Keby ste milenka, priznali by ste sa manželke?

23. dec 2023

Ahojte. Manžel ma jedno dieťa s ex, my mame tiež. Mám pocit že mi s ňou záhyba. Chodil aj k nej hore, vraj kvôli malému, mal kľúče od brány aby si mohol chodiť pre malého, ja som o tomto nevedela, dozvedela som sa to “patranim”… ja som s ňou bola v kontakte a vraví mi, že k ničomu nedošlo že môžem byt kľudna.. zaujíma ma len či si myslite že by klamala?

chiccco
24. dec 2023

Dieťa sa im narodilo pocas vášho vzťahu ? Cize on sa s nou rozišiel ked otehotnela? Alebo ta podvadzal s ňou a zil s tebou ?

vilma7
24. dec 2023

Nemusí klamať a ani ti to vešať na hlavu.
Véd keď ťa podvádzal raz a pekne si mu to odpustila, nevidím dôvod, aby v tom nepokračoval.

alickapusinka
24. dec 2023

ináč super chlap už bol s tebou a medzi tým si sa len čírou náhodou dozvedela že ich spoločne dieťa má 5 mesiacov. Chytro ešte nejakú rozprávku tak ako podviedol tu svoju s tebou tak podvedie teba .Ak by bol k tebe otvorený úprimný mal by čisté úmysly tak sa dieťa narodí a ON TI o tom nepovedal. Ked si s as ním dala do kopy bol od nej rozídený bol odsťahovaný a ak začal s tebou počas toho sa im narodilo dieťa takže ťa vlastne podviedol. O dôvod viac ukončiť vzťah.

jaskolka
24. dec 2023

No ale toto mení situáciu... Keď boli dávno rozideni, ale dieťa sa im narodilo počas vášho vzťahu... Čiže on ti s nou už bol neverny, co je jasne ako facka, tak nechápem, ze tetsz riešiš "len to" ze on tam chodí a má kľúče od brány a možno ti (zase) zahyba..😮😮

viestta
24. dec 2023

Autorka, tak neviem, mne matematika nie celkom v takomto neskorom case funguje, ale ked sa im dieta narodilo ked uz ste boli vo vztahu, tak posledny sex mali asi tak 9 mesiacov pred tym. Ako mohli byt davno rozideni? Ci to dieta sa narodilo tyzden po tom ako ste zacali tvorit par?
O tom, ze ten chrapun sa rozisiel s tehotnou a hned si na kolik navliekol dalsiu... Nuz tomu sa povie charakter... Naozaj mas pocit, ze ty si prave ta, ktorej bude matka jeho dietata vykladat, ze s nim spava?

sense
25. dec 2023

Nuž z toho vychádza len jedno opustil ju tehotnú alebo podvádzal teba s nou už počas vazho vzťahu. Alebo mal paralelný vzťah..... Čiže nech da pozriem akokoľvek na to tak je to chrapun a Terz by už bolo jedno ci s nou spáva alebo nie. Keďže zjavne s nou spával už počas vzťahu s tebou. Pozitívom pre teba je, ze máš možnosť volby

domkakvet
25. dec 2023

Poznam nie jeden taky pripad, ze spolu spavali a do konca jeden aj taky, ze sa vratil k byvalej, tak ze povedat by ti to nemusela.

saraxyz
25. dec 2023

Dieta sa im narodilo počas vášho vzťahu? To Ti klamal 5 mesiacov? A ty sa teraz bojíš, ze Ta podvádzal?