. Tipujem ze uz je chlap doma a uz sa udobruju 😉 a o par dni zas bude ziarlivostna scena a mozno aj par faciek.

zuzzuzi909
18. jan 2022

Tazko v tomto radit, lebo myslim, ze je za tym ovela viacej ako "len" jedna facka. Mate zrejme viac problemov a toto nie je jediny taky vyostreny konflikt.

simca06022011
18. jan 2022

Mozno budem za divnu, ale podla popisu ako as to stalo, tak ti proste rupli nervy, unavena, chodil vyrypovat. Nemalo sa to stat ale jeho raekcia je tiez priliz teatralna. Mozno prave na toto cakal, rozviedli by ste sa aj tak, len teraz si mu dala "oficialny" dovod. ja by som sa s nim uz netrapila, napisala by som mu spravu, ze sa ospravedlnujem a ked sa bude chciet rozpravat vie kde ma najde, nahanat by som ho nenahanala. Ja osobne tiez nemam rada, ked ma niekto takto provokuje a zenie do krajnosti, vacsinou ale odchadzam prec a nech si dobiedza inde, ako sa vravi "aj krotke zviera zautoci, ked...".

tuppuk
18. jan 2022

Akože aj chlapi majú nejaké city a keby to bolo naopak myslím, že každá by ti tu pomaly dala za pravdu že keby si sa ty chcela rozviesť by ťa podporili. Je jedno kto dal komu facku, na čo je to dobré?

vanda323
18. jan 2022

Tak priznám sa, že aj ja som v minulosti udrela manžela. Mal frajerku.
Ale chodili sme ku psycholog. Klinickemu tuším....a myslím že to náš vzťah posunulo o level ďalej.
Ak ťa obviňoval manžel z niečoho čo není pravda , tak je to blbé ale udrieť ho preto? Asi ti praskli nervy. Skús sa.mu ospravedlnit a vysvetliť mu to. A sľúbiť že sa to viac opakovať nebude.

mariska1989
18. jan 2022

Akože tá facka z tvojej strany nemala byť .nepoviem keby si mu nadala alebo čo akože on tebe neverí a ty sa mu ešte doplazuješ, no nemám slov

elementissa
18. jan 2022

Áno, ak žena udrie chlapa alebo chlap ženu, tak si očividne toho druhého ani za mak neváži a preto je rozchod na mieste. Všetky ženy sú tu strašné chudinky, keď im dá chlap facku, ale oni ho otlkat môžu, že? Nie je to normálne, v partnerstve nikto nikoho nebije. Ani keď je nahnevaný. Ale podľa ďalších komentov nie ste ani jeden v pohode, takže asi bude najlepšie keď pôjdete od seba

luna379
18. jan 2022

Prečo dávaš iné merítko na ženu a na muža čo sa týka domáceho násilia?
To, že si žena a on chlap, neznamená, že ti má tolerovať, že ho biješ. Nie je to v poriadku. A je to jeho plná voľba, či sa rozhodne zostať a odpustí ti, alebo nie. Ak sa často hádate, zváž si, či Vám to obom stojí zotrvať v tom vzťahu.

linduska86
18. jan 2022

Ja by osm ho na tvojom mieste išla hľadať, čo keď si hodí maslu.?

jana_eyre_2
18. jan 2022

A ty by si sa nechcela rozviesť ak by ti vrazil facku? Môj muž by mi dal facku len raz.. našťastie nikdy za 17rokov čo sme spolu nebol agresívny..

autor
18. jan 2022

Už sa vrátil. Povedal že bol u kamaráta. Všetko sme si vyrozprávali a už dúfame že sa nič podobné nezopakuje... Viem že som ho nemala udrieť a aj to ľutujem. On tiež ľutuje že mi neveril. Obi dvaja sme boli vinní a zachovali sme sa ako deti... Možno zájdeme aj k psychológovi. Ak to potom naďalej nebude fungovať tak bude teda ten rozvod. Ahojte