Je normálne, keď partner chce ísť na pánsku jazdu?

4. feb 2023

Ahojte príde vam normálne že vam partner oznámi že chce ísť na pánsku jazdu v čase keď máte sviatok ? Keď som mala ja voľnejšie od povinnosti vravela som či by sme nešli aspoň na predĺžený víkend alebo +- 2dni z týždňa dakam zrazu keď ide o tuto akciu nie je problém sa utrhnúť sa z prace …neviem to rozchodiť

viestta
6. feb 2023

@h2 zas neber to tak doslovne, to bola nadsadzka. Autorka sa uz neozvala. Ten druhy scenar, podla Katinych nôt si ani nechcem predstavit. Verim, ze autorka ma tolko zdraveho rozumu, ze rozlisila co je pre dobry vztah dolezite a co nie

bessie12
6. feb 2023

@h2 ale tak uz je to minulost. Mala by sa cez to preniest. Zivot ide dalej ci sa jej paci alebo nie. Stavaju sa aj horsie veci ako nevera. Aj takato zivotna skusenost je skusenost. Ja som zazila domace nasilie, tak teraz hadam nebudem nenavidiet alebo obvinovat kazdeho chlapa, len preto, ze ten moj ex bol i nadalej pre mna je *****, hoci som mu uz odpustila, ale nezabudla.

kakawah
7. feb 2023

@malasandrika ale takého som poznala v minulosti. Išiel so smetim a zašiel do vedľajšieho vchodu za jednou kur***kou, ktorej muž pracoval v ČR. Keď sa vrátil, žene povedal, že ešte dve cigeretky si dal😂. Takže keby ho žena v pošle do Lidia, verim že keby mal príležitost tak si vrzne😆