Manžel sa ma viac ako 6 mesiacov nedotkol

maria791
29. nov 2021

Ahojte potrebujem pomoc...mam manzela a spolu mame 3 rocneho syna,ale problem je v tom ze moj muz nema o mna zaujem no ehm po sexualnej stranke...vyse pol roka sa ma nedotkol a ja neviem preco lebo mi to nechce povedat...tak som prisla po radu sem...ci niekoho ma? Nie lebo s roboty chodi domov s nikym nepise a neviem kde je problem ,mozno v tom ze neviem zhodit kila po porode 😒 prosim pomozte. Dakujem

hejyou
29. nov 2021

@maria791 vyser sa na neho ak ta ani nepohladi,nepobozka....bud sa ho spytaj kde vidi problem,alebo sa rovno rozved a zi zivot s laskou pri inom milujucom partnerovi.

hsara99
29. nov 2021

Chlap keď veľmi chce, si čas na milenku nájde.

lindous
29. nov 2021

Bez toho aby ti povedal on prečo, tak ti moc neporadíme ani to neuhádneme ...vysvetlila si mu, že ty sa kvôli tomu necítiš dobre a prečo ? že či si to vôbec uvedomuje ako problém...ak hej a nie je ochotný to riešiť, tak to je zlé ... ako vám to klape po ostatných stránkach ? máš pocit, že celkovo to medzi vami ochladlo ? čo iné prejavy lásky ?

ella_price
29. nov 2021

Skôr než písať sem si si mala s ním sadnúť a porozprávať sa.
Veď je to tvoj partner a ten vzťah je o vás dvoch.

kitycat
29. nov 2021

Aby sme ti m9hli piradit najskor nam musis poslat jeho tel. cislo aby sme sa ho mohli opytat

martina1201
29. nov 2021

@maria791 ahoj, my ti tu ťažko poradíme. Skús si s ním sadnúť a spýtať sa ho, či mu vadia tvoje kilá navyše. Alebo sa nepýtaj, len rovno začni cvičiť a zhôd čo máš navyše. Aj ty sa budeš cítiť lepšie a aj on spozornie že ako to že to 3 roky nešlo a zrazu to ide. Si zamestnaná? Keďže píšeš že malý má 3 roky.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_82
29. nov 2021

Mozno ma nejaky zdravotny problem, o ktorom nechce hovorit. Ale určite by som trvala na tom, aby sme to riesili, takto sa neda zit vecne.

desore
29. nov 2021

@hejyou Odpoved hodna dojicky z kravina.
Tymto sa ospravedlnujem zenam, ktore tuto zasluznu a tazku pracu vykonavaju.

aneta129
29. nov 2021

@maria791 dotkni sa ty jeho, ked sa on nedotýka... Taká doba, taky svet teraz... Zeny by chceli a chlapi majú na saláme....bolesť hlavy, unavený je, nechce sa mu.... Atď....

silviazlat
30. nov 2021

Ahoj. Na tvojom mieste by som nahodila prádielko a vrhla sa na neho…. Ak to nepomôže, tak vážny rozhovor bez servítky pred ústami. Čo mu vadí? Kilá? Kolko je to kíl? 10,20? Viac? Si tlstá?

cajomila
30. nov 2021

Kilá po pôrode?
Akože už som o tom počula, ale až sa mi veriť nechce, že by muž zanevreli na vlastnú ženu...lebo jej ostali kilá pi pôrode.
Áno viem, štíhle telo je krajšie.
Ale predsa nemiloval ťa iba kvôli tvojmu telu...alebo áno?

hejyou
30. nov 2021

@beata_k vies co asi aj hej,tiez som mala takeho chuja.

hejyou
30. nov 2021

@desore 😀 ale to hadam nie....tak vies ako,co sa ma zena stale pytat muza a riesit problemy,ktore v manzelstve nemaju ani byt...myslim,ze sa ma ani nedotkne a podobne kokorosiny....

hellwant
30. nov 2021

@desore suhlasim s vami, nejaky problem a ona ich nepozna a radi rozvod. Za kazdu vec dnes iste individia radia len rozvod a opusti ho, namiesto snahy pochopit , riesit, v niecom sa prisposobit, aj odpustit. A podľa jej slovnika sa ukazuje, ze ste mala pravdu.

greywolf
30. nov 2021

@maria791 1) venujes sa ty jemu? A nemyslim pusu na celo. 2) Ked dieta zaspi prides za manzelom alebo si upata len na dieta? 3) Ano par desiatok kg navyse nieje pritazlivych to urcite nie

alexandra2468
30. nov 2021

A preco si to nechala zajst takto daleko? Ved pol roka je strasne dlho (pri zdravom vztahu s pravidelnym sexom).

barborachors
30. nov 2021

Presne, ser na neho, nezasluzi si ta. Ty mu porodis a on ta ma na salame? Najmi si trenera a schudnes a este aj ziarlit zacne, rozhovory nemaju cenu, to chlapov len otravuje, neznasaju to! Tak sa chop a makaj na sebe, a ked nepomoze ani to, tak sa vyser na neho a najdi si borca co ta bude chciet!

7lenka11
30. nov 2021

radiť ti, aby si sa na neho vykašľala a zbalila si kufre, ti rozhodne nebudem... zase povedzme si úprimne, nie je všetko len o sexe.. zvlášť, keď máte malé dieťa, dôležitejšie sú iné aspekty.. na druhej strane ťa ako žena chápem.. keď sme mali my s mužom "hluché obdobie", bolo to psychicky náročné a cítila som sa ako jeho spolubývajúca.. nakoniec sme sa odhodlali spolu o tom hovoriť, on pochopil, že som frustrovaná, necítim sa ako vo vzťahu... nech hovorí kto chce, čo chce, za mňa je rozhodne komunikácia kľúčová... pokiaľ to nepôjde, daj mu to ty pocítiť opačne - nech sa sám o seba stará, nech varí, stará o domácnosť, nechaj mu na víkend dieťa...

fatima99
30. nov 2021

radit v tomto sa moc neda, o tom sa treba doma rozpravat, ale co sa tyka toho, ze nema nikoho to chlapi si vedia najst cestu a teda nielen oni, ked sa chce, to sa mi uz neraz potvrdilo :/

ewka9
30. nov 2021

Ja to napíšem len z pohľadu môjho mm, ak sa napríklad z 50 kilovej ženy stane 80 kilová žena, tak muža jednoducho už priťahovať nemusí..😕 tá žena je proste výzorom už niekým iným..môže ťa mať rád, ale príťažlivosť tam už potom nemusí byť a je to pochopiteľné..ak však ide len o pár popôrodných kíl tak si myslím že môže byť problém inde..možno má tvoj MM nejaký zdravotný problém a hanbí sa o tom hovoriť..najlepšie by bolo prebrať to s ním, nech je k tebe úprimný..držím palce🍀

hejyou
30. nov 2021

@hellwant to ano ja len rozvod,ked uz nic ine nepomaha...ale tak snad rozhovor pomoze.... 🙂

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wawna
30. nov 2021

skus si dat parfem s feromonmi, kup si pekne pradlo, bud mila, nežna a uvidiš, že to určite pomože. Držim palce

brembo
1. dec 2021

uprimnažienka a wawna ti odpovedali. Vyskušaj čo ti wawna radila a ked nič,tak rozhovor,ktorý ta tak či tak nemynie.