Máte nejaké finty na mužov?

9. apr 2020

Zaujímalo by ma, aké "taktiky" u vás doma fungujú keď niečo od mužov potrebujete. Taky ten zdraví ženský "rozum"

Tie, čo budete písať, my sa dohodneme a spravíme kompromis...ani nepíšte. Toto ma nezaujíma. Skôr ženy, ktoré sú už dlhšie vydate a funguje im manželstvo.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
9. apr 2020

"Finty"?? Neviem aky mas nazor Ty ale fungujuci vztah nie je o "fintach" ale o dovere nemyslis??

autor
9. apr 2020

Som čakala, že kto tu čo napíše. Myslela som skôr, tie zaľúbené páry.
@perdulka7 15 rokov je dosť na dnešnú dobu.

smejko25
9. apr 2020

@kulumulu123 myslim ze si pleties hrusky s jablkami 🙂 Asi myslela ze ked napr chces aby povysaval atd atd 🙂
Ja som raz citala ze ked chces aby robil nieco co sa mu nechce napr to vysavanie tak treba ho poprosit a zaroven pochvalit ze on vie vysavat najlepsie a take 😁

autor
9. apr 2020

@kulumulu123 a jasne že o dôvere. Ale nikto to nemá doma ideálne a tiez každá žena vie, kedy niektoré veci môže preberať a niektore nie. A taktiež kedy.

moonlight1210
9. apr 2020

Zalezi, co potrebujes.
Chces nieco kupit?
Alebo chces, aby pomahal?

autor
9. apr 2020

@smejko25 presne toto myslela

autor
9. apr 2020

@moonlight1210 skôr aby pomáhal. Proste, u nás je všetko že sa to nedá...a až s určitým časom to zrazu ide. A úplne najlepšie je, keď to je jeho nápad

smejko25
9. apr 2020

Peknu myslienku raz napisal Viktor Vincze ked sa ho pytali ze kto co robi u nich v domacnosti 🙂 Tak napisal ze riadom je jedno ci znich jedol muz alebo zena...Taktiez pradlu je jedno ci ich vyperie muz alebo zena 🙂
Podla mna mozes pouzivat finty ale chces ale ked raz partner nieje ochotny pomahat tak 🤷‍♀️ moj muz mi pomoze ked ho poprosim aj uz pradlo vesal a aj povysava 😁
Ale nenutim ho ktomu on mna tiez nenuti ich narubat drevo alebo take 🙂

terezka1947
9. apr 2020

Finty?sme manzelia iba 10r.
Nepouzivam finty,ani ich nechcem pouzivat.
Neviem a je pod moju uroven plakat na pockanie a robit hocico,cim.by som si mala nieco vyprosit,ci.vynutit.
Myslim,ze dobre manzelstvo na fintach.zalozene nie je.

dskjhfdlkdjhl
9. apr 2020

Sme manzelia takmer 20 rokov a ziadnu fintu som nepouzila, lebo my jedname vzdy priamo. A doporucujem to kazdemu.

williamska1
9. apr 2020

@smejko25 súhlasím s tebou a veľmi dobre si to napísala. aj ja môjho muža keď poprosím, tak spraví. no máme viac menej takú dohodu, že ja sa starám o exteriér a on o interiér. no samozrejme, že utrieť riady a také vecí spraví aj on, keď ho o to požiadam a niekedy aj sám od seba.

lenuliatko84
9. apr 2020

Citam ze vsetky komentujuce zeny maju IQ hupacieho konika,kedze neodpovedali na danu otazku ale komentovali nieco o co autorka nemala záujem. Zamyslite sa konecne nad sebou a nedavajte druhym rozum

