Mám mu povedať, čo som sa dozvedela?

simma121
31. mar 2023

Stretávam sa uz skoro rok s chlapom, s ktorým travime cas, ked nam to obom vyhovuje. Väčšinou naše stretnutia fungujú tak ze bud sa mi on raz za cas ozve alebo aj ja jemu a dohodneme sa a pridem k nemu. Predomnou mal dlhodoby vztah, o ktorom mi ale uz od začiatku tvrdí ze to ukoncili a spolu nie su. Avsak sa mi dostalo do usi, ze spolu su. A mne moja intuicia uz dlhodobo hovorí ze mi tu niečo nesedi. Je to uz par dni co nie sme v kontakte a cakam kedy sa mi zas ozve. Ale potrebovala by som od vas nestrannu radu, co si myslite mala by som mu o tom povedat, ze co sa mi dostalo do usi, ked sa mi ozve? Popripade ako mu to napisat tak aby som dostala od neho vysvetlenie? Dakujem vopred za všetky rady. Podotykam nic vztahove spolu neriesime. Ale obavam sa aby som ja nebola ta 3 osoba,ktorá niečo kazi

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Pyta sa na nieco uplne ine nez o com pises ty

ckocka
31. mar 2023

Nezdá sa že by si niečo kazila.

larisa
31. mar 2023

Že si iba žena na sex. Že nemá záujem s tebou
o vztah . On už teraz môže mat priateľku. Nič ti nedlhuje. A teba by toto nemalo zaujímať. Snáď si sa nezamilovala ? Co si čakala ?

syslik81
31. mar 2023

@beata_k lebo ty si uplne v teme .. skaces tu domna ako pinpongova lopticka a pritom si sa uz uplne zamotala ... proste mi nechaj moj nazor a ty si maj otvorene vztahy ak s nimi suhlasis .. je to len tvoja vec a vec zakladtelky a kazdej kt to vyhovuje .. sak feminstky nie .. ale potom nech tu nevyplakava ze sa vratil k byvalej ... moja odpoved bopla k teme- odist .. kedze on nieje povinny jej vraviet ci sa k nej vratil alebo ie .. a jej to zrejme vadi

nnnuuunnn
31. mar 2023

To si akože bez sebaúcty? Ako žena si môžeš vybrať chlapa akého chces.

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Nikto do teba neskace, nikto ta neuraza. Takto vyzera diskusia. Ty nieco napises, ja napisem 🤦🏼‍♀️ Pekny den.

syslik81
31. mar 2023

@beata_k ale ona nezalozila diskusiu-pyta sa na nazor .. kazda mame iny nazor .. napiseme ho a tym to konci .. nechapem kde si ty vydedukovala,ze ja s tebou chcem diskutovat - nie nechcem .. napisala som si nazor a za nim stojim..ale ty mi ho musis vyvraciat lebo tvoj je iny .. maj si ho mne je to jedno

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Nikto ti tvoj nazor neberie, ale co keby si sa v zivote naucila novy pojem? "Priatelstvo s vyhodami" Ubudlo by z teba?

syslik81
31. mar 2023

@beata_k omg ty si naozaj neni kompletna.. koncim .. iq na kt sa ja nechytam- akoby som sa s dcerou rozpravala-stale to iste dookola .. maj si svoj svet s jednorozcami a mna uz prosim neoznacuj

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Ale ja uz som ti 14:36 napisala Pekny den 🤷🏼‍♀️😀 Som myslela, ze uz nechces pisat

simona20201309
31. mar 2023

@simma121 chod ho pár krát prekvapiť. Ze si išla okolo, alebo že len tak chcela si ho prekvapiť. Podľa mňa ti do očí aj tak nepovie pravdu. Voláš mu niekedy počas dňa? Dvihne ti telefón vždy?

simma121
autor
31. mar 2023

@simona20201309 nechcem byt ako stíhačka lebo to nemam ani za potreby... Nevolame si len piseme... Ale tu ide len o ten princip ak klamal...

zmrzlinka2021
31. mar 2023

@beata_k ale ona nie je stetka, veď to píše

@miadi sú ženy, ktoré si seba vážia.

