Milenecký vzťah

11. sep 2022

Ženy aky je rozdiel medzi tym,že niekto ma milenca a medzi tym že ma partnera/priateľa? Je to to isté keďže niesu manželia? Veľa ludi sa zhoduje natom že áno, a že aj snubenci sú vlastne len milenci bez vážnych záväzkov...

thoughtfulweirdo
11. sep 2022

Milenec je pre mňa ten, s kým trávim čas len za účelom sexu. Partner je ten, s kým zdieľam svoj život, to dobré aj zlé, plánujem budúcnosť.

kitycat
11. sep 2022

Milenec je len na sex, neriesis aky mal den, ako sa maju jeho kamarati, co obedoval, co robi cez vikend.
Riesi sa iba sex kedy a u koho,netravite spolu volny cas zdrzovanim sa kinom a vecerou pred sexom. Potom ci sa ostane na noc alebo ide kazdy domov je uz len na vas.

U partnera/snubenca/manzela sa predpoklada, ze tie vztahy nie su taketo vlazne..

dzulli1980
11. sep 2022

Tak to je hádam každému priemerne inteligentnému človeku absolútne jasné ... milenec/milenka je len na sex, nič viac, nič menej a partner je proste človek, s ktorým zdieľaš okrem sexu aj ostatné napr. domácnosť, každodenné starosti, radosti atď.

vanda323
11. sep 2022

Tak milenec by teoreticky mal byť len na milovanie...bez vzťahu a priateľ je o čosi vyššia liga, je to vzťah, dovolím si napísať záväzok aj sex

autor
11. sep 2022

A keď mam chlapa,ktory sa stále zaujima o to ako sa mam,prisiel ku mne aj keď som mala nadchu,stretávali sme sa aj mimo bytu,boli sme spolu vonku aj bez sexu,len tak sa prejst,rozprávame sa o vsetkom.... Je to stále len milenec?

nnnuuunnn
11. sep 2022

Treba zarábať dosť pre seba, svoj život a môže Ti to byť jedno, hlavne byť nezávislá od muža a potom si len vyberať muža, ktorý sa k Tebe pekne správa. Na majetky a "záväzky" muža nepotrebuješ. Jediný záväzok je dieťa, tomu by si mala vybrať čo najlepšieho otca, zodpovedného, aby sa staral a mal záujem.
Podľa mňa je lepšie mať milenca, ktorý Ťa pekne pomiluje a vyčarí úsmev na tvári, ako manžela, čo chodí do krčmy a dostaneš pár faciek. Takže nie je "vyšší level" ako "vyšší level".

autor
11. sep 2022

@nnnuuunnn tvoj príspevok sa mi páči...ano aj ja som toho názoru,že nikdy nebyt od chlapa finančne závislá a stále mať svoje peniaze... dieťa momentálne neplánujem aj tak som mladá ešte

autor
11. sep 2022

@vanda323 a keď ten milenec nieje len na sex a stretavame sa aj bez sexu?

nnnuuunnn
11. sep 2022

Tak ono, aj keď máš aj len milenca, stále to je aj pre chlapa príjemnejšie, keď sa môže so zenou aj porozprávať, alebo prejst. Každý chlap je iný. Ak nie ste manželia, tak to nie je príliš záväzné. Ale nič si z toho nerob, veľa mužov, si za manželku vyberie takú vhodnú slúžku, z toho čo má v ponuke v možnostiach, vyberie podľa určitých kritérií. Väčšina mužov nejde po láske, ale po parametroch.

janula585
11. sep 2022

nie keď niekto rieši tvoje sople a chodí s tebou von už to nie je len "milenec" 🙂

autor
11. sep 2022

@nnnuuunnn ano tiež si myslim,ze vacsina mužov nejde po laske a ženia sa len preto aby mali doma nejaku služku a popritom si hladaju alebo maju aspoň jednu milenku... česť vynimkam

nikpa
11. sep 2022

Veľký rozdiel. Milencov môžeš mať viacej a nemalo by to ani jednému z nich vadiť ale priateľa/partnera by si mala mať len jedného.

ninusa221
11. sep 2022

Myslim si že milenec by tvojmu ocovi nepomáhal opravovat auto a tvoju mamu vozit na nakup do lidla. A zas milenec by ta nezobral na svadbu svojej sesternice asi tolko…🤦🏽‍♀️😂

miadi
11. sep 2022

Mas priatela frajera.. partner by bol Keby ste spolu zili.

