Mám 26 a pobláznil ma 50tnik

20. mar 2022

Ma podla vas taky vztah perspektivu? Stretli sme sa parkrat na kave a velmi pekne sa ku mne sprava. Mam tomu dat sancu? Osobne to do buducnosti nevidim ale zamilovala som sa. Mam zist z kratsej cesty aj ked to bude boliet?

kornelies
20. mar 2022

@pipikcek Pan gynekolog zabudol na estetickych dermatologov a plastickych chirurgov 😆.

pipikcek
20. mar 2022

@kornelies tak toto nie je pre mňa 😵‍💫 jednak nemám rada bolesť a radšej zostanem prirodzená starnúca žena ako umelá “ kráska “. Aspoň zatiaľ 😄

adrestia
20. mar 2022

Perspektívu má taký vzťah určite v prípade, keď po ňom túžiš dediť.

adkoalauri
20. mar 2022

Ak si nájdeš toho pravého, sebe rovného,ktorý ťa bude ľúbiť,tiež ťa bude zahŕňať s láskou a pozornosťou..a za 10 rokov ty najlepšie roky a on už za vodou...

kornelies
20. mar 2022

@pipikcek Bolest? Injekcia botoxu a KH boli? Vsetko sa da urobit prirodzene, ze si to okolie vobec nevsimne.

opica_skorica
20. mar 2022
pragmaticka
20. mar 2022

No jasne, ze sa k tebe pekne správa. Starý chlap co ma v muške mladú žabu.

Nenic si život!!!! Nájdi si normálneho rovnocenného partnera!!

sonia_wiener
20. mar 2022

Môj manžel je odomna o dosť starší a sme spolu už veeeela rokov a mame 2 zdravé deti. Nemenila by som ho 🙂 človek si môže povedať, ze je jednou nohou v hrobe. Ale ked to tak vezmeš, nikdy nevieš kedy ta zrazí auto/ dostaneš infarkt/ praskne aneuryzma alebo čokoľvek iné. Takže vekom sa neriadim. V rodine s tým nikto nemal problém, všetci vychádzame skvelo. Ešte o tom občas žartujem, ze aspoň budem mat skoro vdovske alebo, ze odložím plienky po detoch pre neho, ked ich bude o pár rokov potrebovať :D Tie keci typu, mohol by to byt môj otec, no mohol a co teraz? Ja svojho otca mam a určite som otca, nehľadala v ňom. Mali sme spoločne záujmy, názor na život, rovnaké priority, zmysel pre humor a to je pre mňa dôležitejšie, nez aby som si našla muža podľa vekovej tabuľky. Zároveň uz nema potrebu chodiť po krčmach, budovať si kariéru alebo venovať sa aktívne dajakému športu, nakolko to prežil pred x rokmi, takže teraz je oddaný rodinnému životu, ktorý si neužil keď jeho prvorodena dcéra z bývalého vzťahu bola ešte malá. S jeho dcérou, ktorá je moja rovesnicka, mame tiež skvelý vzťah, často si meníme oblečenie o ktorom hovorím, ze som ho zdedila po dcére 🤣🤣🤣 vieme si pokecat na ravneke témy... Proste super. A ak ho budem o 20r prebalovat, tak žiaľ, milovať treba v dobrom aj zlom 🙂

danieli
20. mar 2022

Rozhodnut sa musis sama, v skole mame maminku, co mala podobny vekovy rozdiel, zial syncek siel do prveho rocnika uz ako polosirota, ocko necakane zomrel…

sonia_wiener
20. mar 2022

@danieli áno, ale zomierajú aj 20tnici, 30tnici 🙂 takže čakať na to, ze možno zomrie je alibisticky a taktiež si môže nájsť rovesnika, co ju opustí po 3 rokoch a dieťa bude tiež "polosirota"

barborav
20. mar 2022

@sonia_wiener 😘🤍 krásne a držím palce.
Mám 35, rozvedena a v poslednom čase nápadníkov 55+.
A čo ma najviac ťahá k nim je vychovanost, správanie sa k žene naozaj veku primerane a hlavne upratana hlava.
A to že im už nestojí- to neni pravda. Myslím že aj sex je na inej úrovni- kvantita sa nerovná kvantite. 🥳🥳🥳
Nech sa vam darí 🤍

aduskalac
20. mar 2022

@sonia_wiener presne tak my mame rozdiel 23r a sme spolu 20r ,mame uz 2dospele deti a nemenila by som,zatial co moje kamosky sice maju rovesnikov no pomaly kazda jedna je rozvedena a lamenatuju a nadavaju na muzov

danieli
20. mar 2022

@sonia_wiener jasne to ano, len vyssi vek sa skor spaja uz aj s chronickymi ochoreniami, konkretne tento ocino bol sportovec v dobrej forme, ktory navonok posobil mladsie nik to necakal…kazdopadne s vekom to zdravie ide z kopca

oli18
20. mar 2022

Našej známej, ktorá mala manžela staršieho cez 20 rokov, celý život hovorili cudzí, že "váš otecko".... Zomrel jej, keď ona nemala ešte ani 50r.

sonia_wiener
20. mar 2022

@aduskalac my mame ešte väčší a naozaj sa nad tým nikto nepozastavoval. Nemám potrebu sa s nim "olizovat" na verejnosti a asi 70% ľudí čo nás nepozná si aj skutočne mysli, ze je to môj otec. Ale nakoľko som sa nikdy neriadila tým, co si myslia cudzí ľudia, je mi to jedno. Taktiež nie som dajaka škrata, ze na iného by som nemala. Viacero chalanov nevedelo prekusnut, ze som si našla "dedka". Ani kvoli peniazom s nim nie som, lebo v našom vzťahu som "bohatšia" ta ja (účty mame spoločne) takže v našom prípade je zlatokop on :D
@oli18 samozrejme, ze tabuľkový zomrie skôr. Ale to je hudba (verím) ďalekej budúcnosti. Ja som sa, ale rozhodla pre harmonický vzťah so skvelým chlapom bez ohľadu na vek o ktorom viem, ze pre rodinu by spravil všetko. A jedného dňa, ked jeho duša prejde po duhovom moste a ja budem mat dúfam 50 a viac rokov, nebude mi ostávať nič iné ako nájsť si mladé mäsko a dobehnúť zameškané 🤣🤣🤣 (berte ma s humorom)

daniela2202
21. mar 2022

Zrušiť.. dedka...👎

mk22
21. mar 2022

@daniela2202 😁😁😀

eva112014
22. mar 2022

Skúsenejšie ženy, šediny nefascinujú! Ale ty vieš, že ako naložíš so svojim životom.
Sexy 50 tnika môžeš mať aj v 48 rokoch svojho života. Nepredbiehaj čas, lebo sa sklameš!

majka866
24. mar 2022

@mk22 zaujimavy postreh. A ty ked budes mat 60 tiez myslis ze nas vymenia?

kattrin5
24. mar 2022

rob ako sama citis, poznam kopec parov s velkym vekovym rozdielom a klape to, ja a moj muz mame 15 rocny rozdiel🙂