Keby ste milenka, priznali by ste sa manželke?

23. dec 2023

Ahojte. Manžel ma jedno dieťa s ex, my mame tiež. Mám pocit že mi s ňou záhyba. Chodil aj k nej hore, vraj kvôli malému, mal kľúče od brány aby si mohol chodiť pre malého, ja som o tomto nevedela, dozvedela som sa to “patranim”… ja som s ňou bola v kontakte a vraví mi, že k ničomu nedošlo že môžem byt kľudna.. zaujíma ma len či si myslite že by klamala?

viestta
23. dec 2023

Preco by ti mala hovorit pravdu, ak by spolu spavali? Akurat tebe...

sense
23. dec 2023

Nikdy by som nechcela svojho ex... Ani keby som iniciátorom rozchodu ja a už dupľom keby ma on opustí pre inú.
Ak by ho chcela získať späť povedala by ti to bez ohľadu na to ci medzi nimi niečo bolo alebo nie, len aby ho pre seba ziskala

marca12
23. dec 2023

@sense to si ty,ale poznam pripady,kedy spolu ex nadalej spavaju. Nechcu vztah,ale sex im vyhovuje. Ludia su rozni,na to nezabudaj

dzulli1980
23. dec 2023

Prišla si na to "pátraním"? ... a prečo "pátraš"? ... však sa na rovinu muža opýtaj ... ak si takáto "stíhačka", ani by som sa nedivila, keby s ňou spával ...

autor
23. dec 2023

@dzulli1980 😂 stíhačkou som sa stala, nesúď a neškatuľkuj ✨

rebrambora
23. dec 2023

@sense podla mna tiez nie. Ak bolo vsetko na hovno, ale sex dobry, nechcela by si to pokazit a nepovedala by.

barborachors
23. dec 2023

máloktorý muz končí pri jednej milenke... A máloktorá manželka o milenke nič netuší. Keby sa zoznámili, čaro tajomna pominie a nevera stratí na chuti

riyadh
24. dec 2023

A tak ti treba.. Zadaneho sa ti za chcelo.. A tak asi este ne stratil slabost pre ex manzelku, milenku.. Tak bee tak ze raz si pichne doma raz mimo😂

moonlight1210
24. dec 2023

@riyadh slobodny bez zavazkov je teda zaruka, ze nepodvedie? Vidis, toto som ti netusila. Ja som bola doteraz v tom, ze od tohto sa vernost chlapa neodvija. Ze to on musi chciet byt verny.
A vidis, ono ti staci, aby bol slobodny a bez zavazkov.

galioska
24. dec 2023

kazdopasne ja by som nezila s chlapom, ktory by kvoli mne nechal inu a este s nou mal dieta, ani by som nedokazala zit s myslienkou ze som rozbila vztah....Ked to urobil predoslej, urobi to aj mne. Takze ano moze s nou chrapat nadalej🤪

elenita
24. dec 2023

A kde ste nabrali, ze kvoli terajsej manzelke opustil byvalu?

sense
24. dec 2023

@marca12 áno ľudia sú rôzni, ale keby chce ex terajšej ublížiť tak jej to povie bez ohľadu na to ci. Spolu niečo mali alebo nie. Takže ci jej klame teraz že spolu nič nemajú alebo by klamala ze spolu niečo majú je len na autorke čomu uverí.
Ja tiež keď idem zaviesť dieťa k otcovi a nie je doma si otvorím a nespavam s nim.
A takisto človek, je jedno ci žena alebo muž, ak bude chcieť podviest tak podvedie

trinityf
24. dec 2023

Ci ti muz zahyba so svojou ex s ktorou ma dieta? A preco by ti mala hovorit pravdu. Ved to zostane v rodine.

