Všade je jeho ex

26. feb 2023

Ahojte stalo sa niektorej že aj keď je vo vzťahu nonstop vie niečo o rodine partnerovej ex ? Už mám pocit že je našou súčasťou života…partnerov brat je veľmi dobrý kamos so sestrou jeho ex priateľky dokonca boli spolu na bežky cela familia aj môj partner. Čo si o tom myslieť?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianka555
26. feb 2023

A ty si teraz ta prvá alebo si len náhrada?

autor
26. feb 2023

@elizabet173 nemali deti ,ale nepride mi ok sa stýkať s celou bývalou rodinou

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianka555
26. feb 2023

@autorka , predpokladám že ona nechala jeho. Možno stále čaká že sa ona vráti.

dianka555
26. feb 2023

S tebou ako funguje, s tvojou rodinou ? Vaše plány ako ste spolu dlho? Lebo ak sa nezaujíma o tvoju rodinu alebo ta jeho rodina nepozná tak vieš aký je to vzťah.

bajka16
26. feb 2023

Moja sestra bola s priateľom 8 rokov, ale už tak prirástol do našej rodiny, že nás navštevoval aj po rozchode. Odsťahoval sa už, ale myslím, že keby bol tu, tiež udržujeme kontakt. Stáva sa to, je to normálne. 🤷🏻‍♀️

zorkahorka
26. feb 2023

Ja som uz vydata a veru raz za rok si napiseme s mamou mojho frajera z vysky 😀 dokonca poznam pripad, kedy sa par rozisiel a dievcina ostala kamoska so svagrinou a aktivne sa stretavaju. Takze ak boli dlho spolu a dobre vychadzal s jej rodinou, nie je to nic neobvykle. A jeho ex je sama alebo ma noveho partnera? Ako dlho su rozideni a ako dlho ste spolu vy?

ninka123
26. feb 2023

Nie je to nič neobvykle, ja sa pomerne často stretávam s rodinou svojho ex snúbenca, sme spolu krstní, už sme od seba 20rokov, každý má svoju rodinu.., ale s jeho mamou, sestrou, neterou, švagrom dom v kontakte každý mesiac..

retatka
26. feb 2023

Je to úplne normálne ,len na to musí byt človek vyzretý .Ja sa stretávam s jeho rodinou cca 20 rokov a pritom každý máme svoj život ,Niet nad dobré medziľudské vzťahy .

mondolina
26. feb 2023

tiež sa stretávam s bratovou ex,
kde je problém?
dokonca nám bola na svadbe za svedka 😉
a prežila to aj bratova frajerka.
nežiarli na minulosť.

vikiki29
26. feb 2023

No kebyže išiel moj partner na bežky so svojou ex a s celou jej familiou, tak tiež by mi to vadilo. Teba nevolal? A ty si mu nevravela, že sa ti to nepáči?

lija22
28. feb 2023

necitit nenavist/zast k ex partnerom je znak vyssej urovne ludi. Ak sa ludia vedia rozist a normalne sa k sebe spravat bud len rada, zemas takeho rozumneho muza