Chorý vzťah

olgaa123
13. mar 2023

Mam vyse 3 rokov frajera, ktory pocas tych 3 rokov uz mal po mne asi 7 inych zien a to vzdy ked sme sa moc pohadali alebo rozisli na mesiac alebo dva mesiace, tak on si vzdy velmi rychlo nasiel inu a napriek tomu mi hovori ze lubi len mna a chce rodinu so mnou🤦🏼‍♀️
Ked sa velmi hadame, tak je strasne agresivny, krici, spinavo mi nadava a par krat sa stalo ze ma silno udrel po hlave. Ked sa udobrime, tak ako keby sa nic nestalo, pusinkuje ma a hovori ze ma lubi. Spolu nebyvame,on ma velmi maly byt a casto prespavam u neho a on vyzaduje aby som mu umyvala riady a varila obcas, ja nemam problem obcas nieco navarit ale ked mi povie ze mam ist sama do obchodu aj nakupit suroviny na to, tak mi to pride trosku drze :/ a on mi na to hovori/vycita, ze on ma casto vyvaza autom domov.
Ked niekam ideme , tak mam pocit ze strasne na mne setri, vela krat povie ze “teraz pozyvas ty” a to ked ideme do kina alebo sa najest alebo na drink.
Mam pocit ze ma len vyuziva a nikdy ma ani nelubil a mozno ani nevie co je to laska ale napriek tomu neviem sa odputat a odist :(
Mal niekto takuto skusenost?

gejb
13. mar 2023

@olgaa123 sorry, ale neverím ze sa nájde taka hlupa žena ktorá by toto znášala. Z akého dôvodu? Lebo ju baví citis sa ako handra? ..ak je to reálne tak slečna, naozaj potrebujete psychológa..

janina1127
13. mar 2023

Nechápem, ako je možné, že sa nevieš odpútať. Veď sama píšeš, toľko zlých vecí ohľadom Vášho vzťahu, že pochybujem, že ti to prináša aj niečo dobrého. A mňa by teda rozhodne nebavilo byť pre niekoho handrou, s ktorou si zjavne robí čo chce

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olgaa123
autor
13. mar 2023

@som_realistka to fakt vyzera ze si robim srandu?

lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
13. mar 2023

Uf, toto je silna kava. Myslim, ze vsetky slova tu uz boli a su zbytocne. Ak sa niekto dokaze valat v tomto hnoji 4 roky, bude to robit dalej.
Dufam, ze je to len vymyslena tema 🙈

pralinka25
13. mar 2023

no isto ta lubi. presne takto sa chovaju milujuci ludia. nuz co k tomu dodat.
vsak si to po sebe precitaj.
budeme dufat ze je to tiez len vymyslena tema ako mnoho inych podobnych.

olgaa123
autor
13. mar 2023

@zoro9836 cize je to az neuveritelne 🙈 ani kamosky mi neverili az kym neuvideli screeny nasich sprav, kde pisal ze iny ma bude este viac mlatit a ze som s*etka a to som mala len jeho jedineho za cely zivot, mozno aj kvoli tomu sa neviem odputat

januska12323
13. mar 2023

Aspoň v tej posteli stojí za to?

jumama
13. mar 2023

@olgaa123 Nu-nu-nu on vie byt taky zlatucky, ze? CO je to, co ta k nemu vzdy taha naspat? Odpovedz si sama - 3 vlastnosti. Preco sa vzdy do toho vztahu vratis?

Pomoze ti, ak ti tu vsetci naznacia, ze to je nedobry vztah, ze ta vyuziva, zneuziva a nebodaj ak by ste spolu dlhsie a mate rodinu, on bude pokracovat v takom sposobe zivota... potrebujes to? Potrebujes byt podvadzana, bita, zit s egoistom a lakomcom? To nie nestaci povedat len jemu, ale predovsetkym sebe! Skus porozmyslat, co sa ti stalo, ako to bolo v tvojej rodine, ake vztahy mali mama otec, pripadne stari rodicia. Bola tam zena vzdy takato poslusna a podriadena ako ty? A kam to vo vztahoch dospelo? Vazili si ich muzi?

Aka sa pracuje na lepsom sebavedomi? V prvom rade tak, ze si uvedomis pravdu. A ze nedovolis niekomu, aby ti ublizoval. Nevyvazi to, ze sa 50% casu sprava mozno milo. On si ta musi vazit cely cas, vztah, hlavne dlhodoby, vztah do ktoreho mozno raz maju prist deti, ktory ma byt zakladom rodiny musi byt stabilny, vychadzat zo vzajomnej ucty partnerov, z ochoty spolupracovat. Radsej ako navrat knemu, chod na nejake ezotericke zenske kruhy - je to opacny protipol k tomu, co zijes, ale prides na to, preco si samu seba ako zenu vazit a co vsetko od chala ocakavat a ako z toho nezlavit. Stojis za to! Zivot kazdeho cloveka stoji z to, aby ho zil naplnene a nie ako sluha niekomu druhemu!

Zapamataj si jedno: Ludia sa nemenia.

