Mám 18 rokov a túžim zažiť výprask na zadok. Láka ma to a vzrušuje

5. máj 2022

Dobrý večer, mám 18 rokov a už dlhšie túžim zažiť výprask na zadok, proste ma to láka a vzrušuje tá predstava reálne ale neviem ako to vyskúšať nájsť niekoho nato ale ako si byť istá že dotyčný situáciu nezneuzije a zostane len pri výprasku bez hociakých náznakov sexu...Fakt ma táto túžba zažiť to prenasleduje už aj rok...napíšte čo si o Tom myslíte, ďakujem.

nikpa
5. máj 2022

Tak píšeš, že sexuálna túžba ale chces aby to zostalo len pri výprasku a bez náznakov sexu... Tak si ujasniť čo vlastne chces a keď len dostať po prdeli tak to ťa vyšľahá hocikto 🤦🙄

modraslamka
5. máj 2022

povedz to rodicom, ti ti daju riadny vyprask s varechou po riti hned😁

lindusss2016
5. máj 2022

Daj to precitat otcovi 🙊

autor
5. máj 2022

@nikpa Nevedela som ako to nazvať..

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
5. máj 2022

Na Velku noc neboli kupaci?

dzulli1980
5. máj 2022

Ťa asi rodičia v detstve málo bili ... a toto je dôsledok.

54tinka54
5. máj 2022

Haha povedz svojmu otcovi že ti niet rady a máš takú túžbu, asi ťa v detstve málo látali varechou 😀

luccija
5. máj 2022

@dzulli1980 alebo veľa a chýba jej to🙂

liljana
5. máj 2022

Chod domov, poriadne mamu vynervuj, potom jej porozbijaj nejake taniere, priprav prachac a uvidis tu bitku.

marseillefan
5. máj 2022

Hovorí sa tomu BDSM a je to relatívne bežná úchylka... ľudí podobného zamerania by som na tvojom mieste hľadal skôr na stránke amateri.com. Ja napríklad tiež rád plieskam ženu po zadku, ale pri sexe, takže to už je trošku iná kategória...

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
6. máj 2022

Je to bdsm a ako Tu niektori pisu, tak sex tam vobec byt pritomny nemusi, nie je to podmienka, iba opcia. Musis si to vopred jasne dohodnut. Daj pozor na ludi z bdsm komunity, je dobre tu osobu viac poznat. Ked tak to skus s kamosom len akoze zo srandy. A uvidis co z toho. Potom je este safe napr bdsm klub a tam to zverit profesionalovi. Ti vedia dodrzat presne pravidla bez vedlajsich umyslov. Na Slovensku neviem ake su moznosti, vo Viedni mas napr No limits, S-cafe a par dalsich podnikov.

kiki68
6. máj 2022

@zoro9836 preco by nemal but orgazmus iba z toho vyprasku? To nikoho nenapadne, ze su ludia , co si libuju iba v tej bolesti a ta druha cast je pre nich nezazivna? Kazdy to ma nastavene inak.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska86
6. máj 2022

Pozerala 50 odtienov sivej a teraz to ma v hlave...noo ked dostanes taky vyprask dobre dlho si nesadnes😁😁

kinderzwillinge
6. máj 2022

Jamie Dornan ti s tym pomoze rad 😂😂😂

jana_eyre_2
6. máj 2022

Internet je plný všakovakých webov, obrázkov, tem .. je mi preto veľkou záhadou prečo vlastne chodia taketo veci ľudia diskutovat zrovna sem 🤔🤔

rdi
6. máj 2022

Heh ako to si fakt s niecim takym prisla sem. Heh. Mat tak tvoje problemy, tak svet by bol hned o cosi krajsi

ckocka
6. máj 2022

@zoro9836 Sadista má slasť z cudzej bolesti, masochista zo svojej. Ak sa stretnú, utvoria ideálny pár.

kiki68
6. máj 2022

@zoro9836 tak toto je blbost s tym sadistom, ale tak si v tom laik, nepoznas takych ludi osobne vo vacsom mnozstve a tak to nema zmysel rozoberat. Ludia su naozaj rozni, poznam zenu, ktoru tesi len toto a vzdy vyhrava contest medzi zenami v tomto smere. 50 shades of gray a tieto vtakoviny su hanba pre bdsm ako take. Tam sa ludia chytaju za hlavu.

nikulincek
6. máj 2022

@lindusss2016 presne a nie len po zadku dostane ale aj po ústach 🤣🤣

kiki68
6. máj 2022

@jana_eyre_2 toto je zahadou aj mne inak 😀

kinderzwillinge
6. máj 2022

Mne je uplnou zahadou, ze pre adminov je tato tema ok, ale ine mazu jednu za druhou, len to tak fici 😨

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz