Manželka mi bola neverná

tomas123q
23. jan 2023

Zdravim.prisiel som na manželkinu neveru...neviem čo ďalej.sme spolu 7 rok a jedno dieťa.niesom prvý ktorý tu píše ani posledný,beriem to s rezervou,nieje to prvý krát čo sme to riešili...

miadi
24. jan 2023

Pre tvoje dieta to nemusi byt masaker ako to bolo pre teba. Staci ked sa v klude civilizovane rozvediete. A budes sa mu vela venovat. Alebo len dalej cakaj. Ked raz najde takeho co ju bude chciet.. tak odide aj s malym k novemu ujovi raz dva.

mimzy123
24. jan 2023

Klape vám to určite? Myslím, že manželka nie je spokojná. Skús jej každý deň napísať, že je pekná, že ju máš rád ako sa na ňu tešíš. Chýba jej to. Vyhľadáva to inde. A intímny život je tiež dôležitý. Netreba hľadieť len na seba, skúšať nové veci. Uspokojiť ju. A keď prídeš domov pomáhať nestačí, ste hlavne manželia. Musíš jej povedať aka je krásna, ako si na ňu myslel. Daj jej darček, kvety občas aj mimo sviatka. Ženy majú radi romantiku. Je nespokojná vo vzťahu a nevie to povedať. Možno sú to len takéto maličkosti, ktoré váš vzťah zachránia. Ženy podvádzajú iba v tedy, ak sú v manželstve s niečím nespokojné. Čiže určite za to môžeš ty. Porozmýšľaj v čom je problém.

malacibulka
24. jan 2023

A co tu teda chces? Sucit? Odsudenie? Radu co mas robit? Taky velky chlapec a nevie, ze ked mu daco vadi tak ma ist prec, a ked mu to nevadi tak ostat?

diankadop
24. jan 2023

Neviem co na to povedat, podla mna kazda sme ina, rozne reagujeme a je len na tebe ako sa k tomu postavis. Ja by som nevedela byt s clovekom ktory mi klamal. Ktory bol s niekym inym, pretoze u mna si vybudovat spat tu doveru je velmi narocne a povedala by som, ze niekedy az nemozne.

nwnw
24. jan 2023

@tomas123q a skusil si sa snou porozpravat inak? Mozno vazne uz neciti k tebe lasku... Drzat manzelstvo na siluje trapenie vsetkych.

zabka79
24. jan 2023

@tomas123q neviem preco sa vzdy daju dokopy protiklady. Chladna zena ktora podvadza si najde dobraka co sa stara o rodinu a zena co sa ide pretrhnut si zase najde muza nevhodneho do rodiny do manzelstva. Snad funguje karma. Tym radam o tom ako by sa hned kazdy rozvadzal neverim ako keby to bolo len tak....kazdopadne potrebujes dozriet do stadia ze sa rozhodnes a pojdes " svojou cestou"

teleskop
24. jan 2023
brembo
24. jan 2023

@tomas123q môžeš sa na hlavu postaviť,tento vzťah užbneobnovíš. To by si na ňu musel počkať ešte minimálne 7 rokov,kým sa vyžije,vyblázni,vyskúša inych chlapov,lebo to na ňu teraz doľahlo a má potrebu skúšať iných chlapov,zabávať sa. Ale bez teba. A toto si musíš uvedomiť.

katarinkalilly
24. jan 2023

@tomas123q ja ti napíšem, ako to mal môj manžel s exmanželkou. Do ich vzťahu si doniesla syna, nechcela mu povedať kto je otec dieťaťa, napriek tomu si ju vzal z ČR na Slovensko. Po 2r od manželstva sa narodilo dieťa. Vraj jeho, no okolie to už vnímalo inak, pretože ona nikde nerobila, on sa staral a už vtedy kolovali, že dieťa nie je jeho. Nechal to tak, bal sa ísť na testy. Dieťa rástlo a kým on chodil do roboty, ona si z ich bytu urobila bordel. A ak si chlapov nevodila tam, chodila inam a deti nechala doma. A akože jeho kamaráti, ktorý o všetkom vedeli mu nepovedali pravdu, že ho podvádza. Prestal s ňou spať a dal sa rozviesť. Deti si vzala k ďalšiemu chlapovi, s ktorým má ďalšie 2 deti. Nakoniec si dal urobiť testy otcovstva, kde sa zistilo, že to dieťa co tvdila, že je jeho, tak nie je. Čo ti tým chcem povedať? Rozveď sa a nechaj ju žiť životom, aký si sama zvolila. Tvoj syn(ak je naozaj tvoj) to pochopí. Časom určite spoznáš niekoho, ktorá ti lásku aj opätuje.Hlavne nesmieš ukázať, že si slaboch.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomas123q
autor
24. jan 2023

@
@karolinakr ďakujem za odpovede,dnes som nemal veľa času na odpisovanie,zajtra poodpisujem všetkým čo sa k tomu vyjadrili...niektoré odpovede boli dosť trefne...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinka20
25. jan 2023

A ona na syna myslí keď toto robí ? Ubližuje tým všetkým... No fuj nechápem ako toto niektoré ženy dokážu 😏🥺 keby ju teda podvadzas aj ty, tak Okey pochopím ju jej pocity ale toto ?

tomas123q
autor
25. jan 2023

@zoro9836 nieje mi to vôbec treba.

tomas123q
autor
25. jan 2023

@rodinka20 vtedy určite nemyslí na syna.ani na mňa,iba na seba.

tomas123q
autor
25. jan 2023

@mirco50 ešte nie,chceme si k tomu sadnúť ked to bude bez zbytočných emócií a vklude sa porozprávať.

tomas123q
autor
25. jan 2023

@katarinkalilly zatiaľ to nevyzerá najlepšie...syn je môj.viem že nie som jediný a v živote iných sa stávajú horšie veci vo vztahoch príklad čo si napísala.

tomas123q
autor
25. jan 2023

@brembo 7rokov to určite nevydržím😀

tomas123q
autor
25. jan 2023

@zabka79 nebola taká na začiatku.az po čase...

tomas123q
autor
25. jan 2023

@nwnw Nasilu to určite nebudeme držať...ešte sa chcem o tom porozprávať,ale neviem či to bude mať nejaký zmysel,neviem či sa nieco dozviem.vela krát som sa pýtal,odpoveď som nedostal žiadnu.

tomas123q
autor
25. jan 2023

@mimzy123 no to je jasné že s niečím nieje spokojná...len nememu ani vlastná m nerozumie...ale čo sa jej nepáči hneď to mám na tanieri...tak ja tomu už ozaj nerozumiem🤣

joesvk
25. jan 2023

Máš reálny dôkaz nevery, či len podozrenia?Aby sa z teba nevykľul žiarlivec,ktorý vidí všade neveru.
Lebo z toho,čo píšeš,mám z teba ten dojem. Možno sa mýlim.

fireman666
25. jan 2023

@tomas123q proste ju posli kade ľahšie.. Potrebuje chlapa, ktorý ju doma sem tam prepleskne, alkoholika,s ktorým si spraví ešte dve deti a potom ju okasle.. Potom zisti, ze by sa chcela vrátiť, akého mala dobrého muž a bola to chyba co čo soravila🙂 ser na takú zenu

katarinkalilly
26. jan 2023

@tomas123q rozveď sa, syn to pochopí, neboj sa. Prečo by si ty mal trpieť a ona sa ti bude smiať poza chrbát? Tak to teda, nie. Vybrala si svoju cestu, nevie byť verná v jednom vzťahu, nebude v ďalšom. Si pre ňu len niekto, kto sa postará o dieťa, kým ona rozťahuje nohy kdesi inde.Začni si konečne vážiť seba samého. A uvidíš časom, keď sa zoznámiš s niekým iným, tak táto hnusoba bude len pozerať.

renirv
26. jan 2023

nic lepsieho ako sa rozviest urobit nemozes a ver, ze to tak bude najlepsie aj pre vase spolocne dieta. to to pochopi a ak sa budes o neho zaujimat a starat, tak nebude ani nejak skodne, no sam vies, ze takto sa fungovat neda, pokial ona nevie co so sebou a to je viac nez zjavnem ze nevie

manqua
26. jan 2023

Ak to ale nieje po prvy krat, co ti bola neverna, tak proste neverim, ze by sa nejak zmenila a najlepsie bude sa proste rozviest sa nech mas aj ty sancu si najst taku, ktora ti bude verna a bude vam spolu fajn

tomas123q
autor
26. jan 2023

@joesvk jasné že reálny...do detailov nebudem zachádzať...

tomas123q
autor
26. jan 2023

@katarinkalilly veď práve s takým typom sa zaplietla.nechapem prečo s takým.teraz sa manželka snaží si to vyžehliť.dakujem za vaše príspevky...za vás čas.myslim že ten jeden bol trefny,nevyzreta,sedem rokov čakať(obrazne)kým dostane rozum,strácať čas...

joesvk
27. jan 2023

@tomas123q OK.Brala som to tak,že sa mýlim.
Len ma to napadlo, lebo si sa mi zdal príliš kľudný pri takej téme.
Tak teda veľa sily...