Je normálne, keď partner chce ísť na pánsku jazdu?

4. feb 2023

Ahojte príde vam normálne že vam partner oznámi že chce ísť na pánsku jazdu v čase keď máte sviatok ? Keď som mala ja voľnejšie od povinnosti vravela som či by sme nešli aspoň na predĺžený víkend alebo +- 2dni z týždňa dakam zrazu keď ide o tuto akciu nie je problém sa utrhnúť sa z prace …neviem to rozchodiť

moonlight1210
6. feb 2023

@katkazocele “ Ľudom nastavujem zrkadlo dnešnej doby(klamstvo, neláska, nevera, týranie, využívanie....)pokiaľ je nechutné to čo v ňom vidíš, tak sa odvráť zrak😎”
Budem kruta, naozaj vidim pri pohlade na teba nieco divne. Stale vies prekvapit, ake dalsie nečakané zakutie svojej povahy este odhalis.

Nie si zial zrkadlo v tej podobe, v akej sa ty vidis. Ale zrkadlo si. Z toho lepsieho kraja ukazujes ludom, ze tlacit zasady ad absurdum končí pri tom, ze ich napokon ty sama podliezas. To si nam ukazala uz viackrat.
Z toho horsieho…

K comu je to dobre?

Tvoje veci (nech si prekonala cokolvek) ta neposunuli k pochopeniu druhych, ale natlaku. Nedali ti sucit. Dali ti klapky.

Mozno sa vidis ako bojovnicka za nieco, no ides stylom, ze kde sa rube les, triesky lietaju. V podstate kazdej zene, co trochu zapochybuje, ihned mavas pred nosom bannerom Nevera, pozor, nevera!.
Vobec neuvazujes, ze nasmerovat pochybnosti do tejto ulicky je strasne lahke.
Pretoze dokaz vernosti neexistuje. Akekolvek vysvetlenie sa da spochybnit. To je absurdita tohto stavu.
Ibaze ak si sa mylila, ty neberies zodpovednost. Mrdnes plecom, ze si jej iba dobre chcela a je predsa dospela, zodpovedna za seba a svoje rozhodnutia. Ty si ju len “upozornila” na “moznost”.
Ze z toho je teraz u nich doma peklo podozrievania (resp. ze ona potichu zaziva peklo podozrievania svojho muza), jej problem. Nie tvoj.
Co je zaroven odpoved na tvoju otazku: “ Prečo by táto moja rada mala byť zlá pre danú mamičku? prečo ?”

Ak ide o vysoke poziadavky - mam na teba jednu: bud ludska.
Nie, to sa neprejavuje tym, ze ides do diskusie za niekym, kto neveru preziva, hovoris mu, ako ti je to luto, nadavas spolu s nim na nevernikov a zaroven jednym dychom kladies sukromne otazky a dychtivo sa pídiš po detailoch, ako to bolo, ako to prebiehalo, ako to presne zistila, co v tej chvili urobila, povedala, co on povedal, ako sa tvaril a popripade aj ako reagovala milenka (co tu od teba casto vidam. Ze pomedzi obrazky uslzenych smajlikov a zopnutych ruk ides v skutocnosti ako sup po obeti. Resp. ako dychtiva citatelka noveho casu po novom bombastickom clanku o vztahovom skandale.)

“Keby som tušila, ako môže jeden žartík s fotkou vyvolať takúto hystériu a každého pasuje do roli psychológa ,tak to samozrejme neurobím 🙄, nuž nie každý vtip sa podarí😵“
Ze obratis fotku na akoze slo o zartik, to mi bolo jasne od zaciatku. Nehovoriac, ze i toto hovori o tvojej zvlastnej osobnosti (vyzadujecej od druhych kvality, ktore sama nemas).
Ci uz slo o zart, ci nie - co si tym sledovala, ze si sa nechala druhymi chvalit a este si im za poklony dakovala? To je humor? Oni ti nieco urobili, ze si zasluzili, aby si si z nich strielala?
Ani nevysvetluj, lebo mam dojem, ze s kazdym vysvetlenim odhalujes dalsie stranky svojej osobnosti, ktore lepsie nech ostanu tam, kde su.
Ak tu uz teda chces posobit ako samopasovany guru mravnosti.

