Ako ste zistili partnerovi neveru?

24. jún 2022

Baby, tie, ktoré môžte napísať, ako ste zistili partnerovi neveru? Ako ste to riešili? Sú tu aj také, ktoré mali paranoju, možno z dlhej MD, možno z nejakej krízy s prekonali ste to? Ďakujem

autor
25. jún 2022

@timing to vážne riešiš tieto veci? Myslíš, že sa rozprávas s kým? Ja asi žijem v inej dimenzii, avšak, mám okolo seba plno žien, ktoré sú v domácnosti, nakoľko si to môžu dovoliť. Sama si hradím poistenie, účet mame spoločný, čiže vreckové nemám, ale, ak chceš, pošlem ti výpis z oboch účtov. Aj zo zahraničného, aj domáceho 😘

autor
25. jún 2022

@timing ešte dodám, súhlasím, že možno z tej nečinnosti riešim blbosti. Môže byť, preto aj táto diskusia. To je podstata. Nie je ti hlúpe riešiť to, že ja som v domácnosti? Nornlame sa pýtam. Mne by nenapadlo riešiť, kto čo robí a nerobí, však každému vyhovuje iné. Každý žije podľa svojich možností, nie?

timing
26. jún 2022

A Tebe nie je hlupe byt arogantna na túto časť, ktoru si sama uverejnila o sebe "anonymne"?
Mozes pouzit za tymto spravanim aj sto srdiečok a inych smajlikov na " odľahčenie" svojich slov ale za mna si arogantna.
Normalne som sa opytala, tvoja reakcia bola podrazdena, cize to asi u vas nebude košer.

Že poslat vypys z účtov 🤭 omg, my sa mame s manželom velmi dobre, aj financne rezervy a pracujeme. Nie je nič horsie ako spohodlnieť a kysnúť doma.
Vzdy je krajšie vidieť toho druheho sa rano upraviť, pekne poobliekať, ucesať, obuť.
Ako teplaky, tricko, vlasy v strapatom drdole.
Zo zaciatku je to pre muza ok, ale casom je to uz menej atraktivne. Predsa len neupratujes dom/ byt v krasnom kostymceku a vysokych topankach, s brutalnyme nastajlovnym ucesom.

Tych tem na MK ako muzi nezvladaju, žiarlia, štve ich, ze su zeny doma na MD je tu neurekom. A to su zeny opodstatnene doma s dietatom na urcitu dobu a maju problem v sebe spravovat fakt, ze zens teraz bude doma 3 roky niekedy az 9 rokov. Vztahy nastrbene, obidvaja podrazdeny. On je ten pracujuci a ty vaľas gule doma. Urcite existuju aj muži , ktory su šťastni,ze zena je doma stara sa. Či je to tvoj pripad netuši nikto z MK, lebo nikto tvojho muza nepozname ako on vnima tvoje sedenie doma a ako ho to casom zacalo ovplyvnvať.

autor
26. jún 2022

@timing chápem, že sa to ťažko spracováva. Avšak, píšeš úplne iný scenár. Ale, aj to je v poriadku. 🙏 podľa toho ako píšeš usudzujem, že je rozumnejšie debatu ukončiť. Čiže ďakujem.zs tvoj názor k téme, bola si prospešná. Pekný deň 😉

kittykat22
26. jún 2022

Ahoj, tak ja som dnes nasla nieco. Len sa k tomu musim dostat. Neopatrnostou nechal nieco otvorene. Tvarim sa, ze som si nic nevsimla. Takze u mna to opodstatnenie ma. Len neviem co tam je - videla som len meno.

dadis
26. jún 2022

@kittykat22 😔 tak to mi je luto, ak chces pokojne napis ip

kittykat22
26. jún 2022

@dadis napisem ti, ked zistim co tam presne je.

k0l0b3zka
26. jún 2022

@timing Z mojej skusenosti jediny typ muza ktory je spokojny ked je zena doma je ten ktory ju chce manipulovat a zivot ma vo svojej hlave navrhnuty tak aby od neho bola zavisla. Nikto normalny nechce zenu, ktora je "domacnosti" a ked sa nahodou tvari ze mu to vyhovuje tak su za tym postranne umysly. Odhliadnuc od toho, ze ak je vsetko na jednom tak domacnost je zranitelna a trpi cela rodina ;)

timing
26. jún 2022

@k0l0b3zka suhlasim.

autor
26. jún 2022

@kittykat22 och. Kľudne mi napíš ak budeš chcieť. Určite sa cítiš pod psa, ale, všetko má nejaké vysvetlenie. Možno nič nie je také horúce ako sa zdá. 🙏

kittykat22
28. jún 2022

Takze nevera sa nekona. Nic tam nebolo - stare veci 3 mesiace nejake uplne nudne info o 4 spravach. Ona ho volala von a on povedal ze nie, lebo nema cas. Takze ... paranoja level 200 🙄 Ona asi aj zaujem mat bude - on zjavne nie.

dadis
28. jún 2022

@kittykat22 Vyborne 🙏😂😂 To co musi byt za ochechulu, ze vola zadaneho chlapa von 🙄

kittykat22
28. jún 2022

@dadis tak to je nic. Jej snubenec je moj (ex) najlepsi kamarat a ja mu idem za svedka buduci rok 😐 Ex preto, lebo ona ma nemala rada a tak sme sa prestali stretavat - ale to je pochopitelne. Ktora zena chce, aby sa kamaratil s nejakou babou (aj ked ja som uz mala dieta a mam veeelmi dlho muza a nikdy sme spolu nic nemali) Kamarat teraz pracuje s mojim muzom a ona sa tam chodi predvadzat 🙄 a potom mu vypisuje. Na koncert "s nou a snubencom" ... no parada. Nenapadna ....

autor
28. jún 2022

@kittykat22 jeminko, to je mi teda za brzdu. Chvála Bohu,že sa nič nedeje 🙏ja podobne. Nechcem to zakryknut, ale zatiaľ je všetko v poriadku. Žiadne dôkazy 😂😉🙏

kittykat22
29. jún 2022

mozno nam fakt prepina z toho ze sme doma. Ja pracujem a ucim sa z domu, ale podla mna to nie je dobre. Idem si hladat pracu v korporaci. Drz sa a keby nieco, napis tu - ozvem sa 😍

jarmilaj
30. júl 2022

Ja som to nevytušila, ale uvidela. 100% istota, len som ho zbadala, okamžite som to vedela. Poznám ho totiž 30 rokov. A už nie sme spolu 😋

lartuna28
9. jún 2023

Ako ste prosim teraz na tom? Riešim niečo podobne, mám strašný strach a hrozné scenáre v hlave z toho že ma môj (už snúbenec) vymení. Ziarlim strašne na jeho kolegyňu. Majú spoločne fotky s teambuildingu - školenia aj s ostatnými kolegami a on je stále vedľa nej na tých fotkách . Keď je preč, tak ja som úplne mimo. Nedokazem spat, stále mi idu v hlave zle myšlienky.