8 rokov bez sexu

12. okt 2022

Ahojte, ani neviem ako zacat... som zena po 30iatke, pred 8 rokmi som mala aktivny sexualny zivot. Avsak som sa zamilovala do cloveka s ktorym som uz 8 rokov a este sme spolu nemali pohlavny styk. Oralny ano.
Musim podotknut, ze on ma obezitu avsak stale nerobi pre to nic aby schudol a posunul sa v zivote dalej. Ja som mu samozrejme v tom vela krat pomahala a stale som oporou, len uz nevladzem. Stale pocuvam len sluby a pekne reci aky zivot budeme mat krasny ako budeme mat spolu rodinu deti atd. Ale on nic pre to nerobi. Dokonca zacina mat manipulatorske sklony a ja uz nevladzem. Aj ked ho stale lubim, ale moj zivot som cely prisposobila jemu a ja uz ani neviem kto som, necitim sa ako plnohodnotna zena. Uz ani neviem ci by som vedela s niekym inym mat vztah, mat zdravy sex..
Nemam sa ani komu s tym zdoverit, je to pre mna velmi chulostiva zalezitost...
Co si myslite o tom? Co by som mala este spravit?
Citim sa ako v zacarovanom kruhu.

mikadooo
12. okt 2022

Ak ti ide len o rodinu a "mať deti", dá sa to riešiť umelým oplodnením (ak má aspoň nejaké spermie oplodnenia schopné, ale to vám tiež povedia po vyšetrení v CAR). Ak chceš sex a schudnúť chlapa, tak pravdepodobne, keď nebol ochotný za 8 rokov to riešiť, nemá zmysel čakať na zázrak...

germaniawerks
12. okt 2022

Obézny a manipulátor? Ak si pekná, štíhla, tak radím odísť a potom (prípadný) nový vzťah s primerane atraktívnym mužom. Uvidíš, že sa ti zlepší ženskosť a sex.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
12. okt 2022

Dalšia vec, chce mat rodinu s tebou no z toho oralneho sexu asi vela deti nevyrobi Klame ti a ty mu na to skočiš? 30 ročna v najlepšom veku, mlada, svieža, sex možeš mat 3x do tyzdna, namiesto toho žiješ v abstinencii, staraš sa o obeznu osobu, čo ťa manipuluje, že už si nevieš sex ani predstaviť, ale oral poskytuješ tejto hore mäsa..Dievča, spamätaj sa ! Ako prvy krok ho prihlas do Extremnych premien alebo utekaj !

rebeka7501
12. okt 2022

98 % anonymných príspevkov je vymyslených. Buď z nudy zakladateľa alebo na umelé vyvolanie hádok.
Smutná doba.

autor
12. okt 2022

@rebeka7501 rozumiem, ze sa to tazko chape. Preto som napisala prave sem a anonymne, lebo je mi to velmi neprijemne a nemam sa komu s tym zdoverit bez toho aby som sa necitila ako posledna chudera :(

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. okt 2022

Dakujem vsetkym zenam za uprimne nazory, potrebovala som pocut konecne kto si co o tom mysli. Verte nieje to pre mna lahke sa takto spovedat, som si zvykla vsetko drzat v sebe a s nikym o tom nekomunikovat, aby som leb jeho nejak neponizila. Je pravda, ze pozeram len na neho a na seba som zabudla a mrzi ma to, ze to zaslo az sem a je to taka dlha velmi dlha doba.
Namotala som sa na neho lebo to bol prvy muz co sa ku mne spraval dobre s ktorym som sa vedela zasmiat, ktory mi dal rameno. Asi to prameni vsetko z detstva, kde som cely zivot videla ako otec bil a tyral mamu. Potom ma mama opustila, potom ma opustil aj otec psychopat, ale za co som vlastne aj rada, boh vie ako by to dopadlo. Ale neviem asi som hladala otca ja neviem.. proste lasku :(((((
Ani neviem kam mam ist, na koho sa obratit.. zaslo to do stadia, kedy sama neviem ako si pomoct a zacat od znova.. neviem ako to mam cele uchopit, zostala som sama, zlomena, znicena, unavena, a bez chuti nieco vobec robit..

autor
12. okt 2022

@jabadabadu myslela som, ze o to tu ide, aby sa zeny mohli vyspovedat a dat von aj to na co nemaju tolko sil riesit s hocikym na kave. Ak som pre teba tymto chudera, tak je to tvoj nazor neberiem Ti ho avsak mudrost a nejaka empatia by sa Ti hodila, ale na to uz musis prist sama.
Ja som sem neprisla nadavat zenam a ponizovat ich ako ty. Ja som sem prisla o radu a nazor, lebo som sa v sebe stratila na svojej ceste. Ale tak ty vies aky si clovek... ja sice som zlomena, ale nedovolim si niekomu nadavat a ponizovat ho.. good luck