karolinakr
6. feb 2023

@katkazocele vezmi si to aj z druhej strany.Ak chlap chce podviest, ale nemôže.Ak žena vyzera priemerne, kolko ponuk na sex dostala za život a odmietla.Proste nie kazda je taka, že počuje sex a už leti. A nie kazdy chlap je fešak..Pre tu svoju je, ale všeobecne nemusi byt atraktivny alebo ma odpudivu povahu a nema čaro osobnosti Čiže može skušat i tak sa mu nezadari..Takže chlap može chciet podviesť, ale nič sa mu nepodarí..Takže niekedy su obavy zbytočné

aurora33
6. feb 2023

@katkazocele tak predstav si ja som v živote sklamanie nezažila. Viem si všetko normalne vykomunikovat a nemusím trpieť paranojou ako ty.

nicol_ka55
6. feb 2023

@aurora33 to nie je nejak o paranoi, podla mna ani o ten sviatok az tak moc nejde. aposn mna by na tom najviac zamrzelo to, ze ked chcela ist s nim , tak sa proste neda a ked chcu ist chlani, tak to uz zrazu nie je ziadny problem

lalenka33
6. feb 2023

@katkazocele vyhľadaj psychiatra, veľmi ho potrebuješ. Krádež cudzej fotky nieje vtip. A už vôbec nie s posmeškom, že si si krivo odstrihla ofinu. Asi by si mala začať užívať lieky, ktore ti psychiater predpísal alebo k nemu rýchlo začať chodiť.

katkazocele
6. feb 2023

@moonlight1210 Blahoželám, práve si sa ukázala ,čo dokáže ženská predstavivosť, keď je doma žena s deťmi doma a má ponorku z toho. To čo si ty dokázala vyfabulovať je hodné knihy😂 Prosím ešte povedz čo si zistila o mne, je to zaujímavé čítanie. To je ako keď človek počúva klebety na svoju osobu, tak zrazu zistí , že bola 10 krát tehotná už, robila v zahraničí a mám 5 chlapov 🙏 😂

katkazocele
6. feb 2023

@karolinakr Konečne normálny názor do debaty hodný konverzácie. áno niečo na tom bude čo si napísala.😉

aurora33
6. feb 2023

@nicol_ka55 ale ja som to nepísala autorke. Písala som to tu jednej paranoicke, ktorá vidí neveru všade.

breznica
6. feb 2023

@katkazocele toto je tak plytké, že mi zostal rozum stáť. Jasné, všetci chlapi sú kurevnici a pánska jazda znamená vytrtkat celý internát

viestta
6. feb 2023

@katkazocele z coho prameni tvoj despekt k zenam, ktore su doma a staraju sa o rodinu a domacnost? Mas pocit, ze si nieco viac len preto, ze chodis do roboty a tam sledujes ako po sebe skacu kolegovia a kolegyne? Nemas pocit, ze aj ty stale dookola fabulujes pribehy, ktore sa vobec nestali len na zaklade tvojich utkvelych predstav o nevere?

veronikaszabova
6. feb 2023

@viestta vcera som mojemu chlapovi citala jej komenty. Ten zachvat smiechu, ze chudak jej chlap, ked ma toto doma 🤦😂

katkazocele
6. feb 2023

@breznica To nikde netvrdím ale😉

katkazocele
6. feb 2023

@viestta Vážim si ženy ktoré sa starajú o deti,ktoré obetovali kariéru pre rodinu, tak nevkladaj mi do úst tieto tvoje bludy okej😔 len som sa ma napadla najpravdepodobnejšia verzia toho, prečo daná žienka píše o mne také psycho bludy, asi je dlho doma už.

viestta
6. feb 2023

@katkazocele citujem: "Blahoželám, práve si sa ukázala ,čo dokáže ženská predstavivosť, keď je doma žena s deťmi doma a má ponorku z toho. To čo si ty dokázala vyfabulovať je hodné knihy"
Tie dalsie sa mi hladat nechce, ale mozes si sama spatne prejst co si tu popisala, urcite to najdes.

katkazocele
6. feb 2023

@viestta veď čo na tom nechápeš? áno to som napísala, to nie je urážka žien ktoré sú na materskej ty trdlo 😂 Som si z nej urobila srandu, že chytila ponorku a má bujnú predstavivosť a hrá sa so mnou na psychológa 😉

moonlight1210
6. feb 2023

@katkazocele ako som ti uz raz povedala - nauc sa mlcat o vetu skor. Jednoduche, ucinne. 🙂

viestta
6. feb 2023

@katkazocele ten tvoj humor chapes asi len ty sama. A o bujnej predstavivosti si naozaj jedine ty opravnena pisat. Pretoze tak bujnu aku mas ty, to sa len tak casto vevidi. Tu bujnu fantaziu by ti clovek aj zavidel ak by bola smerovane na nieco ine ako nevera.

aurora33
6. feb 2023

@katkazocele sranda že ty ani nie si na materskej a máš bujnejsiu fantáziu ako režisér sci-fi filmu.

