Je normálne, keď partner chce ísť na pánsku jazdu?

4. feb 2023

Ahojte príde vam normálne že vam partner oznámi že chce ísť na pánsku jazdu v čase keď máte sviatok ? Keď som mala ja voľnejšie od povinnosti vravela som či by sme nešli aspoň na predĺžený víkend alebo +- 2dni z týždňa dakam zrazu keď ide o tuto akciu nie je problém sa utrhnúť sa z prace …neviem to rozchodiť

sandrasstini
4. feb 2023

Som sa schuti zasmiala na paranoji par dam 😀 nvm v ktorom svete zijete ale nato aby si muz vypustil tekutiny nepotrebuje ist na vikend prec, staci ked opre v praci kolegynu cez obed a poobede sa vrati k vam kludny domov a vy budete zit v sladkej nevedomosti.
no tak prosim, kto chce podviest podvedie za najblizsim rohom a nemusi sa trepat na vikend prec.
Vy nemate asi kamaratky vsak a nechodite na babske jazdy, lebo ja teda ano a predstavte si popijame klebetime smejeme sa a posledne naco myslime je ist si uzit poza chrbat nasich chlapov.
A teda asi neviete co je stabilny vztah postaveny na dovere 🙂 dufam ze vasi muzi su spokojni ked su cele dni s vami doma cele roky. Ako sa hovori ticha voda brehy myje ;)

dominikamacakova
4. feb 2023

@katkazocele keď ju bude chcieť podviesť tak to urobí. Myslíš, že je reálne aby ho tam nepustila. Už nikdy v živote nikam iba do Lidlu na nákup? A keď ju už aj náhodou podvedie tak hádam sa neobjaví "dobrá" duša ako ty, že jej hneď všetko vyklopí 😆 Inak, ty máš svojho chlapa doma na reťazi? Alebo má sledovacie zariadenie na nohe? Však si mu už pár krát napísala nech sa odfotí s vidličkou? Minimálne má aplikáciu na sledovanie že? Ak teda vôbec niekoho máš lebo si chorobne paranoidná podľa toho čo píšeš.

katkazocele
4. feb 2023

@viestta moje fantáczie?!, preto dnes pribudli 2 témy o nevere, áno Ja som tu tá paranoidná.🙄 Pekne seď doma, ale prosím keď nevieš čo sa deje mimo steny tvojho domu, tak sa nezapájaj,

nekonecna_katastrofa
4. feb 2023

Manžel sa dohadoval s kamošmi na pivo a keď si spomenul, že mám sviatok, hneď to rušil. Keďže s nimi ale nebol veľmi dlho a nikdy nikam nechodí, ja sama som ho vyhnala von. Ale teda u nás je iný prípad, mňa manžel neupodozrieva ak chcem ísť niekam ja a spolu s deťmi sme preňho priorita č.1, takže voľné víkendy trávi stále s nami.

katkazocele
4. feb 2023

@dominikamacakova Prepáč ty si na tej druhej strane, keby ťa podvedie tam to nechceš vedieť, ok je to tvoj postoj, ale neodsudzuj ženy ktoré by to chceli vedieť😉

bessie12
4. feb 2023

@katkazocele bolo tu spomenute, ze ak by chcel, tak ju podvedie hocikde a kedykolvek. A je to pravda. Mozem to potvrdit. Na sex staci aj 5 minut. Taka rychlovecka a moze to byt aj v kancli, na zachode alebo aj niekde v krikoch. Keby som vtedy nemala toho blbeho uz teraz exa, tak by som si to rozdala s mojim buducim ( terajsim ) priatelom uz v praci na zachode alebo v kancli 😉

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele sú muži aj ženy, čo rýchlovku zvládnu aj pri vynesení smetí 😂 skontroluj, či máš muža dobre uviazaného na reťazi a najbližšie ho už ani do toho Lidla nepúšťaj!

gladys_07
4. feb 2023

@katkazocele vycitas viestte ze ti neodpovedala…ani ja som sa odpovede od teba nedockala. Podviedol ta niekto? Odkial prameni tato tvoja militantna misia proti nevere?