pallacinka29
31. mar 2023

@zmrzlinka2021 Ty musis byt stelesnena naivnost…

vilma7
31. mar 2023

Klamal, neklamal...možno vtedy keď ste sa Začali kamarátiť to bolo tak, ako povedal. Ale možno sa časom dali dokopy, len ti to nejako zabudol oznámiť.
Vy ak spolu nespite, neplánujete nič, ti to oznamovať nemusel. Alebo?

zmrzlinka2021
31. mar 2023

@pallacinka29 ja ľuďom verím. Na tom sú postavené všetky moje vzťahy v xivote

beata_k
31. mar 2023

@zmrzlinka2021 Nerozumiem tvojmu prispevku. Ved ja nepisem, ze je stetka.

miadi
31. mar 2023

@zmrzlinka2021 ale to nie je o tom ze si seba nevaži. Mà sexualne potreby tak si ich naplna takto. Nema potrebu mat vztah. Nevazi si seba taka co je v zlom vztahu s blbcom len koli jeho bimbasu .

simona20201309
31. mar 2023

@simma121 a záleží ti na ňom?
Asi by som sa prestala ozývať. Ak prestane aj on, vieš ze si o nič neprišla. A ak by mal snahu zistiť, co sa stalo, tak potom by som mu to povedala. Poradím, nechoď na neho tak, ze ,,niekto ti to povedal" - vtedy je jednoduché popierať. Povedz mu ,,viem vsetko". A ak sa bude tváriť ze co všetko? Tak povedz nech sa netvarí ako neviniatko, že vieš všetko, vieš sa stretavaju.... potom už veľmi nemôže cuvnut.
Ak si si istá, že máš pravdivu informáciu, tak mňa by na tvojom mieste už nezaujímala jeho odpoveď.

miadi
31. mar 2023

A tak nemate spolu nic len sex a vadi ti ze ti klame popri tebe mà este vztah oficialny ., ze ta dal do pozicie druhej zeny milenky nazvy ako chces. A ked ti to vadi kludne sa snim prestan stretavat aj bez vysvetlenia. Vobec si to nemusite ujasnit ked ste “nič”. Mozete ak chces ale nemusite.. najdes ineho na sex je tam toho.

simona20201309
31. mar 2023

@simma121 a klamal by ta možno preto, že mu je s tebou dobre a vyhovujes mu.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simma121
autor
31. mar 2023

@simona20201309 ja sa mu uz určite neozvem, a ak on tak sa ho na rovinu opytam.. Nemam co tym stratiť

luccija
31. mar 2023

@simma121 už by som sa nestretla načo?

simma121
autor
31. mar 2023

@luccija nemyslim stretnutie, ale ked mi napise opytam sa ho. Stretnúť sa uz tak ci tak nechcem a uvidim podla jeho reakcie bude hneď jasné ako to je..

simma121
autor
31. mar 2023

@simma121 určite sa ho opytam nech je to on ktorý bude mat vycitky ze mu nevidalo ma oklamat tak aby som na to neprisla..

momoqui
31. mar 2023

@simma121 spytaj sa ho to na rovinu. Nech aj ty vies, na com si a vies sa zariadit

simona20201309
31. mar 2023

Nečítam celú diskusiu, ja len neviem, či som naozaj už taká stará, že neviem ako sa dá spolu spat, neriesit vzťah, a potom byť sklamaná, ak to zle dopadne? Nerypem, len sa mi nechce veriť, aby v tom od začiatku neboli city? Véd keď sa dvaja chcú spolu vyspať, musia tam byt sympatie, spoločný názor na niektoré veci, vzájomná príťažlivosť, páčia sa jeden druhému.... ci som tiež príliš naivná? 🤔
Tvária sa, že je to len o sexe, ale podľa mňa je v tom vždy viac.

20erika07
31. mar 2023

Nechapem co sa tu riesia omáčky okolo toho, niektore asi nepochopili príspevok. Autorka nechce byt milenka a kaziť niekomu vztah ak ten vztah uz ten dotycny má. Maju kamaratstvo s vyhodami ale mali by byt single aby to nebolo podvadzanie druhej osoby. Autorka nieco pocula a chce vediet ci je to pravda, takze
@simma121 ano, ked sa ozve ,opytaj sa ho na to, ked sa neozve tak je to vyriešené, ma vztah a je taky charakter ,ze ju s tebou nebude podvadzat.

simma121
autor
31. mar 2023

@20erika07 Dakujem🙏🙏