Že ho to baví

8. jan 2023

Sme 3 mesiace po rozchode a ex mi píše skoro každý deň,že ho to baví.. rozišla som sa s ním lebo to nemá budúcnosť, každý sme iný a máme iný pohľad na život ale ako kamaráti sme v pohode! Chcel ešte šancu ale načo keď to nema význam,načo stále píše keď vie že nič z toho? Mali ste skúsenosti? Bloknut ho nechcem neublizil mi ani nič a sám vravel že by ho to ešte viac bolelo

anjelicek26
8. jan 2023

Kym ho nebloknes, tak nema dovod si mysliet, ze tie zadne dvierka nie su stale otvorene... potrebuje to aj on uzavriet a zacat lovit v inych vodach, len mu tym pomozes (a nie ublizis, proste mu napis poslednu spravu - tazko sa nam od seba odputava, ale stale nevidim nasu spolocnu buducnost, zablokovala som si tvoje cislo, aby si mal sancu zacat pozerat dopredu a hladat novu zenu a lasku tvojho zivota)... alebo nieco na tento styl...

viestta
8. jan 2023

Odpis mu, že či ešte stále nepochopil, že je koniec. Ak neprestane, zablokuj ho. Bolelo, nebolelo už je veľký, tak nech sa tak správa. Nie ako ufnukane decko, ktorému zobrali kyblicek na pieskovisku.

miadi
8. jan 2023

Bloknut ho nechces Tak mu odpis raz za mesiac a prestane ho to bavit.

deti95060810
8. jan 2023

ak ho neblokneš - dávaš u stále šancu...

autor
8. jan 2023

@anjelicek26 už som to urobila na začiatku zle to bral a hlavne máme spoločnú partiu a tam sme samuzntiez stretli

cyberk
8. jan 2023

mne to skor pride, ze si na tom, ze ti furt pise honkas ego :D vsak ked nechcem, aby ma niekto otravoval, bloknem ho, ked to raz nepochopil slovne tak treba raznejsie pristupit k tomu ;)

autor
8. jan 2023

@cyberk mám ho rada ako človeka,veľa sme spolu zažili tak nechcem ho odstrihnúť uplne

marca12
8. jan 2023

Ak ho nechces bloknut,tak by som mu neodpisovala.

cyberk
8. jan 2023

tak prestan byt sebecka a dopraj mu, aby sa vyliecil... rozhodne sa teda nevylieci, ked ta bude mat furt v kontaktoch

toskanka
8. jan 2023

Pokiaľ ti neublížil, bloknutie je kruté, tiež to nerobím. Odpisuj stále menej a menej.

autor
8. jan 2023

@toskanka len on píše stále viac a viac

autor
8. jan 2023

Ale ja odpisujem kamarátsky nič žiadne nadeje

maminkadeticiek
8. jan 2023

Proste neodpisuj.Prestane ho to bavit.Mozno je to jeho sposob ako sa s tym vyrovnat. Neodpisuj,neries.

lintu
8. jan 2023

venuješ mu pozornosť.... už len to znie nádejne....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
8. jan 2023

Tak potom sa nestazuj. Keby ta to nebavilo tak neodpisujes. Keby ta to obtazovalo tak ho bloknes . Ty si sa len chcela pochvalit .😉

bennn
9. jan 2023

Vy ženy fakt neviete ako sa správať... Ale asi to robia len tie, ktoré nikdy nikto neodkopol a iba ony odkopávali ostatných. ...

NA AKÚ ONÚ, ho neblokneš, a necháš ho citovo trpieť, keď si to ty, čo si sa s ním rozišla? Ty si spravila rozhodnutie, ty si s tým v pohode, si to premyslela, si sa rozhodla. Taký človek je už v momente vyslovenia slova koniec, s tým zmierený a je za tým. Ale ten čo to počul prvýkrát, a je to definitívne, je z toho na dne, ak mal naozaj rád.

A tieto rady... že "neblokuj si ho" len mu odpisuj menej a menej... To je taká HOVADINA až sa čudujem ako to vôbec niekoho mohlo napadnúť. To je snáď horšie pre toho človeka, ako keď si ho zablokuješ. Keď si ho zablokuješ, tak sa s tým po čase zmieri. Keď mu však budeš stále vypisovať lebo" prežili sme toho vela spolu a mam ho rada ako človeka" 🙏😂 tak sa nikdy neposunie, nikdy to neprekoná. ... Ja nerozumiem, že tomu nerozumiete. Ten kto sa rozíde, je hneď po rozhchode schopný byť aj okamžite v ďalšom vzťahu, pretože už je s tým zmierený. Ale ten s ktorým sa rozišli, je psychicky uplne v prdeli a môže trvať aj roky kým sa s tým zmieri, a možno sa s tým ani nikdy zmieriť a posunúť sa nedokáže.

super, že svojich EX takto mučíte... Dúfam, že sa tak bude niekto pohrávať aj s vašimi citmi, keď niekoho budete mať rady 🙂

miadi
9. jan 2023

@bennn ty si nepochopil ze ona si ho bloknut nechce. Tak odpisovat mu co najmenej je jedine riesenie. Ze mu casom dojde ze tam nie je zaujem. Tak si laskavo odpusti to globalizovanie “ vy zeny sa neviete spravat.” A odpusti si to ze svojich exov takto “ mučime.” A zelat druhym zle ? Vsetky jej tu piseme ze mu nema davat nadeje odpisovanim. Ty si to nepochopil tak ako ona nechape ze jej “ kamaratske “ odpisovanie je viac na skodu ako uzitok.

toskanka
9. jan 2023

@bennn Každý píše za seba. Mňa by bloknutie od človeka, ktorého mám rada, totálne dorazilo a bolo mi 100 krát horšie ako po postupnom ochladnutí.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
9. jan 2023

Tak ho neblokni ale neodpisuj mu, alebo az po dvoch troch dnoch, kratko a strucne.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
15. jan 2023

Prd ho maš rada ako človeka, trýzniš ho, vodíš ho za nos, citovo mu ubližuješ tým, že mu nedáš pokoj. To ukazuje váš charakter a empatiu ktorou sa tak oháňate. Dajte im pokoj.
Keby vam to robil váš vysnený chlap po tom čo vás pustil k vode, tak by ste 24h denne revali do vankúša.
A tu hrdinky kukajme sa ...