Masturbuje každá zadaná žena?

eva112014
10. mar 2019

Dobrý večer žienky! Prosím vyjadrite svoj názor o ženskej masturbácii. Moja drahá polovička tvrdí a dokonca sa pomaly háda so mnou, že každá žena, ktorá žije sexuálne v spokojnom partnerskom vzťahu a v jednej domácnosti aj tak masturbuje! Ja to vnímam tak, že keď som sexuálne uspokojená partnerom, tak nepotrebujem masturbáciu! Či? Potrebujete masturbáciu, keď máte partnera pri sebe ???

eva112014
autor
11. mar 2019

@moonlight1210 S nimi balansuje balanitída. 😉

0silvia0
11. mar 2019

@janickacrazy no ked to pride(mykoza), tak sa budem mozo citit typicky zensky😂😂😂 Ja totiz nie som az taky typicky zensky typ😍

0silvia0
11. mar 2019

@eva112014 vykricniky mas excelentne, uz som dlho ziadny nevidela 😂😂

montemotherone
12. mar 2019

@eva112014 mňa by hlavne zaujímalo, odkiaľ to tvoj muž tak dobre vie 🤔 a osobne si myslím, že máš pravdu ty. Muži a ženy sú v tomto iné. Ženy (aj normálne zdravé), hlavne keď prídu deti, rodina, už toľko toho sexu nepotrebujú. Chlapi sú nadržaní v jednom kuse

domculik
12. mar 2019

@osky joj neeee ze "vrtat sa v rozkroku" ! 😖😂😖😂😵 tak po tomto slovnom spojeni si asi idem dat zamok na vsetky intimne casti tela 😅😝😂

sylvia002111
12. mar 2019

@eva112014
Ahojte, tak odpoviem aj ja,
Nie, nemasturbuje kazda zena. Je mi prijemnejsi sex s partnerom. Mam rada sex, priatel tiez, mame ho skoro kazdy vecer/noc. A radsej s priatelom dvakrat, ako raz s nim a raz sama.
Ked som na sluzobke, alebo sme rozhadani, nerobim si to sama (ani potajomky 😂).

eva112014
autor
12. mar 2019

@montemotherone Vie? On to tvrdí! 😃 Asi muži (nie všetci) vychádzajú zo seba. Teda aj ten môj. 🤔

eva112014
autor
12. mar 2019

@sylvia002111 Takto som aj ja na tom! A nedokázala som pochopiť, že prečo tvrdil, že všetky ženy rovnako ... Lebo, keď toto tvrdil tak tam zahrnul aj mňa. Nesúhlasila som. A teraz čert to vem, ať má pravdu! 😁😀🙂 Vychádzal zo seba. (to si len už takto domýšľam). Tak, keď je chuť tak si treba dopriať dámy, hoc aj o samote. A keď niečo?! Tak máte/mám aj ja argument, že všetci chlapy to robia! 😁 Ako aj 17juraj17 poradil....2x, 3x, On je muž, vie o čom hovorí. 🙂

janulka1802
12. mar 2019

Nemasturbuje každá žena ja sama za seba zbožňujem sex s manželom a vôbec ale vôbec nemám potrebu masturbovať ak ho mám po ruke nevidím dôvod

eva112014
autor
12. mar 2019

@janulka1802 No a keby ti tvrdil tvoj manžel, že to robia všetky, že on neverí, že ženy to nerobia a ... Ty by si mu čo povedala? Lebo vieš, že keď ho máš a je pri tebe, tak na čo. Ale nie, on si točí to svoje a tým ma nahneval, že nenechal otvorený priestor pre myšlienku:" čo ak nie"?! A vtedy som mu sľúbila túto diskusiu. A povedal, že my ženy sme hanblivé a aj tak by nikto nenapísal akože pravdu. Chápeš to?! Jaaaj, tí chlapi!

janulka1802
12. mar 2019

@eva112014 no spýtala by som sa ho ako môže také tvrdenie dokázať jednoducho je to zovseobecnovanie nič iné

zuzanadringus
12. mar 2019

@eva112014 davam za seba ÁNO 😊

moonlight1210
12. mar 2019

@eva112014 takze v podstate toto cele riesis, lebo si nebola sama schopna ho presvedcit, ze nema pravdu? Jeez, ved na to je jedna univerzalna veta: ano, drahy, ty mas vzdy pravdu, neviem, ako som na to mohla pozabudnut.
K tomu vycerit spokojny usmev ako macka

moonlight1210
12. mar 2019

co prave zozrala kanarika a ist po svojom.

0silvia0
12. mar 2019

@eva112014 no ja by som ho poslala za jeho mamou, nech sa opýta jej, je tiež žena. Mňa by takéto doťahovačky teda nebavili😎

eva112014
autor
12. mar 2019

@0silvia0 omg. Jeho mama je vdova a nemá nikoho. 😲🤐

janickacrazy
12. mar 2019

@eva112014 možno by mu to konečne docvaklo, že nemá zovšeobecnovať, lebo ved ked každá tak každá nie? podľa mna u neho platí pravidlo podľa seba súdim teba, len zabudol že ženy sú proste iné ako chlapi 😀

eva112014
autor
12. mar 2019

@moonlight1210 Ty používaš túto vetu? A nikdy sa ti to nevypomstilo? Aj muži dokážu byť prefíkaný.

