Manžel roky fičal na sexzoznamke

6. aug 2023

Pred par dnami som prisla na to, ze moj manzel, s ktorym sme spolu 11 rokov a mame 2 male deti, si uz 3 roky fical na sexzoznamkach. Videla som tie nechutne spravy. Tvrdi ze sa nestretaval, len si pisal 😂😂😂 Mam uz svoj vek a zazila som uz vela nevery (s byvalymi) som opak naivnej zeny. Ale od neho som toto poviem pravdu necakala. On uz ma pred 50tkou, velmi tazky rozvod za sebou. Stale tvrdil ze on nepotrebuje uz riesit sracky (neveru) lebo si zazil svoje a chce pokojny zivot 😂
Vazne nevedia byt muzi verni? Fakt maju mozog v gatiach?
Ja toto nechapem. Neverim uz ziadnemu muzovi.
To len taky moj vylev, vlastne nemam ani otazku.
Samozrejme podavam ziadost o rozvod.

zuza265
6. aug 2023

A preco to potom robil? Preco tam chodil? 🙄 ach niektori ludia su nepoucitelni. Ak im vo vztahu nieco chyba, tak to neriesia, ale hned robia blbiny.

autor
6. aug 2023

@zuza265 ja netusim, ale je mi na grcanie. Ano nemali sme idealny vztah, hadali sme sa, aj sexu bolo malo. Aj mne chybal sex. Ale nikdy som ho nepodviedla.

minenkak
6. aug 2023

Možno si potreboval zdvihnúť ego,len je smutné, že ten druhý potom trpí,je mi to ľúto,viem ako to bolí

anita6666
6. aug 2023

Muž nie je monogamny tvor,evolúcia to tak jednoducho zariadila a čím skôr to ženy pochopia,tým bude svet krajší.

kristinka92
6. aug 2023

to počas manželstva tie 3roky o ktorých hovoríš? či to bolo ešte predtým ako ste sa stretli?

zuza265
6. aug 2023

@autorka lenze potom presne ide o to, ze tie problemy mal riesit a ak nesli podla neho vyriesit, tak vztah ukoncim a potom robim toto. Absolutne nici vztah a seba a teba niecim takymto. Nechapem ci je to zbabelost alebo co

zuza265
6. aug 2023

@anita6666 toto je pre teba ospravedlnenie?

minenkak
6. aug 2023

@anita6666 to je jedno či muži či ženy,keď to nemáš v sebe nik ťa neudrží keď si chceš ísť užiť inde

autor
6. aug 2023

@anita6666 myslim ze ani zeny niesu monogamne tvory. Len roumyslame mozgom a mame kus zodpovednosti. Aj my mame chutky, aj my by sme si dali povedat so sexy chlapikom z fitka.
O mna muzi maju zaujem a nie maly. Neberte to ako chvalu, ale je to tak. Kolko som ja mala prilezitosti ale odolala som. Lebo mam mozog a 2 male deti.

autor
6. aug 2023

@kristinka92 ano jasne, posledne 3 roky nasho manzelstva. V poslednej dobe pribudlo aj nove oblecenie, nove slipy, parfem, fitko, zdrava strava....a tak som nakukla do mobilu. A bolo vymalovane

nikaeli
6. aug 2023

si opak naivnej ženy a tri roky si nevšimneš, že sa u vás niečo deje?

autor
6. aug 2023

@nikaeli ano, 3 roky som mu neliezla do mobilu. Spraval sa normalne, nic podozrive. Nemala som dovod a ani cas na to aby som ho kontrolovala.

ruzovakrava
6. aug 2023

@anita6666 Evolučne človek nie je monogamný, ale v našom mozgu máme centrá ktoré nám pomáhajú racionálne zvládnuť a ovládnuť pudy. V tom sa odlišujeme od zvierat. To že niekto tieto pudy ovládnuť NECHCE, už je iná vec 😃

minenkak
6. aug 2023

Asi ma ukamejuju tu ,že to takto napisemale toť ,že zmenil šatník a aj seba ,vôňu ,už určite sexoval aj inde

autor
6. aug 2023

@minenkak no asi ano, preto som vtedy zacala byt na pozore.

akiana
6. aug 2023

@anita6666 Je to trochu komplikovanejsie. Evolucia nam totiz rovnako “naprogramovala” napriklad zabijat sa medzi sebou pre korist, okradat sa, alebo lovit zver v divocine. Toto a mnoho dalsich darov evolucie vsak vacsina ludi nerobi a ani nema potrebu to robit. Preco? Lebo evolucia nam, na rozdiel od zvierat, dala rovnako frontalny mozgovy lalok, ktory vyhodnocuje situacie, zvazuje akcie, reakcie a nasledky, kontroluje socialne zabrany, kultivuje chute robit pripadne nerobit iste veci. A nevera nie je vynimkou. Podla statistik nejake percento muzov podvadza v manzelstve, potom pridame tych, ktori to chcu, a potom nam zostane velka cast tych, ktori nepodvadzaju a ani po tom netuzia. Takze nejaka evolucia je len sikovna alibisticka vyhovorka muzov, ktori nie si schopni dodrziavat zavazky. Skor toto by mali zeny pochopit.

