Dá sa v dnešnej dobe nájsť slušné dievča?

patreskoo
1. jan 2023

Ahojte,dá sa ešte vôbec v dnešnej dobe nájsť normálne slušne dievča? 😁

lenkakravcova
1. jan 2023

@nikto2234
Prečo by @tenerifka preháňala?
Také ženy existujú. Môj manžel bol môj prvý (a dúfam, že aj posledný). Nepijem (alkohol-vôbec), nefajčím (ani som to nikdy neskúšala), na diskotéke som bola 2-3x za svoj život (stačilo mi), doma sa venujem domácnosti, aj sa raz za čas pomodlím a a aj som vyšívala 🙂
Myslím, že takých žien je dosť. Ako píše @dskjhfdlkdjhl len treba hľadať na správnych miestach 🙂 My sme sa s manželom spoznali na súťaži. Kamarátky si manželov hľadali väčšinou cielene: vypísali svoje preferencie a požiadavky a potom podľa toho hľadali.

dismonika
1. jan 2023

@patreskoo no vidíš na tej túre alebo plavárni by sa mohlo zadariť 😉

moongirl
1. jan 2023

@patreskoo da 😁

patreskoo
autor
1. jan 2023

@dismonika áno ale moja odvaha prihovoriť sa je slabá 😀tam je problém 🙈

patreskoo
autor
1. jan 2023

@moongirl dobre vedieť teda 😁

ninka297
1. jan 2023

@patreskoo tak si to pomenoval 😊 pracuj na tom…ked sa neozves, tak co potom cakas? ze zena zbali teba?

patreskoo
autor
1. jan 2023

@ninka297 nie ale bojím sa zahanbenia😆😆

lavinis
1. jan 2023

@patreskoo nedá Všetky sme neslušné 😅

patreskoo
autor
1. jan 2023

@lavinis nová doba 😂😂

diablikovci
1. jan 2023

A ty si slušný?

patreskoo
autor
1. jan 2023

@diablikovci nemá sa o sebe takto hovoriť ale ja si myslím ze áno,som

ninka297
1. jan 2023

@patreskoo vazne s tou tvojou zdrzanlivostou nieco rob..poznam viacero takych v mojom okoli, ktori su fesaci, dobri chalani, ale su tichi, a preto dodnes nikoho nemaju 😒

patreskoo
autor
1. jan 2023

@ninka297 môj prípad 😁už mi to viacerí povedali..

h2
1. jan 2023

@patreskoo Skús sa kamošov futbalistov, ktorí majú frajerky, opýtať, či ich frajerka nemá nejakú nezadanú kamošku. Dajte si dvojité rande. Možno to klapne.

huginko
1. jan 2023

@patreskoo samozrejme, to co sú za otazky

mimikarol
1. jan 2023

Hlasim sa. Nepijem, nefajčím a ani nemám potrebu sa tarat (ak to teda znamená, že nemám potrebu chodit po baroch). Lenže bohužiaľ už nie som dievča (36r) a som vydatá. Ale neboj, určite sa niekde taká nájde. V tvojom veku som aj ja fajčila, aj po baroch chodila 😊

marsmykkok
1. jan 2023

No napríklad ja som, ale už mám nad 30. Ale nefajčím, nepijem, nebehám po baroch. Podľa mňa problém je v tom, že tie slušné sú 99 percent tiež introvertky a neoslovia ťa a oslovia ťa len také neslušné, čo sú spoločenské, nemajú problém, možno neberú ťa ani vážne na vzťah, len chcú ťa uloviť kvôli výzoru-pozrela som profil, vyzeráš dobre. Teda musíš prekonať ostych a slušnú osloviť.

elenajezova
1. jan 2023

@patreskoo samozrejme, že áno ...

nwnw
1. jan 2023

@tenerifka haha prave som sa dozvedela, ze nie som slusne dievca. Okrem prania a varenia co asi aj tak nerobim ukazkovo, som v case zoznamenia nesplnala nic🤣🤣🤣🤣. Asi preto ten moj zloš je so mnou..

zmrzlinka2021
1. jan 2023

@patreskoo

Je celkom dost skvelych zien, ktore:
- neholduju alkoholu, drogam
- ktore sa nekurvia (dnes sa tomu hovori aj "kamoska s vyhodami")
- ktore su damy a vedia, kedy a čo povedat
- ktore su si vedome svojej hodnoty a su sebavedome

otazne je, ci o taku babu by si mal zaujem - pretoze k takej zene sa treba spravat s laskou a vazit si ju, nedovoli neadekvatne a zranujuce spravanie. A hlavne ci si ju vsimnes - nepotrebuje robit "napodobeninu" barbie, ani vystrajat... uputavat na seba pozornost.

drake122
1. jan 2023

@patreskoo pozvi na rande tú moongirl. Písala tu niekde, že silvestra strávila sama doma, to isto frajera nemá. Ale najprv sa pre istotu spýtaj, či nemá Onlyfans, lebo to slušné dievčatá nemaju čo mať.👌

moongirl
1. jan 2023

@drake122 😁😁😁 nemam onlyfans omg 😆

drake122
1. jan 2023

@moongirl skvelé, no už len či tancovať a spievať vieš? 😁

annamalaga
1. jan 2023

Aj by som možno všetko spĺňala, ale som škaredá, dokonca si len o 2 roky mladší. Len ja nemám výzor.

karolinakr
1. jan 2023

ked sa viesta rozvedie, dočkáš sa ! 😀

moongirl
1. jan 2023

@drake122 spievat nee 😁🤣 Ty vies?
😂

drake122
1. jan 2023

@moongirl len keď mi zahráš na správne noty🤣

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ravador
1. jan 2023

@patreskoo Nenájdeš. To je dnešná realita. Drvivá väčšina už od 15, ak nie skôr, prepadáva toxickým vzťahom, ktoré ich poznačujú na celý život. Neriešia svoje psychické problémy a topia sa v pozornosti sociálnych médií. Pracuj na sebe a na ženy sa vyser. Aj tak máš 50% šancu, že sa s tebou nakoniec rozvedie.

ninka297
Autor odpoveď zmazal
Zobraz