0silvia0
12. mar 2019

@eva112014 nebola vždy vdova, kedysi žila sexuálnym životom, tak keď zovšeobecňovať, tak rad zaradom, stará, mladá, všetky narovnako... Mňa zovšeobecňovanie neskutočne vytáča a vytáča ma, keď si niekto svoju dedukciu melie dokola ako nejakú mantru. Takže ja by som bola z tvojho chlapa vytočená tak, že už by som mu povedala hocičo a nebrala by som na nič ohľad. Ja som impulzívny človek...

mimiqa
12. mar 2019

Ak mam pravidelny sex cca 3-4x do tyzdna aspon ...nemasturbujem...ak nemam mastrurbujem..botka

eva112014
autor
12. mar 2019

@moonlight1210
@0silvia0
Myslím si, že najúčinnejšia argumentácia mohla byť u neho, že ako môže také tvrdenie dokázať. (Píše Janulka 1802). Ja môžem moje tvrdenie dokázať. Vďaka všetkým príspevkom tu na MK. A čo? Že sme ako ženy rôzne a rozdielne a aj preto jedinečné! 👌👌👌Nie rovnaké ani v tomto-mastur.
Myslím si, že každá jedna z nás ovplyvňuje svojich mužov, so svojimi názormi. Tie názory potom muži nesú so sebou, prezentujú ich ďalej, trebárs v robote medzi sebou.... Že sme všetky rovnaké, všetky si to robíme rovnako, či sme zadané, slobodné ....

eva112014
autor
12. mar 2019

@0silvia0 Mňa zovšeobecňovaje vytáča tiež. A áno z tejto vety, respektíve zo slovíčka, že všetky som vytočená tiež. Ja som mu nepovedala hocičo, ale napadlo ma, že vieš čo ja sa ti môžem od reálnych žien opýtať, keď si fakt tak presvedčený. Ja som nehovorila, ale konala impulzívne. Teraz to spätne už tak hodnotím. 🙂 Nie, nechcem, aby mal názor, že Janka, či Danka, to máš jedno!

moonlight1210
13. mar 2019

@eva112014 nie, preco? Zas ten moj chape humorny ironicky podton. A presne vie, ako som to myslela.
Ide o to, odlomit tej ironii hrot humorom.

Mozno by som mu este povedala, ze teda kedze poznam tu jednu, co by na seba nikdy nesiahla, lebo sa jej to hnusi, tak by ju mal ist naucit “si to urobit”, aby mu nekazila statistiku.

Zase kym je to domaci humor a dotahovanie, je to ok. Ale keby sa muz so mnou siel o takomto niecom priet uplne vazne a siel zhanat dokazy svojej pravdy (lebo princip), mala by som pocit, ze som si vzala blazna. Asi ako kodeta z peliskov.
Ale vcelku sikovne sa taka vlastnost da proti ludom vyuzit. Trebars na odlakanie pozornosti od niecoho ovela dolezitejsieho.

17juraj17
13. mar 2019

Urcite sa tu vsetci zhodneme ze nemasturbuje kazda osoba ci uz muz tak zena. No podla môjho nazoru by ale urcite mal/a . Je to jednoduche . Od vyplavenia endorfinu a vybitie stresu cez hlavne u chlapov natrenovanie nacasovania a vydrze az po poznavanie samého/ej seba ako erot. zon na tele tak i dusevne cvicenia sustredenie a spoznania svojich chuti a predstav. Co sa potom da pretavit do partnerského vztahu pre min. lepsi sex a zazitok z neho.

sylvia002111
13. mar 2019

@eva112014
Mozno zavisi aj od fyzickosti partnera. Moj je udrziavany, cvici, stara sa o seba. Ja podobne. Takze nas sex nie je o uspokojeni primarnej potreby. Pri sexe sa pozerame na seba, vnimame a ja nemam potrebu zavriet oci a predstavovat si chlapcov z posilovne. Takze nemam potrebu sa robit sama, predstavovat si vselico a vselikoho pri tom. Mam rada realitu. Mozno vsak keby partner bol plesaty, obezny ... tak ja neviem ci by tie predstavy nakoniec neboli prijemnejsie ...

eva112014
autor
13. mar 2019

@sylvia002111 Dá sa aj takto to celé vnímať. Ale ja osobne si sex spájam s citmi, nie iba s výzorom. A vôňou, ten muž mi musí voňať. (nie parfémom). Keď bude mať muž 50, nebude sa považovať za starého na sex. Ale nebude tvárou určite, vyzerať ako keď mal 20 rokov. Čiže keby mal plešinu, tak by som si oči nezatvarala, keď tam mám k nemu ešte city. Ale u mužov viac vnímam, že im ide o výzor ženy. Ale samozrejme, že sú aj taký (vďaka Bohu), ktorý hľadajú aj viac u tej ženy. I napriek reklamám o dokonalom ženskom výzore. ☺️

eva112014
autor
13. mar 2019

@moonlight1210 Pozri, aj blázna sa dá ľúbiť a je s ním sranda. 😀 Ale pozor, stojí to veľa trpezlivosti a nervov.

sylvia002111
13. mar 2019

@eva112014
City su samozrejmost a nevyhnutny zaklad. Na to sa nabaluje to ostatne o com som pisala.

eva112014
autor
14. mar 2019

@0silvia0
@moonlight1210
@17juraj17
Ahojte, nedávno ste spomínali mykózu. A už je nová téma v diskusii, že mykóza v Belgicku. A mykóza trápi v tomto príspevku muža. 😲

moonlight1210
14. mar 2019

@eva112014 vsak aj chlap to moze mat. to nie je viazane na iba na zeny.