Manžel spával so švagrinou

18. jan 2024

Dnes som sa dozvedela, ze manzel spaval s bratovou zenou, este predomnou a predtym nez sa dali aj oni dokopy. So svagrinou dobre vychadzam, teda aspon som si to myslela. Teraz spatne mi aj dochadza, preco mi manzel hovoril, ze jej nemam tak doverovat - vesat vsetko na nos. Po 5.rokoch manzelstva, sa dozviem, ze to vedeli vsetci okrem mna, dokonca aj svokrovci. So svokrou mam pritom lepsi vztah nez s mamou…
Svagrina sa ma velakrat vypytovala, ako s manzelom, ci nam to funguje, ci som spokojna. Chcela niekedy vediet az privela detailov. Nerozumiem, kde to zijem, preco mi to nepovedali skor.. nesudila by som, len by som ju mozno brala trochu inak. Teraz si pridem ako hlupana, ze som sa jej zverovala ako kamaratke….
Neviem ako sa teraz spravat, ci sa tvarit, ze je mi to uplne sumafuk, alebo sa jej na to opytat. 😏 co si myslite? Mna ani nestve, ze spolu spavali, ale ze mi “kamoska” zatajila take informacie, rovnako aj manzel. Aj ked to bolo davno…

autor
2. feb 2024

@andreatytler Nic zaujimave sa neudialo, svagor byva momentalne u svokrovcov, svagrina uz nepise, nevola. 🤷🏻‍♀️

andreatytler
2. feb 2024

Tak to asi bude vazne medzi nimi. A vy s muzom? Uz sa to urovnalo?

autor
8. apr 2024

Dievcataaa, som tu zas😀
Svagor bol nedavno na navsteve, necakanej. Zacal mi vyplakavat, aka je to strasna mrcha, ze ho stale porovnava, vycita mu vsetko mozne, aky je neschopny, ako nevie dost zarobit, ako jej dieta nevie urobit… ze to s mojim tehotenstvom ju uplne dorazilo, ze len zavidi, chce vsetko co mame my. ze on uz to nezvladal, byt neustale porovnavany s mojim manzelom. Ona ho vraj opisovala ako poloboha, ze mi kupi kvety, navari, poupratuje, zarobi, vezme ma na dovolenku, kupi mi oblecenie a somariny uplne-co robil aj svagor😀 ze o mne hovori aka som nevdacna, ze neviem co chlap potrebuje, neviem si vraj chlapa vazit, nie som dost dobra pre mojho manzela..on vraj robi 90% a ja 10% pre nas vztah…vraj aj svokre na mna kydala, ze mam doma neupratane a som spindura…😅 svagor ju uz nechce ani vidiet, naozaj podal ziadost o rozvod… a ona nestoji uz o ziaden kontakt, tvari sa ze sa nepozname, ked som ju stretla dala len hlavu dole a tvarila sa, ze ma nepozna😀🤦🏻‍♀️wooow, som v soku z tejto jej otocky a z kamaratky/sestry je zrazu neznama…

aurora33
8. apr 2024

Ale aj tak ti to manžel nemal tajiť. Za mňa je to stále trapas.

brendaa
8. apr 2024

ahoj no 🙈🙉🙊 ti poviem 💣švihnutá švagrinná bez hanby....

muchacici
8. apr 2024

Vidíš, my sme ti to vraveli, že to ona je mrcha falošná a jediné, čo chce, je tvoj muž. Vyspala sa s bratom a doteraz ľutuje, no to ona bola tá sprostá. Dúfam, že vy ste si to s mužom urovnali, myslím, že ona to manipulovala na všetky strany a čakala na príležitosť, aby mohla mu byť vždy nablízku.

katkami123
8. apr 2024

To sa fakt už nedá veriť nikomu. A ty si si cely čas myslela ako ste si povahovo sadli a aká super baba. A ohovárať ťa pred svokrou, to je úplne úbohé. Ach, tieto rozťahnožky.