katkami123
6. feb 2023

@katkazocele
Neverím ti, ze máš priateľa, aj to klameš. Myslím si, že si sama už hodnú chvíľu a v 95% tu iba klameš.

katkami123
6. feb 2023

Aj ten tvoj “humor”, nemáš gule ani len tu pred vsetkymi potom priznať, ty “mravná polícia” ako každý manipulátor, ze jednoducho máš nízke sebavedomie, nie si spokojná so svojim vzhľadom, tak sa prezentuješ za inú ženu, lebo online priestor takú možnosť poskytuje. Keď ti na to prídu, tak to bol AKOŽE humor. Nebol, len nikto nie je blbec a tebe nevyšiel odrb. Tak isto ako nám tu je všetkým jasne, že realne nemáš priateľa, pretože si ohľadom svojich postojov neskutočne odporuješ. A nečuduj sa, že nemáš, zeny sa ti to tu snažia cely čas vysvetlit, prečo by s tebou nevydržal. Nemáš žiadne sebavedomie a vôbec si neveríš - preto tie cudzie fotky, samé klamstvá a každý ťa ma hneď podviesť. Čím viac čítam tvoje komentáre, tým viac si hovorím, ze keby si mala len paranoju (nepriznas si ju tak ako si alkoholik neprizná, ze je alkoholik) aj keď ti to tu kopu ľudí píše, to by bol ešte ten lepší prípad. Ty nerieš potencionálnu neveru, ale psychológa, bez hanby, naozaj ho potrebuješ. Aj to ti tu kopu ľudí písalo a naozaj majú pravdu. Keď už ty ideš nastavovať nejaké svoje zrkadlo ľuďom, tu máš tiež nastavené zrkadlo na seba v kopu komentároch, kde ti ľudia píšu, ze potrebuješ odbornú pomoc. Potrebuješ ju. Naozaj.

katkazocele
6. feb 2023

@katkami123 irónia je že v inej téme zo včera som ti lajkla komentár, že by si neodpustila ani raz keby ťa podviedol tvoj. 😂 Dobre, pocedala si nám svoje domienky, pourážala si ma, ako cítiš, je ti lepšie M uľavilo sa ti,.pokojne pokračuj, ja si nepripúštam urážky od ľudí ktorí mi nestoja ani za pohľad ☺️

aurora33
6. feb 2023

@katkazocele kata, naozaj sa chod dať liečiť. Už sa tu vykrúcas ako taký slizky had. Veľa žien píše že by neveru neodpustilo. To nie je nič nové.

katkazocele
6. feb 2023

@aurora33 ani ja, tak potom sme na jedenej strane a nechápem prečo máte potrebu má urážať ak to ja verejne odsudim 🙏🤔

veronikaszabova
6. feb 2023

@katkazocele lebo je rozdiel, ako to prezentuje @aurora33 a ako ty.

h2
6. feb 2023

Dievčatá, čudujem sa vám, že sa s dotyčnou osobou (myslím, že viete, koho mám na mysli) vôbec bavíte. A že tu kvôli jej úchylkám spamujete autorke diskusiu.

brembo
6. feb 2023

@katkazocele tiež veľmy vážne pochybujem,že máš priateľa,ako napísala katkami 123. To tvoje posadnutie touto témov je očividné. Zrejme ťa tvoj ex podviedol,a ty si sa cez to nepreniesla. Mala by si skutočne zájsť za psychológom a riešiť to. Ja netvrdím že si zlá,ale tá tvoja posadnutosť je očividná.

viestta
6. feb 2023

@h2 autorkin frajer sa uz aj vratil z panskej jazdy, uz si uzili aj jeho sladky navrat do naruce a naplanovali si dalsi spolocny vikend.

h2
6. feb 2023

@brembo Áno, podviedol ju, priznala to v jednej inej diskusii. Tiež by som sa stavila, že nikoho nemá. Priznám sa, že najskôr som ju neznášala, lebo ma tu pre nič za nič pourážala, ale teraz mi je jej už len ľúto. Je to nešťastná chorá osoba.

h2
6. feb 2023

@viestta Ahá, vďaka, nečítala som všetko. Večer, keď bude čas, tak si prečítam podrobnejšie. Alebo sa na to aj vykašlem. 😁

katkami123
6. feb 2023

@katkazocele
Tak si si našla zvláštnu obhajobu na to, ze psychiatra nepotrebuješ. Inak vekom a časom sa každá neliečena psychická choroba iba zhoršuje. Aj ta tvoja sa bude, keď sa nebudeš liečiť. Len aby si vedela.