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily246
12. okt 2022

@jabadabadu a ty sa cítiš lepšie, keď si si kopla do utrápenej ženy?
Autorka, prosím ťa, urob za tým nepodareným chlapom a vzťahom hrubú čiaru, nadýchni sa a ži! Najvyšší čas poslať ho k vode a nájsť si ozajstný vzťah, lebo si premárnila 8 rokov.

autor
12. okt 2022

@lily246 ano zapisujem tieto rady, vacsina z vas sa zhoduje. A dakujem kazdej jednej, ze ste si dali namahu mi nieco k tomu napisat. Potrebovala som to vidiet z uplne inej perspektivy. Vazim si to❤️

pragmaticka
12. okt 2022

Predpokladam ze aj ten orálny sex robíš ty jemu????!!! No ja ti neviem, podľa toho čo píšeš ty len dávaš a on berie. Chyba bude v slabej sebeláske a sebeucte, keď toto pripustíš. Treba urobiť hrubú čiaru a začať odznova žiť. A nie len snívať...

autor
12. okt 2022

@pragmaticka takto uz aj oral sa nekona niekolko mesiacov. Samozrejme bolo to obojstranne, nie len ja jemu. A nerobila som to nasilu aby som to ujasnila. Lubim ho, len si plne uvedomujem, ze tento vztah ma viac znicil ako mi dal. A preto som sa tu vyspovedala. Ono sa tu neda napisat cely svoj zivotopis aby to kazdy pochopil ake boli okolnosti co sa dialo v nasch zivotoch a podobne. To by som musela napisat asi mininalne 500 stranovu knihu. Zamerala som sa hlavne na toto, co aj mne samej pride divne a evidentne nikto nic podobne nezazil, tak som si to aj tak trosku potvrdila, ze je to velmi, velmi zle a nezdrave.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
12. okt 2022

Tvoj priatel určite neni jediny impotent na svete, tym sa netrap, akurat, že si za to može trošku sam a mal by sa snažiť čim skôr schudnúť, pohybovať sa.. medove motuzy nech dá bokom a začne realne makať na sebe...čo sa sexualnej abstinencie tyka, tak neviem zrovna vo veku 20 -30 by som po nej asi netužila, možno na dôchodku..
Takže teraz si napiš naľavo a napravo vyhody a nevyhody tohto vzťahu a možno by si mohla sa poobzerať po niekom inom, lebo neviem, takymto tempom či sa k rodine dopracujete

lenkasarka
12. okt 2022

Úplne šialene. Žiť 8 rokov bez sexu s chlapom po boku. Viac než šialene 🙈

khuliniova
12. okt 2022

Hlavne nezi v tom, zw toto je normálne a neuspokoj sa s tým.. Clovek ked dlhobobo v niečom zije, v niecom takomto casto straca zdravy usudok.. Verím, ze casom sa ti veľmi pootvaraju oči a sama pochopis, ake nenormálne to bolo.. Preco to tak je chapes len ty a nikto nema právo ta súdiť. Keby tomu človeku záleží na tebe tak ako tebe na nom, pre tu obetu ktorú si podstupila by
sa zrejme nič z toho nedialo.. Aky zivot chce zit on je jeho vec, to ze ma problém on ktory neriesi, je taktiež jeho problém nie tvoj.. Si mlada a mas všetko pred sebou.. Najdi v sebe silu a venuj sa sebe.. Mozno aj tvoj partner pristupi na zmenu a ked odides by urobil cokolvek. No osobne si myslím, ze kym človek nerobí veci z vlastného presvedčenia a kvôli sebe, to nemá dlhodobé výsledky..

trema
12. okt 2022

A on nikdy nechcel sex? Preco si to po pol roku - roku nezacala nejako riesit?

kiki68
12. okt 2022

Jaaj moja, by si mala mojho muza 15 minut a hned vy si vedela, ze co robit aj po 8 rokoch. Ja som tiez mala 7 rokov vztah, kde sex nebol aj pol roka. Proste on nemal zaujem. Potom sme sa rozisli konecne a ja som stretla mojho muza. No co budem hovorit, hned som naskocila na beziaci vlak a bolo. Podla mna nie je ok, ak to Tebe berie zivot

samanta44
12. okt 2022

Ty vieš dobre čo máš robiť len to chces pocut od iných.

pallacinka29
12. okt 2022

akoze ked je morbidne obezny, mne by sa zaludok zdvihal mat s nim akykolvek sex, ved to musi byt nechutny pohlad na tak tlste telo….

bluka2
12. okt 2022

Kedysi som čítala, že sex v 30tke je najlepší, tak aspoň tie 2 roky z 10 dobehni, čo sa dá 🤞

sergejj
13. okt 2022

Priamo. Bud schudne a bude muz, alebo ho vymenis. Sokova terapia moze pomoct. Ani sa nenazdas, budes mat 40 a nic vybudovane.

sergejj
13. okt 2022

@bluka2 Ehm s tym istym partnerom ci moze byt aj iny? 😀 (na odlahcenie)

bluka2
13. okt 2022

@sergejj určite iný podľa mňa