Švagrovi sa zas vrátilo, čo urobil bratovi, tak mu ničila sebavedomie, až to nezvládol. Božie mlyny melú pomaly, ale isto.

Nakoniec to má podľa mňa dobrý koniec ako z rozprávky. Pravda odhalená, dobro zvíťazilo, zlí ľudia dostali od života facky.

negymama
8. apr 2024

podla mna si myslela, ze s druhym bratom bude lepsie a po case zistila, ze nie. Respektive povodny frajer stupol na hodnote, ked si nasiel zenu , teda teba.

to ako ked si kupujes topanky a zistis, ze tie v prvom obchode boli najlepsie, a ked sa po nich vratis, uz su vypredane😅 No tak obrazne zacala bojovat o tie "topanky" aby ich dostala spat, alebo aspon znechutila nosenie tej co si ich vybrala.

hope87
8. apr 2024

Vidis to, aka spina sa z nej vyklula? Ona bola cista pretvarka len preto, aby mala prehlad o vasom zivote a fungovani a bola nablízku tvojmu muzovi. Mozno hladala vhodnu prilezitost na "utok"...vyckavala mozno na nejake vase problemy, aby to otocila proti tebe a mozno nejak "ziskala" spat tvojho muza. Tazko povedat, co sa takej zene deje v hlave. Ja som si myslela, ze to naozaj uprimne lutuje a ze ta ma naozaj velmi rada ale evidentne to bola fakt len pretvarka. V kazdom pripade je fajn, ze si sa jej zbavila...
...ale co ty a muz?

autor
8. apr 2024

Tiez ma to zarazilo, najprv sa snazila o stretko ale po case sa uz vobec neozvala, ani svokre ani nikomu. Aj svokra je z nej sklamana. Nechapem ako mozu byt niektori ludia tak falosni, tvaria sa ako ta maju radi a pritom… s manzelom sme to uz velmi neriesili, pripravujeme sa na babo. Len som mu povedala, ze ak zistim, nejake dalsie tajnosti, tak koncime a ma teraz sancu mi o vsetkom povedat. Vytiahol nejake blbosti, bavili sme sa aj trochu o byvalych ale inak nic. Ale stale mam taky blby pocit nedovery. Snad to prejde

kamatopo
8. apr 2024

,,Karma je zdarma,, Tú musela inak zožierať závisť a nenávisť. Ja nechápem takýchto jedincov ako ich to môže pohltiť ,že nedokážu už racionálne rozmýšľať a idú doslova cez mŕtvoly...tá sa vo výbere inak prepočítala a skoro zničila aj tebe život....🤦.

autor
8. apr 2024

@kamatopo ved som si aj myslela, ze sa ozve aspon manzelovi, ked ja nie som dost dobra a ona ma vsetko co moj manzel potrebuje😄 ale vraj sa neozvala, snad mi neklame. On ma sice stale ubezpecuje, ze pre neho nic neznamena ani neznamenala, ale celkovo je tam uz narusena dovera.

katkami123
8. apr 2024

To musela byť povaha na pohľadanie. Ja sa len čudujem, ze sa tak dlho dokázala pretvarovať a tak uveriteľne to hrať. Ja by som toto nedala ani na týždeň.

To potom prečo aj po tom prasknutí tak bojovala o tvoju priazeň? A vypisovala ti, že ty si jediná, kto jej ostal? Keď ťa celý čas neznášala? No divné.

kamatopo
8. apr 2024

Už to nerieš. Ak naozaj odchádza z rodiny pre teba bude cudzi človek. Čo bolo to bolo. Myslím, že sa to pekne vyriešilo samo 😉

aurora33
8. apr 2024

No sama píšeš, že je tam narušená dôvera k manželovi a absolútne sa ti nečudujem. Podla mňa to už tak bude stále. A fakt by som neriešila svagrinu, ale jeho.