36 ročný chlap po roku vzťahu povedal, že priateľku neľúbi

8. apr 2022

Je mozne aby 36 rocny chlap po roku vztahu povedal ze priatelku nelubi. ?

pribinak
8. apr 2022

Áno, a priateľka nech ocení, že je úprimný, nevodi ju za nos. Poďakuje sa za pekne chvíle a posle ho do kelu
Nech si priateľka, teda ex priateľka nájde iného, takého ktorý ju bude ľúbiť roky a nie iba chvíľku

karelova
8. apr 2022

Nie, podla mňa to po takej dlhej dobe normálne nie je. Ano, úprimnosť sa cení, avsak nevidela by som zmysel v takom vzťahu pokračovať 🤷🏼‍♀️

savanna
8. apr 2022

Vo vztahu je mozne vsetko, niekedy to pride po 3 mesiacoch, niekedy po roku, niekedy po 30 rokoch. Priatelka moze byt rada, ze to z neho vyliezlo este relativne skoro, treba sa s princom rozlucit a poobzerat sa po inom.

maty112
8. apr 2022

Ano je to mozne, ze 36 rocny chlap, bez vlastneho hniezda(manzelka,deti) povie v tomto veku Priatelke ze ju uz nelubi..pretoze tento 36 rocny chlap, je uz taky samochod, a lubi iba docasne..😉je to stary mladenec a ma sa/to a teda aj svoj sposob zivota rad...chvilu polubim a potom nemusim..dobre mi je.... asi tak... 😉

lintu
8. apr 2022

Kľudne. Buď ho prešla zamilovanosť alebo nikdy ani neľúbil a do vzťahu vstupoval pre iné dôvody.

whatever1
8. apr 2022

Zo zaciatku mohol byt zamilovany a ked prvotna zamilovanost opadla, lepsie ste sa spoznali a zacali sa vnimat viac realne, tak zistil ze nie si ta prava.

autor
8. apr 2022

@maty112 je takyto chlapshopni sa zamilovat ? Ak do 36 mal s tym problem

pimpulka
8. apr 2022

je to mozne, ako aj to ze po case za tebou pride ze predsalen si to rozmyslel....len nevkroc 2x do tej istej rieky..."moj pripad" sa hned na to ozenil, na FB zamilovane fotky, ale good luck...

maty112
8. apr 2022

nieje schopny sa zamilovat...je schopny nejaky cas fungovat..ale nikdy nebude s tou zenou spolocne zit, ani nic rozvijat... pretoze uz je tak nauceny, a tak prisposobeny svojmu stylu zivota... to si myslim ja...pretoze 36 rocny slobony, bez zavazkov ma uz svoj standart vytvoreny v ktorom si hovie..sem tam priatelka..ale nikdy nic spolocne(byvanie..a pod)..vzdy sa najde nejaky zadrh z jeho strany, preco by to neslo...

moonlight1210
9. apr 2022

Prvotna zalaskovanost opadne niekde medzi par mesiacmi az dvomi rokmi.
Takze ano, mohol sa odmilovat, lebo po tej prvotnej, cisto hormonalne riadenej reakci to nepreslo do vztahu. Nevytvorili sa tam z jeho strany vazby, puta.
A teda po opadnuti toho prvotneho si uvedomil, ze tuto zenu nechce. Ze to, cim ho uputala, “stratilo svoje caro”.
Je dokonca mozne, ze uz si toho bol vedomy nejaky cas (ze to kuzlo opadava), ale este to nechcel prijat. Nakoniec ale zistil, ze to u neho predsa len vysumelo a je zbytocne to pretlacat nasilu.

Nic take hrozne sa nestalo. Proste si ona poplace a zas najde dalsieho.

Ovela krutejsie by bolo, keby vyuzival jej zalubenost a vodil ju za nos este rok-dva, aby si uzival vyhody. Teda sex, spolocnost, ked sa mu to hodi, aby sa necitil sam, popripade servis, ak by s nou zil, atd.
A potom ju nahle hodil cez palubu, ked stretne novy objav.

danica2711
9. apr 2022

prečo by to nebolo možné? Láska prichádza a odchádza. A to, že nemiloval práve tú dotyčnú, neznamená, že nikdy nemiloval, resp. nebude milovať žiadnu. Proste s touto to láska nebola, povedal jej to na rovinu, OK, ideme ďalej

sense
9. apr 2022

Prečo by nebolo je to možné ak by stretol tu. Pravú, žiaľ ty si to nebola... Takže hlavu hore a daj mu zbohom

heleninamama
9. apr 2022

Chlap mi príde úplne normálny, aj jeho reakcia po roku vzťahu. Nezavádzal, nepodvádzal, povedal priamo ako to vidí a cíti. To skôr žena mi príde čudná - taká tichá, zakomplexovaná manipulátorka, ktorá akoby rátala s tým, že keď už má muž 36 rokov a je s ňou rok, už si ju proste MUSÍ zobrať za manželku a ostať s ňou navždy. Inak bude divný.

damian88
9. apr 2022

Úplne normálna vec

autor
9. apr 2022

@damian88 tak aby zo vsetkych frajeriek lubil iba jednu je normalne ? Asi nie ..

damian88
9. apr 2022

A ja odkiaľ mám vedieť ako to medzi Vami bolo? 😁 Tak vidíš asi to bola tá jeho práva a žiadna sa jej nevirovnala 😉

autor
9. apr 2022

@damian88 ja som s nim nechodila ale moja susedka 🙂 moja naj kamaratka

damian88
9. apr 2022

🤦‍♂️🤦‍♂️👍

iv007
9. apr 2022

Myslim ze tu vek nehra rolu, moze sa "odlubit" 20 aj 70 rocny muz..Mam osobnu skusenost s 44 rocnym co nedokazal mat vazny vztah,len uzivat si bez planov a zavazkov..sebecka doba na vztahy