kristinka92
6. aug 2023

pre boha…😔 tak to mi je strašne ľúto. taku dýku do chrbta si nezaslúži nikto…neviem čo nato povedať…je to nechutne. z takeho by som sa asi dogrcala keby to zistím. je to podlé z jeho strany. veľmi ti držím palce, nech nájdeš v živote svoje úprimne stastie ❤️
@anita6666 prepáč ale toto je strašne stupídny a archaicky názor…ženy tiež nie sú monogamné tvory od prírody, priam by som povedala, že to mame oveľa lahsie si niekde niekoho splasit na jednu noc keď sa zachce, ale narozdiel od zvierat nemame len pudy, ale aj rozum

nikaeli
6. aug 2023

Môj ex tiež chodil na zoznamky, zistila som to pomerne skoro aj bez toho, aby som mu liezla do mobilu.. inak že si kúpil nové slipy nepovažujem za dôkaz, raz za čas obmeniť spodné prádlo je celkom žiadúce (tri roky je celkom dosť).. každopádne ti držím prsty, čaká ťa neľahké obdobie..

ema22270
6. aug 2023

@anita6666 to nie ze muz nie je monogamny, ale celkovo ludia nie sme monogamni, len my ludia sme si nastavili nejake pravidla, aby sme dokazali fungovat v rodine, manzelstve... (samozrejme asi je to na dlhsiu debatu a je mozne, ze naozaj si dvaja tak sadnu, ze su spolu x rokov a nepodvedu sa atd) ale strasne vela parov sa rozvadza prave kvoli nevere (z oboch stran, nemyslim, ze len muzi su ti, ktori podvadzaju, len zeny sa zas k tomy nepriznavaju).

autor
6. aug 2023

@nikaeli jasne, len vzdy som mu ja kupovala slipy 🙂 preto je divne ze si ich kupil on...a obzeral sa v nich v zrkadle 😂 magor.
Dakujem za povzbudenie ❤️

minenkak
6. aug 2023

Hlavné sa teraz ukľudní a porieš seba,potom sa v kľude porozprávať a zistiť si to stojí za to pokračovať spolu ďalej a nezabúdaj vzťahy sú o dvoch ,sú tam dvaja a dvaja sú na opravenenie a aj pokazenie

autor
6. aug 2023

@minenkak ja podavam ziadost o rozvod urcite, nechcem s nim byt

minenkak
6. aug 2023

Určite je to len a len na tebe,držím palce

silvia_pekna
6. aug 2023

tri roky pocas vasho manzelstva? fuha, tak toto je sila. je jedno, ci si "len" pise alebo sa realne aj s niekym stretava. za mna je to takisto nevera. len nedotiahnuta dokonca. hnus. je to smutne vazne.

kristinka92
6. aug 2023

@minenkak toto ale nebolo náhodne pošmyknutie, jednorazová nevera kde by som ešte možno porozmyslala nad parovou terapiou, ale 3 roky sa kur*il s rôznymi ženami…dost podstatný rozdiel.

minenkak
6. aug 2023

@kristinka92
Nepoznáme ani jeho a ani ju a napísala som ,že majú zistiť,či to stojí za to ďalej pokračovať,rozhodla sa autorka pre rozvod a tým myslím ,že debata o tom skoncila

anonymanonym
6. aug 2023

@anita6666 to je blbost. Monogamiu/polygamiu samozrejme veda, psychologia stale skuma. Ale skor sa psychologia priklana k tomu, ze je to presne naopak. Prave zena cim by mala viac otcov pre dieta/deti, tym viac bude zabezpecena ona aj to dieta. Dokonca je zaujimave, ze biologicky taky muzsky penis vyzera ako vyzera pravdepodobne z toho dovodu, aby zalud fungoval nieco ako piest a pohybmi vytlacal zo zenskeho tela spermie a ejakulat druheho muza pred tym ako tam pojde ten jeho. Dokonca prvy vystrek ma ine chemicke zlozenie ako tie dalsie lebo musi mat schopnost bojovat proti tym pripadnym spermiam ineho muza a ten posledny vystrek ma zas ine zlozenie lebo uz je "dobojovane" a uz spermie putuju kam maju. Je to samozrejme vsetko ovela zlozitejsie a je to predmetom debat aj odbornikov, ale tvrdit, ze muz je polygamny a zena je nastavena monogamne a bodka je proste hlupost. Kto sa o to aspon trochu zaujima (a pozera si relevantne informacie, a nie clanky v bulvari) tak vie, ze toto je taaaak obrovsky mytus ze az.

gomak
6. aug 2023

Teraz asi už vieš pravý dôvod rozvodu jeho predošlého vzťahu. Je mi ľúto, že sa ti to stalo. Dôvera v mužoch u teba zrejme poriadne klesla.

marseillefan
6. aug 2023

@anita6666 konečne žena, čo to pochopila...

marseillefan
6. aug 2023

@anonymanonym rozhodne sú muži výrazne polygamnejší ako ženy a je to jednoducho preto, že mužovi stačí veľmi málo, aby rozšíril svoje gény (stačí mu pichnúť si), zatiaľ čo žena aby si rozšírila svoje gény, musí si vybrať čo najvhodnejšieho partnera na to, aby jej pomohol s výchovou dieťaťa. Aby si totiž žena zachovala svoje gény, musí to porodené dieťa aj vychovať. Polygamná žena si ťažšie získa muža, ktorý jej pomôže s výchovou dieťaťa (lebo si ten muž nebude istý, že to dieťa je jeho) a má teda oveľa nižšie šance na úspešnú výchovu... to všetko čo píšem sa síce týka praveku, ale je to vidieť na správaní dnešných mužov a žien