Jeden sexuálny partner za život

mikro4
3. aug 2023

Ahojte,
mam takú životnú dilemu. Mám 22 rokov, s priateľom spolu chodíme takmer 5 rokov, je môj prvý sexuálny partner a vedela by som si s nim predstaviť aj manželsky vzťah.
Čo ma však trochu trápi je to, že keby sme náhodou spolu boli cely život tak nikdy nevyskúšam sex s inou osobu, teda nebudem vedieť aké je to mat sex s inými penismi. Myslím si, že je to škoda.
Čo si o tom myslite vy? Nie je to nevyužitý životný potenciál?

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
3. aug 2023

@lukino2000 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 skoro som sa zadrhla smiechom. S inymi posvami 🤣🤣🤣🤣

zanka777
3. aug 2023

@mikro4 a teraz si predstav že to píše tvoj priateľ..... Chalani som s jedným dievčaťom už 5 rokov chceli by sme byť spolu naďalej ale neviem no..... Chcel by som vyskúšať aj iné vagíny.... Myslíte že vzťah s mojou priateľkou je nevyužitý potenciál???😂😂😂 Určite by si sa potešila takej "debatke"

petamich
3. aug 2023

nevyuzity zivotny potencial? prosim co presne ti viac sexualnych partnerov potencialne moze priniest 🙄 nevyuzity potencial je v mojom svete nieco uplne ine ako pocet penisov za zivot

monika2012
3. aug 2023

@mikro4 Keby som bola 22 ročná totálne zamilovaná žena do perspektívneho chlapa, tak otázka nezažitých iných penisov by mi vôbec neprišla na rozum. Možno by mi to napadlo v prípade, keby ten vzťah nebol až taký dokonalý a ja by som v ňom cítila, že ma na emocionálnej úrovni nenapĺňa.

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
3. aug 2023

Každy ma ine libido.Niekto ma chut na jedneho, niekto na všetkych..Ty asi k 1.typu nepatríš 😺

wildria
3. aug 2023

@mikro4 vsetky sa ti tu smeju a pritom same keby riešili toto tak by take mudre neboli...myslim ze normalna vec ze ti toto znie v hlave. Ja si napr neviem predstaviť ze by som celý zivot mala skusenost len s jednym. Clovek predsa musi zistit co sa mu paci a co nie, co moze byt este lepšie a co nie. Nevravim vytrtkat polku mesta, ale aspon este niaku tu skusenost mat. Trosku si zazit, skusit nove nieco, ved ono to vie byt fakt niekedy zabava a isty druh dobrodruzstva ked je to so správnym clovekom. Ja osobne si nevien predstaviť mat len jedneho, nemozem povedat ze by som mala niako vela chlapov 😄 ale s kazdym jednym to bolo uuuuplne o niecom inom. Fakt...uplne iny sex . A na zaklade toho som zistila co sa mi najviac paci a co mi najviac vyhovuje a co ma najviac bavi. A pokial neskusis viac "faktorov" a možnosti tak si myslím ze sa nebudes ani tak dobre poznat. Lebo pri kazdom vlwstne spoznavas aj samu seba a skumas kde mas hranice. Ked som mala byvaleho partnera a boli sme spolu roky , bola som jeho prva a tiez ho trosku zavadzala myšlienka na to ze ak by sme boli spolu uz nastalo tak ze by nikdy nemal inu zenu. Mam kamaratku ktora ma uz tiež roky jedneho partnera ktory bol jej prvy a tiež sa mi kedysi priznala ze ju trosku desi myslienka a zaroven jej je trochu luto ze uz mozno nic ine neskusi. Ci chces alebo nie budes to mat v hlave. Normalna vec ze ta to napadne nechápem reakcie niektorych zien tuto..asi su všetky sväté alebo co...

mikadooo
3. aug 2023

@mikro4 nie nemyslím si. Ak je ten sex s priateľom dobrý 😉. Ja to tak mám celý život a neviem si predstaviť sex s niekým iným. Veľmi dlho sme s manželom skúšali kadečo v sexe, teraz už presne vie čo a ako mám rada a takisto aj ja o ňom. Samozrejme, občas skúsime nejaké zmeny, nech nie je stereotyp, ale to sa ani opísať nedá a ako som už v inej diskusii písala, neviem si predstaviť ešte raz tie začiatky absolvovať znovu a znovu sa nastavovať a zlaďovať 🤭.

radkaradix
4. aug 2023

@wildria suhlasim s tebou, myslim si, ze je normalne, ze ludia, ktori mali len 1 partnera sa zamyslaju nad tym, ake by to bolo s niekym inym.. ludia, co mali viac sex partnerov vedia porovnat, co je dobry sex a su vybureni a nehrozi, ze ich chyti nejaka kriza, ako tuto autorku.. pri tych, co sa nevyburili, nie len vyskusanim si sexu s roznymi ludmi, ale napriklad aj divoke party, cestovanie a pod. hrozi, ze nastane moment, kedy im prepne a zahodia vsetko, len aby to vyskusali.. poznam viacere pripady..