jaskolka
24. dec 2023

Pochybujem, ze by ti povedala, keby aj rovno s nim spavala. Ale zase tie "stopy" ze mam kľúče od brány a šiel hore, sú také o ničom.. Veď logicky, keď šiel po syna, tak nie je na tom nič zvláštne, z toho nič nemôžeš usudzovať.
Na základe čoho si začala pátrať? Dal ti aj nejaké iné dôvody na pochybnosti, alebo je to len tvoj pocit?

thoughtfulweirdo
24. dec 2023

@riyadh
@galioska
Ako ste prišli na to, že autorka si s ním začala ako so zadaným? Prečítala som to trikrát a teda fakt tam žiaden taký náznak nevidím 🤣

jaskolka
24. dec 2023

@riyadh veď on už mohol byť rozvedený, keď sa spoznali s autorkou. Nemusela ona byť nutne príčinou rozvodu.

thoughtfulweirdo
24. dec 2023

Autorka, môj manžel má deti s ex, má kľúče od bytu, normálne tam chodí za deťmi aj keď je tam ex, dokonca si s ňou aj dá kávu a pokeca, ak tam na deti ešte čaká, sťahoval im nábytok, viezol ex auto do servisu a požičal jej zatiaľ svoje, viezol ju k lekárovi, keď potrebovala... Nevidím nikde žiaden problém a skutočne žiaden dôvod po čomkoľvek "pátrať" 😁

koniarova
24. dec 2023

Bez vetra sa ani lístok nepohne.

moonlight1210
24. dec 2023

@thoughtfulweirdo
@elenita
myslim, ze ich domylila ta otazka v nadpise. Vzali to tak, ze autorka je ta milenka a pyta sa za seba.

ivangeline
24. dec 2023

Ja som divny druh... Ja som uprimna. Vacsina populacoe vsak nie je.

thoughtfulweirdo
24. dec 2023

@moonlight1210 Fíha, to by mi ani nenapadlo, mne sa to zdalo jasné 😁

majkakvet
24. dec 2023

Ja nechapem- davate sa do kopy s muzom, ktory ma ,,minulost,, a potom patrate, ziarlite. Cele zle, zdrhne aj od vas.

queen_mary
24. dec 2023

To akoze z tohto co si napisala si usudila, ze spolu spavaju? A pytala si sa na to aj jej? Lol 😀

galioska
24. dec 2023

@thoughtfulweirdo vies tam je stale zavezok, sama vies co to obnasa, furt riesit aj jej deti a stale sa s nou musi stretnut a riesit ich spolocne deti je to celkovo na prd, ja by som nesla do pouziteho, moj nazor. Pekne vianoce😉

galioska
24. dec 2023

@moonlight1210 nie ja som to pochopila, autorka vyzera ze riesi co by riesit nemusela ale toto je dan za muza s detmi s predoslejo vztahu.

queen_mary
24. dec 2023

@thoughtfulweirdo sak toto, mne na tom, co napisala, neprislo nic take, co by naznacovalo tomu, ze spolu spavaju 😀

majlo1234
24. dec 2023

Tie reci i “pouzitych” a muzich s “minulostou” su take… jedini nepouziti su pre mna panici, ktorych ke v dnesnej dobe velmi malo. Vsetci mame svoju minulost. Samozrejme deti vo vztahu veci komplikuju viac, ale tazko sa to uvedomuje vopred.

thoughtfulweirdo
24. dec 2023

@galioska písala si "ja by som nežila s chlapom, ktorý by kvôli mne nechal inú" ;) ale nič také autorka skutočne nezmieňuje.
Inak, použitý je každý, kto už mal nejakého partnera, deti alebo nedeti 😄

klementinka58
24. dec 2023

@thoughtfulweirdo a to este keby som povedala ze "pouzite zeny" tak ma tu zlyncuju za ziva 🙂

autor
24. dec 2023

Ja len pre info - boli už dávno rozideny 😄 dieťa sa im narodilo počas nášho vzťahu a ja som sa to dozvedela keď už dieťa malo 5 mesiacov