Je možné že Escapelle nezabrala?

26. apr 2021

Ahojky.
Chtěla bych se zeptat. Měla jsem s přítelem pohlavní styk, nechráněný, ale ejakuloval mimo mě. No aj tak sem neměla z toho dobrý pocit a zakoupila sem pilulku “po”. Podle kalendáře mě ovulace teprv čekala, ale podle hlenu bych řekla že jsem ji už cca 2-3 dny měla před tím. Je možné že by pilulka nezabrala? Včera jsem ji užila, no dneska mě volí celý podbříšek..
Děkuji za odpovědě.

janai1
26. apr 2021

Bolí ťa práve kvôli tej tabletke 😉

autor
26. apr 2021

@janai1 celkem doufám aby to byl znak toho že zabrala.

janai1
26. apr 2021

Tak príznaky nemôžeš mať na druhy deň 😉 v tej tabletke je toľko hormónov, že je to úplne normálne.... Nabudúce treba použiť kondóm

autor
26. apr 2021

@janai1 byl ale praskl, tak jsme pokračovali bez

autor
26. apr 2021

@janai1 ale slyšela sem že uhnizdovaní vajíčka taky bolí

janai1
26. apr 2021

Nebuď paranoidna... Šanca je tak 0,01% že budeš tehotná

michellia
26. apr 2021

Nemyslim, ze je to mozne. Je to taka zmes chemie az az.

ivkazba
26. apr 2021

Uhniezďovanie nastáva najskôr cca na 6 deň po oplodnení (zopakujem, po oplodnení, nie po sexe). Treba aj biológiu troška doštudovať evidentne.

pininka1
26. apr 2021

Moja kamoska takto otehotnela, nepomohla ani tabletka po.

karolinakr
27. apr 2021

@pininka1 niekto proste chce prist na svet a neodradia ho žiadne prekážky 😅

majulino
27. apr 2021

@michellia je to možné, mame v rodine taky pripad. Uzila tabletku, a dnes jej po.dvore beha 7 rocne dieta

pininka1
27. apr 2021

@karolinakr presne, ona vtedy este aj kojila,sice to nieje amtikoncepcia ale vlastne nedostala ani prvy menzes. Doktor jej povedal ze je super plodna.

autor
28. apr 2021

Přecejen mi vrtá hlavou, zabírá pilulka aj počas ovulace? Vím že se přítel urobil mimo mě, ale stále tam ta nejistota je, takže to do mě nešlo, pokud ano tak fakt maličko+ “kapičky lásky”. Taky jsem dost nervózní protože mě podbříšek bolí, ale Ms nedošla, ani nešpiním.

autor
28. apr 2021

Kedy bych si mohla nejdřív udělat test?

janai1
28. apr 2021

Keď bude meškať MS

michellia
28. apr 2021

@majulino tak to som este nepocula, vzdy ked si ju nejaka kamoska dala, bolo jej nie len zle ale aj kramy mala brutalne silne :/

slovakboy
28. apr 2021

Nemám skúsenosti s tabletkou po ale myslím že na 90 percent si ju ani nemusela brať. Keď sa vystriekal mimo tak je malá šanca že budes tehotná. My mame s manželkou 50 rokov a vždy nám to fungovalo. Aj to len počas ovulácie. Inak keď sme si boli isti že nemá ovulácii šli sme naplno. Tzv. Bilingovs metóda už som aj zabudol na tie prednášky predmanželské v kostole kde nas to učila gynekologička. Keď sme chceli otehotnieť tak som to pustil dnu počas ovulácie a bolo bábätko. Ach to boli krásne časy. A keby si ostala tehotná tak to neber ako tragédiu. Na nejaký čas ti to veľmi skomplikuje život a zmení všetky tvoje plány ale buď si istá že nakoniec budes šťastná ak to prijmeš všetky udalosti ti pôjdu po ruke. Potrat by ti skôr či neskôr urobil výčitky svedomia ktorých sa niektoré ženy aj po rokoch ťažko zbavujú a sú vážne bolestivé. Držím palce aby si dostala menštruáciu a raz si to krásne naplánovala, alebo už bola pripravená na darček z neba. 🙂