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
9. apr 2020

na manzela finty nepouzivam, vzdy som mu jasne povedala, co od neho cakam. Od zaciatku manzelstva - prosim ta, urob X, ja zatial urobim Z. Nikdy som ho neofukovala a nehyckala, vzdy sa spolupodielal na domacnosti. Niektore veci su dokonca jeho specialita - cistenie zajdenych skar raz za dlllhu dobu, napr. kosele si zehli sam ("trva to hrozne dlho, netrap sa s tym") alebo palacinky su jeho specialita. zakladom ale je, ze sme rovnocenni a vazime si jeden druheho. Ak si chlap urobi zo zeny otroka, asi si ju sotva vazi. Sme manzelia 25 rokov.

lenuliatko84
9. apr 2020

@perdulka7 ale ona sa pytala na zaujimave finty a nie rozumy

drozdajkahra
9. apr 2020

u nás je to tak, teraz som doma, tak všetko okolo domácnosti robím ja, keď vidí že mi nieje dobre, alebo bola som v nemocnici, tak ma plne zastúpi v domácnosti (až na varenie 😂 ale nepomreli od hladu) nežiadam od neho aby napr. vysával keď príde po celom dni z práce

lenuliatko84
9. apr 2020

@perdulka7 a ja som reagivala na vas,kazdy normalnuly clovek to pochopi,ale rypave matere asi nie

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drozdajkahra
9. apr 2020

@lenuliatko84 jasne všetky tu máme IQ hupacieho koníka, hlavne ze vy odpovedáte na otázku... A čo aké finty v domácnosti, asi sama vie co funguje na muža, či sex alebo kopačka do gulí... Tu jej ženy vravia ako je to u nich, predsa v normálnom vzťahu funguje láska, dôvera, porozumenie, kompromisy atď. A nie "finty"

lenuliatko84
9. apr 2020

@drozdajkahra ach jaja

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drozdajkahra
9. apr 2020

@perdulka7 hlavne že my máme IQ hupacieho koníka

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drozdajkahra
9. apr 2020

@perdulka7 no možno, tak ale nech neuráža ostatné, keď nič neporadila

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
9. apr 2020

@lenuliatko84 Ked zakladatelka pochopi, ze v zdravom vztahu netreba ziadne finty, tak to bude pre nu to najlepsie. To sme jej viacere radili a ver, ze to je ta najlepsia finta. Na to ani to IQ nemusi byt vysoke, na to staci zdravy sedliacky rozum (aj ked toto ide ruka v ruke).

lenka2710
9. apr 2020

Ja som s mužom 7.rok, milujeme sa ako na začiatku a keď sme sa nasťahovali do vlastného, bola som na RD, on pracoval! Takže som si všetko spravila sama co sa domácnosti týka! Byt bol komplet prerobený, páčil sa nám, takže tam sme žiadne zmeny nerobili
Postupom času, keď som mu niečo kázala spraviť, napríklad mala prísť neohlasena návšteva, tak ja som niečo chystala na stôl, on upratoval! Zistila som, že sklenený stôl vie vyčistiť lepšie ako ja, dokonca povysavat vie tiež lepšie, je strašný pedant 😂 tak už mu to nejak samé prischlo, teraz som zistila, že aj okná umýva lepšie ako ja 😂😂
Keďže som tehu a lozit po rebríku si netrúfam
Takže ja žiadne finty nepoužívam, proste keď vidím ja alebo on, že niečo treba spraviť, tak to spravím ja, alebo keď momentálne robim niečo iné, tak to spraví on! Domácnosť je naša spoločná, rovnako deti, mala ho zbožňuje, asi je s ním vonku väčšia prča ako s mamou 😂 nemám rada mužov typu, ja robím v robote a ty sa staraj o domácnosť, o deti a ja si budem v čase voľna gule na gauči prehadzovat, ani deti nepostrazim lebo to neviem!
Môj muž je zo 4 bratov, takže neexistovalo, aby ich mama obriadila všetko! Robili všetci aj ženské práce a čuduj sa svete, po svadbe to robiť nezabudli a každý jeden pomáha svojej žene

lenuliatko84
9. apr 2020

@perdulka7 vidis dobry napad.samu by ma to nenapadlo🤣

lenuliatko84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz