Manžel spával so švagrinou

18. jan 2024

Dnes som sa dozvedela, ze manzel spaval s bratovou zenou, este predomnou a predtym nez sa dali aj oni dokopy. So svagrinou dobre vychadzam, teda aspon som si to myslela. Teraz spatne mi aj dochadza, preco mi manzel hovoril, ze jej nemam tak doverovat - vesat vsetko na nos. Po 5.rokoch manzelstva, sa dozviem, ze to vedeli vsetci okrem mna, dokonca aj svokrovci. So svokrou mam pritom lepsi vztah nez s mamou…
Svagrina sa ma velakrat vypytovala, ako s manzelom, ci nam to funguje, ci som spokojna. Chcela niekedy vediet az privela detailov. Nerozumiem, kde to zijem, preco mi to nepovedali skor.. nesudila by som, len by som ju mozno brala trochu inak. Teraz si pridem ako hlupana, ze som sa jej zverovala ako kamaratke….
Neviem ako sa teraz spravat, ci sa tvarit, ze je mi to uplne sumafuk, alebo sa jej na to opytat. 😏 co si myslite? Mna ani nestve, ze spolu spavali, ale ze mi “kamoska” zatajila take informacie, rovnako aj manzel. Aj ked to bolo davno…

dadka_bb
24. jan 2024

@klaridka 🤣

zanus
25. jan 2024

trapna situacia, ale dobre, ze to vies. odstup by som si ponechala asi od vsetkych, aj od svokry, ale s istotou najma od svagrinej a svagra. ich minule ani terajsie spravanie nevesti do buducna nic dobre, najma, ak im to vo vztahu neklape... to sa v zivote stava, ze iste situacie rusia priatelstva. manzel je trdlo, ale asi to nemyslel zle, ked to zatajoval... ticha domacnost bude chvilu a potom sa skor snazte upevnit manzelstvo a vzajomnu doveru, v ktorej sa veci netaja.

elenita
25. jan 2024

@autorka Ako ste na tom momentalne s manzelom?

tiika
25. jan 2024

Na tvoju otázku ako sa máš správať, tváriť, či sa na to opýtať… Podľa mna tak, ako to cítiš.
Ale každá sme ina. Ja by som normálne pred nimi pripustila, že neviem, ako sa mám ku ním teraz správať. Že som take niečo nečakala, som z toho sklamaná. Do ničoho sa nenútila, ale ani nepretvarovala. Úprimne by som nemala chuť počuť názor svagrinej, ale pokial by mi to chcela vysvetliť, dala by som jej priestor (rovnako i inym). Záver si však urobíš sama.

autor
25. jan 2024

@elenita s manzelom uz lepsie, snazi sa, nechava mi este priestor na spracovanie. Tesi sa na babatko. Ja sa tiez snazim na to nemysliet a mysliet na male…
Ale svagor sa vraj vcera pobalil od manzelky a je u svokrovcov. Neviem co sa tam teda deje, kedze s nimi sa odvtedy nerozpravame. Ale fuuuuh…asi to bude vaznejsie, nez mi hovorila svagrinka🤨

katkami123
25. jan 2024

Som rada, že sa to medzi vami utriaslo. A švagra ani švagrinej mi vôbec nie je ľúto, aký išiel, takú našiel. Manželstvo mali postavené na hnilých základoch od začiatku a ani jeden z nich mi nepríde dobrá povaha, zákerní a falošní sú obaja.

hope87
25. jan 2024

@autorka je teda dost evidentne, ze to medzi nimi bolo viac ako zle...a to, co vypustil svagor v podnapitom stave, tomu len nasvedcuje. Uz si proste nemohol pomoct. Je jasne, ze s tym vobec nebol vysporiadany a stale ho to stvalo.
Ja ti prajem, aby si tvoj muz uvedomil a naozaj olutoval, co toto tajomstvo sposobilo a hlavne, aby ste sa v klude mohli tesit na dietatko a boli stastni bez dalsich dram v zivote.
A svagrine si teda este neodpisala?

aurora33
25. jan 2024

@katkami123 tak neviem no, podla mňa aj tajiť takúto vec znamená že ich manželstvo tiež nie je veľmi ok.

autor
25. jan 2024

@hope87 dakujem😊 svagrine som neodpisala, ani nezdvihla telefon. Nemala som chut s nou komunikovat. Vcera mi napisala, ze sa od nej pobalil a uz nema nikoho. Ci sa neporozpravame. Ale nejak ma to nezlomilo, ani mi jej nie je luto.

@aurora33 nie je, to si uvedomujem…a to som si myslela, ze mame ukazkove manzelstvo. No, niekedy clovek zije v omyle..

katkami123
25. jan 2024

Švagriná nemá nikoho kvôli svojej falošnosti a radodajnosti. Nemáš ju ešte prizvať rovno ku vám do trojky, chúďatko?

@aurora33
Ja som to tu aj spomínala, že buď je jej manzel taký blbý alebo tam bol iný zámer na zatajenie. Tiež by bolo na mieste dať úprimný rozhovor s tým, nech povie úplne všetko, čo treba, aby sa autorka opäť niečo nedozvedela v budúcnosti len tak, medzi rečou.

sccarlet
25. jan 2024

vies co by dobré - keby ste si všetci 4 sadli a prebrali to, ale otvorene, hoci aj vykričali si to....lebo stale si nepočula názor na vec švagrinej a švagra, kto vie čo všetko sa ešte udialo a prečo sa aj nebalili bratia medzi sebou (ale si tehotná, takže je to na zváženie, taký stres), no určite by som chcela mať jasno v tom ako to bolo a prečo tajili, môže tam byť niečo ešte o čom nevieš, a bolo by horšie kebyže sa to teraz "utrasie" a o par rokov sa to opäť vytiahne s ďalšou pikoškou

katkami123
25. jan 2024

@sccarlet
Zas nemá význam to tak rozpitvávať, aby si všetci 4 spolu niečo vyjasňovali, švagor ani švagriná za to nestoja a alkohol neospravedlňuje už len tú švagrovú oplzlú formu oznámenia. A zas láska tam musela byť, inak by sa medzi sebou tak dlho nebavili, muselo ho to zlomiť.

aurora33
25. jan 2024

Samozrejme drzim palce, nech sa vám už nič také nestane a nech sa manžel do budúcna poučí.

hope87
25. jan 2024

@autorka jasne, to chapem, ze po tom vsetkom nemas chut s nou akokolvek komunikovat. Ale veru suhlasim so sccarlet, ze si to treba riadne odkomunikovat, ak teda stojis o to, s istotou vediet, ci to je tak, ako ti povedal muz. Ale, ak to uz riesit nechces, nikto ta do toho nemoze nutit. Si tehotna a myslim, ze teraz zalezi na tom, aby si bola v pohode a nestresovala sa.
Uvidis sama, ako sa budes citit a ci sa budes chciet v tom este "rýpať". Niekedy sa odpustit neda, niekedy to trva veeelmi dlho, pride odpustenie ale vztah to uz nevrati spat a niekedy ano. A v takychto situaciach si clovek aj uvedomí, ze fakt sme len ludia a omylní a nie kazde rozhodnutie, ktore v zivote spravime, je spravne, aj ked si to v tej chvili myslime...no a v konecnom dosledku ublizime ludom, ktorych sme mali uprimne radi. A musime za to niest nasledky. Tymto absolutne nezlahcujem to, ze ti vsetci zatajili taku dolezitu vec, len tym chcem povedat, ze zle rozhodnutia z nas este nerobia aj zlych, falosnych a podlých ludí 😉.

sherynkamalinka
25. jan 2024

svagor by sa s nou mohol rovno rozviest a vykopnut ju z rodiny. deti nemaju tak by ich nic nespajalo. A mali by ste vsetci svaty pokoj

svokrinjazykmonika
25. jan 2024

Mňa tak veľmi zaujíma budúcnosť švagriny a švagra 🤭 perfektná zápletka 👌 píš ďalšie pikošky

slaviivals
25. jan 2024

@svokrinjazykmonika ja som zvedava, s cim sa vyzaluje svagrina 🤭

autor
25. jan 2024

Ak sa nieco zaujimave udeje, napisem😀

katkami123
25. jan 2024

Nie vždy je potrebné kazdeho vypočúvať a dávať mu nejakú extra hodnotu vo svojom živote. Švagriná aj švagor už v minulosti narobili dosť podrazov, určite by som za nimi nešla s tým, nech mi povedia svoju verziu, nemusí byť pravdivá, môže byť prikrášlená a v prvom rade budú chcieť zo seba zmyť tú špinu, než hovoriť pravdu. Aby taký rozhovor ešte neurobil viac škody, ako úžitku, zvlášť, keď majú teraz sami problémy s manželstvom. Kapitola uzavretá a nech sa autorka venuje príprave na materstvo než tým dvom.

dadka_bb
25. jan 2024

Nechapem čo teraz švagrina struha zo seba obeť. Ked otrčala fufuňu bratom mohla to čakať. V podstate mam taketo riešenie. Podla mňa by si ty teraz mala začať spavat so švagrom. Na co ostavat s muzom klamarom

autor
25. jan 2024

@dadka_bb 🤣🤣🤣🤣

klaridka
25. jan 2024

@dadka_bb môžeš toto? 😂😂😂😂

dadka_bb
25. jan 2024

Je švagor fešak?

autor
25. jan 2024

@dadka_bb celkom hej, len je odo mna mladsi o tri roky..😄

andreatytler
26. jan 2024

@svokrinjazykmonika Tiez som zvedava. Jeden z najlepsich pribehov za velmi dlhy cas. Nie prilis deprimujuci, stavnaty, originalny, poucny...

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sccarlet
26. jan 2024

@katkami123 asi hej..🙈

katkami123
26. jan 2024

@stastnamanzelka
Tiež si myslím, že nie je potrebné to rozpitvávať. Keď švagor žiarlil, nemal sa s ňou ženiť, vedel veľmi dobre, koho si berie aj čoho je tá žena schopná, mal s ňou možnosť podviesť brata.

nelka93
2. feb 2024

Mňa by zaujímalo pokračovanie. Však už je to týždeň 🤣

andreatytler
2. feb 2024

@nelka93 Aj mna.
Ako sa vam dari autorka?