reanda
11. sep 2022

vsak sa rozhodni, ci ho chces povazovat len za milenca a mas vybavene.. on ta moze povazovat za frajerku, potom si to iba vysvetlite 😀

ukulela
11. sep 2022

Ty co riesis? Neviec, ci ti je to milenec, frdjer, ci partner? S milencom sa bavis, no neplanujes ( oficialnu) buducnost. S partnerom zrejme ano. Anie, snubenec, ci priatel, ni je na urovni milenca. Zasnuby su uz zavazok a plan do buducnosti.

komplikovana
12. sep 2022

Aky vztah maju 2 ludia voci sebe, si definuju a povedia iba oni sami. Treba komunikovat.

sszuzu8
12. sep 2022

Aj keď je to len milenec za účelom sexu nedá sa to úplne tak ze sa jeden o druhého nezaujímate. Aj mne jeden chalan povedal ze ma chce ako milenku ale najprv ma musí spoznať a tak. Som na neho zvedavá za zoznámenie nič nedám ale na milenku to nevidím 😂 nedokážem spat s človekom ktorý je chladný a sa o mňa ako o ženu nezaujíma aký som mala deň ako sa cítim... 😐

nurielka
12. sep 2022

@sszuzu8 to čo ti rovno splechol, že ťa chce za milenku? Čo doma žena a deti? 😄 Za mňa sa aj milenec zaujíma, chce dobíjať, ale pokiaľ sa mu žena naserviruje na striebornom podnose bez toho aby sa snažil, tak to prejde par stretnuti a finito. Dnes sa milenka, milenec pokladá za jav, kedy sa napíše čas sex.stretnutia a príde na to bez debaty. Veď to je horšie platené ako prostitúcia, zadarmo a bez snahy. 😄

banderaska29
12. sep 2022

ja som slobodná a mám milenca (samozrejme slobodného 🙂 ) u nás to je ale tak nastavené (funguje to skvele) - dni, kedy som sama bez detí lebo su s tatkom prídem ja ku nemu alebo on ku mne, pozrieme si film, najeme sa, alebo ideme von, alebo na vylet, potom je romantika 😀 a potom bud rano alebo ešte v ten den ideme od seba.
my to máme ale inak. dlho sme boli iba kamoši 😀 a nie je to fakt tak dávno čo sme začali spolu fungovať ako milenci.. nie je medzi nami citová väzba, ale dôverujeme si a vieme sa o seba oprieť. ja viac nepotrebujem 🙂 mám ho rada iba ako kamoša a milenca. neverila som že sa to dá (sex bez lásky) - mne to takto dokonca vyhovuje 😀

viestta
12. sep 2022

Ako si žena zariadi tak ma. Ak sa nechá vmanipulovať do pozície sluzky, tak je to predovšetkým jej chyba.

tyaja5
12. sep 2022

podla mna je milenec taky s kym sa stretavam ked mam chut, naladu a nemusim s nim byt stale, zit s nim, ale proste idem za nim alebo on za mnou ked mame naladu, ked chceme spolu byt a bez nejakeho vacsieho prezivania 😀

emma2782
12. sep 2022

Pre mňa zásadný rozdieľ je, že na priateľa si nájdem čas, s milencom sa stretnem keď mám čas. Nevadí mi ak sa môj milenec je s inou a rovnako nemám výčitky a problém byť tiež s iným mužom.

sszuzu8
12. sep 2022

@nurielka 😀 no normálne to na mňa vybalil - ze my si musíme dakedy dat sex 😂 nevedela som ci sa smiať ci plakať 😂😂😂 ale už sa zoznamujeme normálne zajtra sa vidíme prvýkrát osobne len tak na pokec 🙂 preberali sme aj témy do hĺbky tak mi príde ze asi čaká niečo viac ako len milenecký vzťah. 🙈 Očividne sa nevie vyspať s človekom ktorého nepozná a ja už dupľom nie

nurielka
13. sep 2022

@sszuzu8 držím palce😄🙂 nezabudni na 3 otázky, si gay, si ženatý, máš prácu? 😄

tanickalab
13. sep 2022

@emma2782 presne ako píšeš, len myslím, že takýto vzťah, nevzťah časom aj tak u jedného prerastie do niečoho väčšieho, hlbšieho a to zaváňa problémom.

cialota
13. sep 2022

milenec je podla mna osoba, s ktorou vediem sexualny zivot aj napriek tomu, ze uz nejakeho partnera mam a som teda vo vztahu

sszuzu8
13. sep 2022

@nurielka gay neje 😂😂😂 rozvedený je a bola som priamo za ním do prace 😂😂 to je škoda materiálu len na milenca 😃 asi som sa buchla do neho 🤭 bolo to milé a uvoľnene.