Dá sa v dnešnej dobe nájsť slušné dievča?

patreskoo
1. jan 2023

Ahojte,dá sa ešte vôbec v dnešnej dobe nájsť normálne slušne dievča? 😁

thoughtfulweirdo
1. jan 2023

Ahoj, mám 25, nechutí mi ani alkohol, ani cigarety, ani ma vôbec nebaví chodiť na diskotéky a podobné hlučné akcie (s výnimkou rockových koncertov, kde ale rada idem aj s partnerom, tak to sa snáď neráta ako táranie sa 😅). Ale som teda vydatá s dvoma deťmi, takže toto nie je príspevok do zoznamky 🤣 akurát som chcela napísať, že neviem, prečo by to malo znamenať, že by som sa mala aj modliť, vyšívať a byť panna, či čo to vyššie bolo písané, nič z toho o mne ani pred manželstvom neplatilo. Na nič z toho ma nechuť k drogám a barom nepredurčuje a vyskytovala som sa naozaj všelikde, občas aj tam, kde aj tie neslušné dievčatá 😜 manžel si ma našiel v športovom klube, tam sme boli bok po boku slušné aj neslušné 😄 tak nestrácaj nádej, pohybuj sa po svete s otvorenými očami a nejakú isto stretneš.

karolinakr
1. jan 2023
katkazocele
2. jan 2023

@lenkakravcova Smiem vedieť ako ste sa spoznali? 😇

katkazocele
2. jan 2023

@ravador Tvrdé slová ale pravdivé... Vidím to morálne bahno, ktoré nesie táto doba, ľudia sa zraňujú, nevážia si samých seba, ani tých ktorých ich ľúbia. Veľa žien majú fázu ,, hladania sa,, čo je len slušný výraz pre kur....nie sa každý týždeň s niekým iným. Som rada, že ja som bola vychovaná inak, aby som si vážila samú seba a mala aspoň akú takú morálku a svedobmie.

aurelava
2. jan 2023

@patreskoo áno, dá sa ;)
.... a možno ani nemusíš cielene hľadať. Príde, keď to ani nebudeš čakať ;)

jamacka
2. jan 2023

@patreskoo Určite sa nájdu aj slušne naby,len hľadáš na zlých miestach. Určite ju nenájdeš v krčme, alebo na diskotéke. Možno treba začať viac chodiť do prírody,pridať sa do nejakého klubu turistov a chodiť aj s nimi na turistiku, oni stále niečo plánujú. Ver tomu,že ju stretneš ani nebudeš vedieť ako a hlavne sa na to nesustredit,lebo láska príde vždy nečakane. Jedine čo môžeš zmeniť, je hľadať alebo viac sa pohybovať na miestach kde si predtým nebol tak často.

lenkakravcova
2. jan 2023

@katkazocele Na súťaží zo SOČ-ky na konci strednej na opačnom konci Slovenská 🙂 Také kus náhody: vymkli sme sa na ubytovni, sme sa zarozprávali.
Neskôr o pár týždňov sme sa náhodne stretli v autobuse (bývali sme 200km od seba) 🙂 a tak sa to nejako postupne začalo vyvíjať.

katkazocele
2. jan 2023

@lenkakravcova a hneď sa ti páčil, či najskôr kamaráti nejaký ten mesiac, lebo tu ženy, tvrdia tretie rande musí byť intímne zblíženie, inak to nemá význam 😅

lenkakravcova
2. jan 2023

@katkazocele Keby sa mi nepáčil, tak by som mu nedala vizitku 😄 ale teda nebolo to tak, žeby ma ohuril ako vyzerá úžasne.. Normálne vyzeral podľa mňa. Pozerala som hlavne na to, aby bol inteligentný - aby dobuducna sám vedel zabezpečiť rodinu.
My sme sa 3x stretli osobne po asi pol roku. Dlho sme si písali medzitým len cez internet. 🙂

katkazocele
2. jan 2023

@lenkakravcova takže ste na to išli pomaly, najskôr sa spoznať, aký má charakter, plány atď. Lebo tu radia baby vyššie, že nemá zmysel naťahovať intímne zblíženie, že keď nedáš ty dá iná, to citujem jednu kočku z predchádzajúceho príspevku, ona to napísala tak autorke 😉

lenkakravcova
2. jan 2023

@katkazocele Tak ako sme bývali od seba tak sa to ani hneď nedalo. Ale zase sme nečakali potom xy mesiacov. 😄 Len som si chcela byť istá, že mi po všetkých stránkach vyhovuje a nemienim hľadať iného.

patreskoo
autor
2. jan 2023

@aurelava to je pravda 🙂

patreskoo
autor
2. jan 2023

@jamacka do krčmy ani na diskotéky nechodim 😀som introvert,ja hrám futbal a občas vybehnem na túru aj so psíkom alebo na plaváreň to je tak všetko

jamacka
2. jan 2023

@patreskoo Tak treba skúsiť sa dať do toho klubu turistov,tam sa človek s kade kým stretne. Alebo potom skúsiť zoznamka elite dáte,kamoška tam stretla dobrého chlapa,je to seriózna platená zoznamka.Uz len tým,že je platená,tak sa tam dávajú serióznejsi ľudia, ktorí ozaj úprimne niekoho hľadajú. Nehovorím,aj tam sa nájde kade kto pofiderny, ale viac je tam tých normalnejsich

teleskop
2. jan 2023

@patreskoo Tuna by som ju nehladala

katkazocele
2. jan 2023

@teleskop veru ani ja nie, každá piata tu ma milenca prípadne by sa nebránila nejakému uvolneniu , vzhľadom na názory určitých mamičiek ktoré mávnu nad všetkým rukou :D

patreskoo
autor
2. jan 2023

Aha toto je pre ženy akože? 😀 modrý konik 😀tak to som nevedel ja som si myslel ze to je akože fórum pre ľudí 😀potom to tak vyzerá ze si tu hľadám partnerku 🤦‍♂️🤦‍♂️ach 😀

brembo
12. jan 2023
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasolienka1
25. mar 2024

@patreskoo ja futbal zbožňujem vždy som chcela frajera futbalistu 😂

naneta258
25. mar 2024

@patreskoo Neboj sa, ja som na tom rovnako 🙂 mam 24, nefajčím, nepijem, nedrogujem a nájsť normálneho muza je ako hľadať ihlu v kope sena 🙂) a o tom, že muži vyžadujú intimnosti príliš skoro pre mňa a ak nie sú, tak mi bolo povedané ze patrím do kláštora ani nehovorím 😀 Ale keďže nie som radodajna a chcem spoznať toho človeka, tak bohužiaľ 🙂