Inak keby taketo naklady daval muz, v momente by bol chronicky ziarlivec a jeho zena tyrana. Dufam ze si single…

katkazocele
4. feb 2023

@bessie12 Počkať, tvoj kolega z práce ti dával návrhy v čase keď si bola zadaná? to ale o ňom vypovedá niečo nemyslíš? ☹

malasandrika
4. feb 2023

@katkazocele krista Ty si mimo

katkazocele
4. feb 2023

@malasandrika Ja svojho nedržím na reťazi, je to slobodný človek, ale nerobíme si veci o ktorých vieme že by nám boli nepríjemné obom😉 na to prídeš časom, Rešpektovať partnera a jeho city.

bessie12
4. feb 2023

@katkazocele nikto mi navrhy nedaval. Len medzi nami to tam poriadne iskrilo. A nebol to moj kolega, ale sef. Mohla som podviest svojho ex, ale neurobila som to. To uz som vedela, ze s tym blbcom dlho nebudem a mala som pravdu. O par dni neskor ho odviedla policia 😀

anonymous87
4. feb 2023

Normalka. Isla by som na s kamoskami. S nim naplanovala dalsi vikend. Nemal by cas? Nevadi. Isla by som zas s kamoskami. Ver tomu, ze dalsi vikend by si ten cas nasiel. Ak nie, zamavala by som mu.
Boze zeny, nechahte sa trosku lovit. Chlapi su lovci…
A teda moj muz je momentalne u kamarata (pfuj, nechcem vediet co tam robia 😂)…. Ja si uzivam klud pred tv a mobile… a nie, nie vsetci su hovada co na panskej jazde maju potrebu vyprazdnit si vajicka😀

pralinka25
4. feb 2023

necitala som celu diskusiu lebo sa to tu zase zvrhlo.
ja by som to mala asi tak ze ok nech si ide ale rovnym dielom. ked on ma panske jazdy rozhodne chcem mat aj ja damske a bez jeho sprostych reci. to uz zas kde sme ze on ano a ty nie. toto mi pride uplne odveci.
nech si ide a nech ti potom vynahradi sviatok a nieco vymysli. bo lo by fajn travit cas aj spolu. ale nech ti potom da rovnaku volnost ako chce on od teba.

momoftwo
4. feb 2023

@katkazocele presne take zeny ako si ty, muzi podvadzaju. On aj keby nepodviedol tak ty ho presvedcis ze podviest chce!😂 Aku nizku mienku mas o sebe preboha ziveho? Zenska naozaj sa daj liecit ved toto je na psychiatra. Toto uz nieje ani smiesne🙊

katkami123
4. feb 2023

@katkazocele
Však je toto o tebe? Verím tomu, ze aj ty by si tu cestu do obchodu stopkami merala.

https://manmagazin.sk/slovacisko-rozprava-zazit...

katkami123
4. feb 2023

@momoftwo
Podľa mna niekto z jej blízkych alebo rodiny podvádzal, ju to poznačilo, až moc.

katkazocele
4. feb 2023

@momoftwo povedz mi úprimne , že medzi tvojimi kamarátmi alebo kolegami (ktorí sú zadaní samozrejme) nestalo sa nikdy žiadne podvádzanie? No a sme doma, videla si a nebude to len jediný krát. Preto dôveruj ale preveruj😉

aurora33
5. feb 2023

Autorka, partner nech ide a vy si spolu urobte program ďalší víkend.

foterlotor
5. feb 2023

@katkazocele ty si myslis aku pravdu si napisala, bohuzial to tak nie je. Chodime na panske jazdy a je to o popijani, navsteve barov. Urcite nie mlade studentky. Ale tak to plati pre nasu partiu kde su mimochodom zenati chalani. Ak tvoj alebo autorky muz chodi trtkat studentky, to je vasa hanba, len neurazaj prosim ta vsetkych muzov. Si beriete vseliakych trtkov a potom sa stazujete a hadzete vsetkych muzov do jedneho vreca.