On sa nezmeni, on bude vzdy takyto aky je. Nic na tomto svete jeho zakladnu povahu nezmeni. Ak je to zle uz teraz, nezlepsi sa to, skor zhorsi. Lebo ked do vztahov pridu povinnosti ako starat sa o zabezpecenie rodiny, deti, financne, venovat cas rodine, detom... tak to chce predovsetkym zodpovednost. Ma tvoj priatel zodpovednost?

Hadzeme tu aj tak hrach na stenu, lebo ty ho tak luuuubis, ze?

Prepac, som surova, ale par razy som zazila, ako vybornym zenam muz tohoto typu totalne skazil zivot. Len preto, ze si nechali nakladat na svoje plecia vsetku tarchu oni same. Svojou ustupcivostou, naivitou, dobrotou, ochotou,... za dobrotu na zobrotu.

domkakvet
13. mar 2023

@olgaa123 to ako vážne takáto otázka, veď to odpoveď musí poznať každý, aj ty, utekaj od neho čím skôr preč.

som_realistka
13. mar 2023

@olgaa123 pýtala som sa, ak to teda nie je vymyslene, skončí ten vzťah, neprináša a nikdy ti neprinesie nič pozitívne a dobre. Takto sa milujúci človek nespráva. A ak mal počas vášho "" vztahu" 7 žien prečo s nim žiadna nezostala? Si mladá, samostatná, možno si nemala možnosť vidieť ze vzťahy sú aj pekne a naplnujuce, ale sú aj také, a prajem ti aby si mala silu zapracovať na sebe, svojom sebavedomí a nasla si pekný vzťah. Nie toto.

gejb
13. mar 2023

@olgaa123 hej, vypadá to ze si robis srandu. Lebo normálny človek v takomto vzťahu neostáva. Podľa teba je prejav lásky ze ta prefacka? Aj tvoju dcéru alebo mladšiu sestru by si v takom vzťahu nechala?

gejb
13. mar 2023

@olgaa123 vieš koľko dobrých mužov beha po svete? Ja som mala veľa vzťahov,krátkych aj dlhších, a ani jeden jediný sa neodvážil ma udrieť...ani by ich to nenapadlo. Nebuď blbá,že ti povie ze iný ta bude bit viac..to co je za argument...jedine ze sa ti to paci.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jumama
13. mar 2023

@olgaa123 A naozaj ti drzim palce - neboj sa byt sama. Nechaj si cas na premyslanie o sebe. Aj keby si rok dva sama. Potrebujes sa zbavit zleho vztahu, popremyslat o tom, preco sa ti stal, preco si dovolila aby sa muz k tebe takto spraval, prist na to, ako to uz nikdy nedovolit. Upevnit si v sebe to "NIE TAKTO SA NEBUDE NIK KU MNE SPRAVAT".

Ked trosku narastie tvoje sebavedomie, budes ho aj vyzarovat a pritiahnes si iny typ muza. Pretoze takymto typkom povies razne nie. Ako ked dnes sa zadivas na ulici a tiez si vies povedat, ze tamten typ nie, to je pod moju uroven. Chlap, ktory bije zenu a nadava jej skaredo, ktory ma n inych zien subezne, ten by mal byt vzdy pod tvoju uroven.

Ak zostanes v tej hladine kde si, ked si budes tolko neverit ako si neveris... tak znova si pritiahnes podobneho. Doslova a dopismena, nauc sa povedat tymto typom nie, nauc sa odhadnut ich podla ich chovania hned na zaciatku. Ked to nie raz povies, ono nasledujuci raz uz bude silne a nemenne.

pralinka25
13. mar 2023

@zoro9836 zoro zoro v kazdej teme inak. ved podla prirodzenosti nie? preco by si jej nedovolil chovat sa povysenecky. ved pohoda nie? - A pokiaľ by sa ku mne nechovala ako "slušný človek" tak má rozvodové papiere na stole (láska neláska). - o opaku tohoto tvrdenia si ma v inej teme presviedcal. uz to neplati? zaujimave. v jednej teme moze zene nadavat a ma s nim komunikovat a nefnukat ked je to jemu vlastne ma to proste chapat a snazit sa a tu zas nie. ani ty to netolerujes. tak ja neviem. nie je to divne? si jedna a ta ista osoba alebo je vas po jednym nickom viac. alebo mas nalady a kazdu chvilu inak?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryetta
13. mar 2023

Nadpis to vystihuje dokonale. Chory vztah. Obaja ste asi nejako “nakazeni”. Lebo ani tvoje ani jeho spravanie nie je normalne a “zdrave” pre vztah.

cacianka
13. mar 2023

@tykat ešte 30 rokov vydrží, tu už je iba neudrie po hlave ale aj rozbije, monokle, dolame kosti, vytrhla vlasy, veď ona ho miluuuuujeeee, tak vydrží 🤦🤦🤦

barborachors
13. mar 2023

Naco tu vypisujete litánie, vsak je to troll 👏👏👏

danica2711
13. mar 2023

@olgaa123 ak toto nie je fake, tak môžem povedať len to, že si neskutočne hlúpa, keď toto znášaš

rdi
13. mar 2023

Prosim ta otvor konecne oci, taky chlap si nezasluzi ziadnu zenu, ak sa k nej nevie chovat. Utekaj rychlo a co najdalej od neho, lebo raz sa moze stat, ze mu az natolko rupnu nervy, ze to pre teba nemusi vobec dobre dopadnut