Kde ste sa zoznámili s partnerom?

anachsunamon
29. apr 2023

Ahojte, kde ste sa zoznámili s partnerom? Ja som dost introvert, z prace domov, kamosky nemam, respektíve uz vydate, takze nejaky bar nepripada do uvahy. V práci nikto zaujímavy,skor vsetci zadany. Zoznamka to no neviem to mi nepríde uz ako dobry napad.

lucka_ke
29. apr 2023

v škole

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@lucka_ke ja uz som pracujúca

janai1
29. apr 2023

Badoo

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@janai1 a kedy? Teraz mi to príde ako samy uchyl

janai1
29. apr 2023

@anachsunamon no, už sú to 4 roky... Ale plné uchylov to bolo aj vtedy, treba hoooodne filtrovať

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@janai1 skor by som bola za realne zoznámenie lenže kde 🤔

martina7578
29. apr 2023

Hmm s každým asi ináč. :D V škole, kedysi dávno na pokeci, v práci, cez kamarátku. Manžela môžeš stretnúť hocikde. Hlavne nečakaj, že ťa chlap bude dobíjať. Nájde si "ľahšiu korisť". Ak sa ti páči, prejav záujem. Ak máš niekoho vyhliadnutého, nehanbi sa napísať prvá alebo zavolaj ho vonku. Takto si nájdeš chlapa aj "z vyššej ligy" ako ty.

barus26
29. apr 2023

@anachsunamon na pokeci pekný pár rokov spať 😀

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@martina7578 no posledny ma dobijal a dobil . Ja si to neviem predstaviť zeby som to ja urobila

sense
29. apr 2023

V práci

jasminet
29. apr 2023

Manzela na pokeci, 18 rokov dozadu. Ked nechodis do baru, tak skus divadla, jazykove skoly/kurzy, s kamoskami ist obcas von na veceru, nechat sa pozvať na grilovačku ku známym....

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@sense a potom ste pracovali spolu

kikulienkadd
29. apr 2023

Ahoj, s manželom sme sa stretli v práci. Je to dosť problém, keď v podstate nikam nechodíš. Nechceš skúsiť napr. tanečnú?

bessie12
29. apr 2023

@anachsunamon s terajším priateľom som sa zoznámila v praci

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@jasminet len ide o to ze ja tam nemam ist s kým vieš. Nech je to bar ci divadlo. A mna nepozyvaju nikde. Ked aj pozvu je tam len rodina alebo zadaný chlapi

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@kikulienkadd to nechcem tam aj tak costretnem

martina7578
29. apr 2023

@anachsunamon Koľko máš rokov? Píšeš, že kamarátky máš už vydaté. Počítam, že už si staršia a nemáš 20-25 rokov. Ak si mladá, máš množstvo ponúk. V staršom veku sa už nemôžeš hanbiť byť aktívna. Buď čakaj 2-3 roky kým ťa niekto osloví alebo ak chceš niekoho hneď, pozri si priateľov na facebooku a napíš 5 chalanom ako sa majú. 🙂 Sebavedomo ich odrovnaj a naznač stretko.

sense
29. apr 2023

@anachsunamon pracujeme pre jednu firmu ale za 3,5roka sme spolu pracovali asi 3-4x

jasminet
29. apr 2023

@anachsunamon a je problem ist sama do divadla?? Sama sa prihlasit do kurzu, do nejakeho obcianskeho združenia, ako dobrovoľníčka atd?

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@martina7578 no chalanom na fb by som nenavrhla stretko tam takych nemam. A mam po 30tke

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@sense tak v nasej firme by sme boli stále spolu ale tam nemame takých slobodných

hankab
29. apr 2023

@anachsunamon na badoo 😁 ale bolo treba to poriadne triedit, je tam veela uchylov. Stretla som sa s niekolkymi, aj ex som tam predtym spoznala. Ziez som velky introvert a fungujem ako ty - praca a domov, takze nulova sanca niekoho stretnut mimo domu.

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@jasminet sama do divadla? Hm ako nehnevaj sa kto ma uz tam oslovi vsak tam nikto nechodi sam a hlavnd nie v mojom veku. Mam cez 30

animus
29. apr 2023

@anachsunamon na kúpalisku 😂 hodil do mňa loptu, vtedy sa tváril že nechtiac ale po čase sa priznal že to urobil naschvál aby sa mohol prihovoriť 😃 už sme spolu 13 rokov

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@hankab na badoo som bola lenže ta zakladna forma zdarma nicneponuka. Všetko mi prisli ako zufalci

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@animus u mna je problem ze nemam kamošky na taketo vyjazdy

ajko2011
29. apr 2023

@anachsunamon na pokeci 🤣

anachsunamon
autor
29. apr 2023

@ajko2011 tam som spoznala svojho ex

animus
29. apr 2023

@anachsunamon ja som tam bola sama 🙂 šla som si len zaplávať pár dĺžok do plaveckého bazéna a potom domov ale osud to zariadil inak 🙂

motogirl699
29. apr 2023

@anachsunamon facebook