maranta_leuconeura
5. feb 2023

Takze podstate vsetci v kuse myslia na sex (okrem toho, ked idu do Lidlu!) a hladaju vsetky vhodne prilezitosti, aby si mohli s niekym zasulozit. Nonstop. A hlavne ked nie su so svojimi partnermi. A vybavuju si k tomu panske/damske jazdy. Ale musi to byt studentka. Alebo kolega.
Tak urciteeee 🤣

babulkomale
5. feb 2023

@katkazocele ty si chora, sexom a neverou posadnuta zena - ak si zena. Nenormalne uz co pises. Fejkovu fotku si tu mala, nechala si si lichotit ako mlado vyzeras a ides sa tu akoze bit za vernost a pravdu. Som nevedela ze v psychiatrickych liecebniach maju pacienti neobmedzeny internet.

viestta
5. feb 2023

@katkazocele ty tak strasne pausalizujes.🙄 Ano, poznam takych co podvadzaju, ale rozhodne nie vsetci chlapi su su nevernici a zeny nevernice. O tych vernych sa nepise, o nich sa nehovori, ti nepotrebuju preberat veci na internete. Ty si este stale nepochopila, ze vernost je vec rozhodnutia, nie nedostatku prilezitosti. A toho, kto sa rozhodne podvadzat neodradi ani kratka retaz, pretoze on si prilezitost najde. Na druhej strane, partner nie je tvoj majetok, takze nemozes ho nijakym sposobom obmedzovat. Ked si si ty vybrala takeho, ktory ta podvadzal a sposobil ti tym celozivotnu traumu,. tak to je tak trochu aj tvoja chyba. Naozaj zacni riesit seba, nie ostatnych ludi. Problem je hlavne v tvojej hlave.

anonymous87
5. feb 2023

@viestta tak tak. Ja stale tvrdim, ked budem chciet podviest, pojdem vyniest v teplakoch smeti a podvediem. Na to nepotrebujem ist do baru.

Ale teda mozno ona razi heslo: podla seba sudim teba 🤷‍♀️

viestta
5. feb 2023

@anonymous87 ja som si stopercentne ista, ze podla seba sudi tych inych.

lenkasarka
5. feb 2023

@katkazocele ak raz budeš mat chlapa dlhšie ako jeden menštruačný cyklus tak mu daj guľu na nohu a zámok na vtáka. Ty si podľa mna posadnutá neverou a aj svoju matku by si upodozrievali že ti s ňou chlap zahýba

katkami123
5. feb 2023

Ja len obdivujem ako ju neustále baví omieľať to iste dokolečka, dokola… mala tu diskusiu asi na 12-13 strán a stále si mlela to iste, diskusia o nevere, už som otvárala a presne vedela, ze tu bude strčená. A tu zas opäť to iste dookola. Toto normálny človek nedá.

katkazocele
5. feb 2023

@foterlotor Okej toto vaša partia, prečo ale na 100% si si istý, že autorkyn chlap nemá v partii inak zmýšľajúcich kamarátov😎 Presne, to nevieš 😉

katkazocele
5. feb 2023

@viestta Máš veľmi sebavedomé vyjadrenia že tvoj keď si chodí kam chce a robí čo chce, tak sa správa ako Anjelik, nuž takých bolo, veď to poznáme s MK príspevkov- ,,kde sa stala chyba? nič mu nechýbalo, nič nenaznačovalo že má inú, vždy sa správal príkladne,, Je super, že si myslíš že máš Pána Dokonalého, len aby aj on neukrýval nejakých kostlivcov v skrini,😉 Nebol by prvý ani posledný. Ja som si nevybrala takého ktorý by ma podviedol, si na omyle.🙂

bessie12
5. feb 2023

@katkazocele a co by si povedala na to, keby tvoj muz pomahal byvalke sa stahovat do vacsieho domu ??? A este navyse by byvala v tom istom meste co aj ty s priatelom. 😀