Ale autorka - pokial nejde o nejaky extrem (impotent, alebo inak neschopny partner, alebo naopak partner, co preferuje sex praktiky, ktore sa tebe nepacia a tvrdi ti, ze su normalne), tak je ten sex po case s kazdym rovnaky.. ;) jedine, co by si ziskala, je nejake nove vzrusenie, ktore je len docasne.. cize, ak si vo funkcnom vztahu, kde nie su ine problemy, tak to nezahadzuj kvoli inemu penisu, lebo je to vzdy o tom istom ;)

mladena
4. aug 2023

neboj sa, v ďalšom živote budeš kurtizána 🙂

danica2711
4. aug 2023

ak máš takéto myšlienky, tak sex s týmto penisom nebude asi to pravé, keby bol, tak ťa iné nezaujímajú. Celkovo vzťah asi nič moc, začali ste spolu príliš mladí, v 17 človek bohvieako nevie, čo hľadá. Tak odíď a skúšaj

hladamematku
4. aug 2023

@mikro4 nie je to nevyuzity potencial 🙂 penis nie je az taky diamant drahocenny ako si myslis, sila spociva v mysli majitela penisu

majka99999
4. aug 2023

Tiez si myslim, ze je normalne sa zamyslat, ake by to bolo s inymi, mozno pred 100 rokmi by to zeny az tak nenapadlo, ale svet je iny, sme zahlteni informaciami a mozog je zvyknuty dostavat rozne podnety. Nemyslim, ze je to znak, ze dotycna nemiluje svojho priatela. Ja sa tiez pozriem na pekneho chlapa, krajsieho ako moj, to neznamena, ze sa idem hned rozvadzat. Motyliky vyprchaju a ked ma clovek 22, tak samozrejme, ze je zvedavy. To, ze vas ocari Grecko, nezmanena ,ze nie ste zvedavi na Svedsko, ked ma niekto rad stejk, neznamena, ze nezatuzi po palacinkach...
Samozrejme, sex je o inom ako cestovanie a jedlo. Hlavne, novy a zaujimavy muz nemusi znamenat lepsi sex ani lepsi vztah, ak vobec nejaky. Skor by som sa zamyslela, ci by ma bavilo chodit na rande a hladat niekoho ineho, ak sucasny partner vyhovuje kriteriam, ze sex je ok, je pozorny, chce rodinu ako ty, ziadny gembler alebo alkoholik... Ja by som to ako o 20 rokov starsia osoba videla takto. Ide aj o to, ci po piatich rokoch si mate stale co povedat, predsa len je to obdobie dospievania.
Takze dolezita otazka: aky je ten sex? Ak chces zazit nieco nove, to sa da aj so sucasnym priatelom. Ale trojku s inym chlapom by som urcite nenavrhla. 😁

mladena
4. aug 2023

No takto, ja som veľa sexuálnych skúsenosti pred partnerom nemala, ale som rada že som nejaké aspoň mala a teraz si myslím, že kľudne som si to mohla užiť aj viac aj s takými čo som odmietla zájsť úplne ďaleko a to hlavne kvôli úplne zbytočným strachom čo vo mne v podstate zasiali rodičia, takže chápem ťa a myslím si že keď máš tieto myšlienky má s vysokou pravdepodobnosťou podobné myšlienky aj tvoj priateľ. Podľa mňa keď ste ešte takto mladí nemusíte hneď riešiť doživotný vzťah, možno ešte skúsiš iných a možno sa raz aj tak k sebe vrátite ktovie? Každopádne lepšie než keby ťa mali mátať takéto myšlienky a ľutovala by si že si "nezhrešila"

sagitar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
4. aug 2023

@sagitar ano, kto neskusi, nevie

trojnasobnamama
4. aug 2023

Moj manzel je moj prvý a dufam ,ze aj posledny sexualny partner.Nikdy ma nenapadlo skusiť to s inym,alebo ake to je.Lebo ho lubim a je mi zle pri predstave mať tam niekoho ineho.

mabose
4. aug 2023

@mikro4 mala som jedného sexuálneho partnera a nemám s tým žiadny problém

ankare
4. aug 2023

@mikro4 ja žijem takmer 20 rokov s chlapom, ktorý je môj jediný v živote. A som na to hrdá. Vôbec takto nerozmýšľam, že asi aké je to s inými chlapmi. Som spokojná, tak nemám dôvod. Praveze budeš výnimočna.
Ale Ty si ešte mladučká, môže to byť úplne inak za rok. 🫣

ankare
4. aug 2023

@kornelies ako to môžeš tvrdiť? Som s mojím manželom od mojich 17, mám 36, je to môj prvý a verím,že aj posledný muž. 😅

evka258
4. aug 2023

@martinka13 my podobne, od 16-tky spolu....uz to je 20 rokov ;)

ankare
4. aug 2023

@martinka13
@nevenka
@mrva
@trojnasobnamama
@mabose
@evka258
Wau, sa nás tu celkom veľa zišlo. 👏👏👏

kornelies
5. aug 2023

@ankare Pokial vam to vydrzi, tak super. 🙂
36 rokov je stale malo na to, aby si mohla posudit.

ankare
5. aug 2023

@kornelies malo to nie je, ale stať sa môže čokoľvek komukoľvek.