Je manželstvo rozhodnutie za každú cenu?

jsbb
22. okt 2022

Je manželstvo rozhodnutie za každú cenu?
Je manželstvo pre ženu rozhodnutie byt vydatá za každú cenu? Môj bývalý priateľ, je ženatý, má 2 deti, a dáva mi navrhy na sex, jeho žena sa tvári, že sa nič nedeje. Môj známy sa oženil, dáva mi navrhy na sex a jeho žena sa tvári, že sa nič nedeje. Sesternicu podvádzal manžel a nedavno sa vzali, maju dieťa, a tvári sa, že sa nič nedeje. Ďalší ženatí muzi mi tiež dávajú návrhy na sex a ich ženy sa tvária, že nič sa nedeje. Sa mi nechce veriť, že tie ženy sú také sprosté a sa tvária, že je všetko ok. Alebo iba zatvárajú oči pred realitou. Ja mam 37 rokov, som slobodná a bezdetna z dôvodu, že nechcem byť ako ich manželky a tváriť sa, že sa nič nedeje. Je manželstvo o tom, že žena je ochotná akceptovat neveru a tvári sa, že nič sa nedeje, inac by bola navždy sama a bez detí?

dskjhfdlkdjhl
22. okt 2022

@jsbb Zrejme sa pohybujes v divnej spolocnosti😉

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jsbb
autor
22. okt 2022

Uz som aj o tom rozmýšľala, ze im to pošlem, ale dopadlo by to podľa mňa tak, ze ved oni len laskuju, a ja by som bola ta najhoršia. Lebo oni by ich presvedčili aj o tom, čomu sami neveria. Osobne si myslím, že tie manželky to vedia, len sa tvária, že sa nič nedeje. A ja nechcem byť ta, ktorá im to bude pripomínať:D

jsbb
autor
22. okt 2022

Keďže tu sú vydáte zeny, skôr som čakala od tejto diskusie priznanie, že áno vedia o tom tie ženy, ale im to akceptujú.

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jsbb
autor
22. okt 2022

Ja im odpisujem preto, lebo ma zaujíma coho sú voči svojim zenam schopní. Čiže so zvedavosti a z nudy. A bývalému ženatemu odpisujem preto, že ovláda problematiku v ktorej ja sa vzdelávam a vie mi poradiť.

h2
22. okt 2022

@jsbb Prosím ťa, a ako od problematiky, v ktorej sa vzdelávaš, prejdete k sexu?

jsbb
autor
22. okt 2022

@h2 Opačne, od jeho sexuálnych návrhov, sme prešli k problematike v ktorej sa vzdelávam. A keďže mi pomáha, tak s nim udrziavam kontakt

zuzitko74
22. okt 2022

Ty si, jednoducho, len potrebuješ dokázať, že si urobila lepšie životné rozhodnutie, než tie vydaté ,,úbožiačky", ktoré pre svoj status vydatej žienky odpustia chlapovi akékoľvek huncútstvo. Mysli si, čo chceš a pohŕdaj si kým chceš, či už sú to tí muži, alebo ich partnerky. Máš voči ľuďom predsudky a myslím si, že žiadna z nás ti momentálne asi oči neotvorí.

mikadooo
22. okt 2022

@jsbb no tak asi v tvojom okolí je to tak🤷. Musíš sa opýtať tých žien, nie nás tu 🤷. Ja sa rozhodne podľa tvojej sesternice a žien tvojich známych pri nevere manžela rozhodovať nebudem. Aj keby to bolo nepísané pravidlo. Každý máme svoj rozum a svoje dôvody na to, prečo sa a) nevydať, po b) rozviesť či nerozviesť. Netuším vlastne ani, čo ťa je do toho... Užívaj si slobodu a oni nech si užívajú manželstvo.

jsbb
autor
22. okt 2022

Čakala som, že mi tu vydáte zeny napíšu svoje skúsenosti. Teda ci o nevere ich manželov vedia, alebo nevedia. Ma zaujímalo ci sa to dá nevedieť, to musia byť hodne nevsimave.

viestta
22. okt 2022

Od sexu k integralom. To musí byť zaujímavá komunikácia.🤔

viestta
22. okt 2022

@zuzitko74 👍🏻 presne

luccija
22. okt 2022

@jsbb ty robis psychologicky prieskum?🙂kedze ich zeny nevedia co Ti pisu tak logicky sa spravaju, ze nic sa nedeje, lebo nic sa nedeje.Mozno sa im paci tvoja nedostupnost, alebo Ti chcu ulahodit😆.Nevera bola a bude... ved sa vydaj a uvidis ako to budes mat ty

lucinka1988
22. okt 2022

@jsbb nie každý chlap podvádza svoju manželku a matku svojich detí..sú aj takí, ktorý chápu význam slova manžel a otec a je vyslovene pod ich úroveň baliť druhé ženy..Aj mne dávajú ženatí chlapi všelijaké návrhy, stretavam sa s tým na každom kroku a vôbec im nevadí, že som šťastne vydatá a mám deti..Ale teda, nerobí to každý a som si istá, že môj manžel je jedným z tých, čo to nerobí- a nie, nie som ani naivná, ani sprostá, dokonca zijem v realite. Stále existujú šťastné harmonické vzťahy a manželstvá, som jedna z tých šťastných, už vyše 14 rokov
A odpoveď na otázku- pre mňa bolo manželstvo prirodzené vyústenie nášho pekného niekoľkoročného vzťahu pred tým, určite by som neuzatvárala manželstvo len preto, lebo je pre mňa dôležitý status. A naše deti boli tiež prirodzeným vyústením nášho vzťahu a manželstva, priviesť deti do nemanželského vzťahu by som ja osobne nechcela. Ako to majú iní neviem a ani ma to nezaujíma, je určite x žien, ktoré sa vydajú len aby boli vydáte, hoci manželstvo je dopredu odsúdené na zánik

