Čo vám vadí vo vzťahu?

15. nov 2022

Čo vám vadí na vašom partnerovi? Žiadny vzťah nie je 100% dokonalý, čo dokážete prekusnut/tolerovať aj keď vám to skôr prekáža?

aeruginosa
15. nov 2022

A k comu bude tebe dobra informacia, co inym prekaza v ich vztahoch? Co ti to da?🤔

nerya
15. nov 2022

Ze nezamyka kupelky zvonku pred naším synom aj keď vie, ze tam mam kopu čistiacich prostriedkov

zmrzlinka2021
15. nov 2022

Nechce papať brokolicu, špenát, hokkaido

veronikaszabova
15. nov 2022

Muzovu nedochvilnost 🙂

141117mmn
15. nov 2022

Dobra tema😄

janai1
15. nov 2022

Jeho mampicizmus 😂

thoughtfulweirdo
15. nov 2022

Že si nevie rozplánovať čas, potom robí 4 veci naraz, žiadnu poriadne a hundre, že nič nestíha 🤭😤

141117mmn
15. nov 2022

Ze, nahucim co ma robit ...a po troch mesiacoch (odskusane) musim nahucat znovu...ako..nechapem ... volam to "aktualisieren"😁😆😁

sense
15. nov 2022

Ze maloco spraví z vlastnej iniciatívy co sa domácnosti týka...
A keď už zvýšim hlas tak maka aj dcéra aj chlap lebo sú obaja rovnaký a nikdy nevedia kto je príčinou zvýšeného hlasu tak makaju obaja 🙈

marca12
15. nov 2022

Ze robi niekolko veci naraz a nic nie je dokoncene a je nestastny ako nestiha.

ndrag
15. nov 2022

moj nosi ponozky a trenky do uplneho rozpadnutia a musim s nim bojovat aby to vyhodil 😡!

jovka
15. nov 2022

Že hádže oblečenie po celom dome🤣nie na zem,ale stolička,gauč,posteľ,a niekedy opatrnosť,veľmi analyzuje a ja som zas lahkovaznejsia,ale nik nie je dokonalý,a je to v takej miere ,že s tym dokážem žiť,akurát sa obávam ms vo futbale čo začnú budúci týždeň,či toto prežijem🤣

jovka
15. nov 2022

@ndrag jaj aj môj ma deravé,a nvm koľko normalnych ,novych a aj tak nosí aj tie deravé😅

mandzula
15. nov 2022

Ze si nevie efektivne zorganizovat cas a vecne vsade meska.

yamahka
15. nov 2022

Mešká večne a všade!! Tak som sa naučila na neho nečakať a ísť skôr🙂)))

gab
15. nov 2022

telka so sportovymi kanalmi... 365 dni .. uz ked pocujem ako F1 vybera zakruty, tak mi vlasy dupkom stoja. 😖😅

kubkovamama
15. nov 2022

Workoholizmus,rýchli životný štýl,neuveriteľnú akčnosť,ktorú mu síce závidím,ale niekedy je to až vyčerpávajúce udržať s ním krok.Ale je to nič oproti tomu aký je to skvelý chlap s obrovskou prevahou pozitívneho obsahu.🙂

141117mmn
15. nov 2022

@jovka 😀 aj moj ...nehadze ...ale odklada si aktualne oblecenie(mimo skrine) na jednu stolicku v jedalni...😁😁😁 dlho som ho to chcela odnaucit a rezignovala som - milujem ho 🙃😄nenudim sa

tosomja
15. nov 2022

Keď poviem, že o 8 hod mám byť u lekárky (potrebujem odvoz) a on o 8 hod sa ešte len oblieka. 🙂 Preto som mu začala hovoriť vás o hodinu skôr. 🤪 Takže už mi ani to nevadí.

ivangeline
15. nov 2022

On je nocna sova a ja ranne vtaca. ;)

jovka
15. nov 2022

@141117mmn že? Mňa išlo rozdrapit,ja stále všetko odložené,čo na pranie či skriňa,a on kade tade a ja potom len nucham či použiteľné či nie🤣🤌

floren
15. nov 2022

Je bordelar,ani tanier do drezu nedá,kým na neho nenahucim a ide sa posrat zo svojej sestry,všetko musí byť podľa nej.

1gabriela13
15. nov 2022

Už nevadí po toľkých rokoch,ale...vždy a všade meškame ,odchádza posledný z bytu a vždy ale vždy si ešte niečo zabudne pre čo sa musí vracať .totálny kludas. Ajkeby bomby padali je mu jedno,len povie že raz musíme ajtak zomrieť ,💁

bluka2
15. nov 2022

Haha, našla som sa vo viacerých popisoch 😂

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska0910
15. nov 2022

Ked je mrtvolne ticho a on zacne pri mne jest,, ja to nenavidim, nasiera ma to maximalne.. nasrata som aj teraz ked si to predstavujem😂

veronika66
15. nov 2022

Že hovorí ako sa nemá:
Uharek,uharka,dáš si uharek? - uhorka
Pur, dal by som si polievku s purom- pór(zelenina)
Tojaš - vajce (niesme Maďarský občania)
Strúhanky - mrvenička do polievky
Rizek- rezeň

Stále ho napomínam a stále sa na tom pohadam a potom keď ideme k svokre tak sa má opýta k tomu rizku si dáš aj uharek?

katkaseiner
15. nov 2022

Spoznávam veci na stoličke ktoré treba ňuchat či potrebujú oprať 🤦 často sa nafúka na prkotinach a vraj prečo sú naše deti také že sa fukaju za všetko 🤦 vždy a všade má čas...mňa to neskutočne vytáča lebo neznášam meškať. Raz za čas sa chytám za hlavu keď začne že prečo je bordel, všade riady, atď...pritom deti riešim ja (škola, krúžky), varenie, pranie, nákupy, všetky termíny ktoré riešime pre deti, lekárov...a keď nestíham a som stresovana, tak je prekvapený že prečo ho nepožiadam aby aj on niečo urobíl... A to keď ho požiadam vyzdvihnúť syna o 15.00, odchádza z domu 14.59 🤦
Inak je fajn, stále niečo robí a plánuje okolo domu, vždy že čo si nekúpim to alebo hento, ale zároveň čaká že aj ušetríme...

floren
15. nov 2022

@jabadabadu to poznám a ešte povie,nechal som ti

floren
15. nov 2022

@veronika66 a parka namiesto parok alebo ťie vtedy ma ide poraziť