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
22. okt 2022

@jsbb poznam len jedneho, ktory pretahuje kazdy tyzden inu zensku. Ale to neznamena, ze teraz vsetci su teraz taki suknickari. Moj priatel ma napriklad nikdy nepodviedol. Nie som sice zatial vydata, ale planujeme svadbu. A nie, neveru by som neakceptovala bez ohladu na status vydata ci "len" zadana. Suhlasim so @zuzitko74 . Lepsie by som to nenapisala. 👍

jsbb
autor
22. okt 2022

@lucinka1988 A ako ste sa zoznámili?

lalenka33
22. okt 2022

Možno sa aj tvoji bývalí dobre doma bavia na tom, aká si chudera, že máš potrebu s nimi debatovať o sexe. Pekne im hladíš ego akí sú oni pre teba neodolatelní aj keď už majú svoje rodiny a ty si len chudera, ktorá nemá na viac a venuje im čas. V 37 rokoch by si sa už mohla vedieť vzdelávať aj bez úchylných rečí svojho bývalého. Vieš, internet veľa zvládne. V každom prípade za chuderu si skôr ty, ako ženy tvojich ex. Ja by som sa nikdy neznížila na tvoju úroveň aby som so svojimi ex viedla diskusiu o sexe a vôbec akukolvek diskusiu. Nevidím vôbec žiadny dôvod nato, aby som komunikovala so svojími ex.

jsbb
autor
22. okt 2022

@lalenka33 ja s nimi diskusiu o sexe nevediem. Oni boli prvý ktorý tu tému začali. Tým pádom ja som prestala odpisovat. Čiže ty si to ani nepochopila, situaciu

viestta
22. okt 2022

@lalenka33 doma možno nie, ale medzi kamarátmi to bude šťavnatá téma na debatu.

oli18
22. okt 2022

@jsbb Takže ty, si myslíš, že manželky to vedia. Blbo myslíš.

h2
22. okt 2022

@jsbb Čakala si odpovede vydatých žien, či o nevere svojich mužov vedia, alebo nevedia? Čiže niečo ako "môj muž mi je neverný, ale ja o tom neviem"? 😁

selest
22. okt 2022

Si velmi jednoducha osoba. Mozno preto si neprehliadnutelna pre "predatorov", rozumej chmulov co si neodpustia chlipne reci pri kazdej kde je sanca ze by si mohli vrznut. Potom to z tvojho pohladu moze vypadat ze toto je bezna vzorka toho ako sa muzi a zeny spravaju v manzelstve.

terezka1947
22. okt 2022

@jsbb ešte zabúda,že nie všetci ženatí muži by ti návrh dať chceli a že existujú aj šťastné manželstva.

patus_2
22. okt 2022

@jsbb asi by som na tvojom mieste prehodnotila okruh známych a priateľov, ak by mi dávali takéto návrhy. A hneď by som sa zamyslela aj nad sebou, prečo dávajú tieto návrhy (obliekanie, make-up, komunikácia, celkovo vystupovanie atď). Pretože napr. ja som slobodná, mám pomerne veľký okruh známych a priateľov a nikdy, ani jediný jeden z nich mi nikdy nedal žiaden takýto návrh.... Mám aj slobodne, nezadané kamošky a čo viem, tak žiaden ženatý seriózny muž im žiadne návrhy nerobí....

janinah
22. okt 2022

Asi tá prekvapím.ale existujú aj šťastné manželstva kde sa nepodvadza...len sa nepretrčaju na nete.

patus_2
22. okt 2022

@jsbb a prečo a nimi vôbec začínaš detabu o polohách a sexe? Jediný náznak niečoho podobného a už by bol zablokovaný na všetkých sieťach.

anastasiagrey
22. okt 2022

@h2 Ráta s tým, že podvádzajú všetci. Len to niektorí vedia super utajiť a teda manželka o tom nevie 😄...
Ja som sa teda mojho opýtala, nech viem. A vraj ma nepodvadza. Tak vlastne stále neviem 🤷‍♀️🤣

svetlonos
22. okt 2022

@jsbb
mas sice 37 rokov, ake vyzreta urcite nie si. Inak by si taketo bludy nepisala a riesila samu seba. Uz ti, ze muzmi pohrdas, svedči o tvojej nevyrovnanosti a nespokojnosti. To je ako ked urcity typ chlapov povie, ze vsetky zeny su k…y. A? Citis sa tym oslovena? Si ku? Nie, nemyslim vobec, ze nou si. A tak je to aj s muzmi. Nie vsetci su kreteni mysliaci medzinozim. Tak ako nie vsetky zeny striedaju chlapov ako ponozky 😏 Mala by si riesit seba a prehodnotit svoj postoj.