Mimomanželský vzťah

29. jún 2023

Prosim vase nazory, nesetrite mna ani druhu stranu, potrebujem sa iba uistit, ze to asi nie je ok. Dvaja ludia po 40, kazdy 2 deti v pubertalnom veku, obaja v manzelstve. Ona nestastna (sexualne zneuzivanie v detstve, otec tyran) manzelstvo celkom ok ale nedostatocny pocit lasky a manzel, ktory vplyvom vysokej kariery sa snazi mat aj z tych doma podriadenych. Ona oslovila jeho, lebo sa silno zamilovala uz pri nahodnych stretnutiach a on sa nebranil, vznikol z toho vztah, trva skoro 2 roky. On zenaty, podla jeho slov nestastne, zena general, prideluje peniaze, pricom sama nepracuje, ponizuje manzela a sex vraj nie je ziaden. Je uprimny, ked mu poviem ako ho milujem, povie na rovinu ze on mna tak velmi nie. Kontaktuje ma iba ked je v praci, lebo zena je ziarliva, chce kontrolovat mobil, takze v pripade, ze ma volno, neozve sa cele dni, lebo vlastne neviem preco? Boji sa jej asi, nechce si to s nou pokazit. proste vtedy neexistujem, aj ked vraj na mna mysli. Ozve sa zas az ked je v praci a stretavame sa iba v case, kedy moze, cca pol hodina raz za tyzden, dva, hlavne kvoli sexu lebo je medzi nami silna chemia. Inak nejaky zvlast zaujem o mna neprejavuje, ked som pritlacila, nech sa rozhodne, ci je ochotny mi aspon napisat ked je doma, tak dostala prednost manzelka, ze je chora tak ma prednost. Nema to buducnost viem, prosim len o nazory, ci som ozaj taka hlupa a chudera, lebo ma jeho pristup velmi ponizuje. Dakujem. A dam mu to precitat tak naozaj uprimne prosim nazor na nas ´vztah´.

autor
30. jún 2023

@hankm toto je vystihnute presne. Citala som tu o milenkach, aj ako im nakladali, a presne to ma nakoplo skusit sa tu zverit so svojim problemom. Lebo mne nevadi aj ked mne nalozia, lebo jednak je to pravda a plus trochu dufam, ze mi to pomoze to cele ukoncit, lebo spravne to nie je, to mi je jasne.

autor
30. jún 2023

Velka skoda ze mi ako anonymovi nejde dat lajky, lebo ste tu mnohe uplne vystihli ako sa citim, a vase nazory mi pomahaju otvorit oci, musim poriesit hlavne seba a svoje traumy. Ak si niekto mysli, ze som si to vymyslela, tak uprimne je mi to jedno, lebo ja viem, ze zial to nie je vymysel uhorkovej sezony.

osky
30. jún 2023

Neprecitala som ani jeden Kommentar,takze mij nazor.
Ako prve ti ale napisem,ze nepoznam ziadny dovod,ktory by mohol ospravedlnit neveru.
Pretoze z nefungujuceho vztahu Sa da vzdy ofist,alebo sa da vzdy o Tom rozpravat...Fakt,neveru netolerujem.

K tvojej situacii
Pozri:
-ty si hladala lasku,lebo doma jej bolo malo
-oslovila si ho prva
-on ti narovinu povedal,ze on z teba az taky cely paf nie je

Pises,ze si bola sexualne zneuzivana ,
a pritom Sa stale nechas sexualne zneuzivat-pretoze tento pan ta podla tvojho popisu nema abdolutne na nic ine.
a tomu nerozumiem,cakala by som pravy opak-toto mi ozaj hlava nebere,ze Sa takto nechas vyuzivat sko handra,len pre chvilkovy povit ze o teba niekto stoji...
Nie nestoji.chlap to ma perfektne vxmyslene,ma ta ako bokovku a sprostanu doma,ktorej Sa urcite neboji...keby Sa bal,nebol by s nou.
Rucstw spolu dve rodiny ,kde du deti....
Chlap je uplny sebec a Parasit na dvoch blbych zenskych a ty si teda samu seba asi nevazis prilis.
Ak si bola v manzelstve nedtadtna,ma si to riesit.
Aj koli detom...ale nie takto...
Svojho muza asi nelubis,ked ho podvadzas.
Potom nechapem ,na co s nim ostavas...

andreatytler
30. jún 2023

@hankm Suhlasim, V Septembri, oktobri je tu vela tem o skolke, V maji zase odplienkovanie, lebo mamicky si uvedomia ze ich tlaci cas a maju uz len par mesiacov do sklky, atd.

miadi
30. jún 2023

@osky je bezna vec ze zeny ktore boli sexualne zneuzite to potom riesia dvomi extremami - bud nemaju sex vobec neznesu dotyk .. a to moze trvat roky alebo cely zivot. Alebo si Skusaju v sexe dokazat ze maju veci pod kontrolou. Mozu byt hypersexualne menit sex partnerou ako ponozky. Neospravedlnujem jej neveru zufale zeny robia zufale ciny. Pre nu ako obet sexualneho zneuzitia je velmi vzacne ze nasla osobu s ktorou to vsetko ide lahko prirodzene bez zabran. No nemala by sa emocionalne upinat na cloveka co ju mà rad len na sex. A vyriesit by mala najprv vztah k cloveku ktoremu slubila vernost lasku. Byt ferpva a ukoncit to ak tam nie je laska.

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbshop
30. jún 2023

Nečítala som celú diskusiu, ale autorka, čím viac on ukazuje svoju lojalitu a "lasku" voči svojej rodine tým viac ho miluješ. Ma vlastnosti, ktoré chýbali cely zivot tvojim najbližším osobám - mužom..a to cit pre rodinu..bytostne si túžila po tom, aby ho mali tvoj otec a neskôr manžel, ale bohužiaľ nemali. Nasla si teraz chlapa, ktorý citi povinnosť voči svojej rodine, uprednostňuje ich, predpokladám, ze robí pre nich prvé aj posledné aj ked to manželstvo je o ničom. To ta pri nom tak silno drzi. Ma vlastnosti, ktoré sú pre teba kľúčové a atraktívne aj ked nie sú smerované tebe. Možno si to ani neuvedomujes, ale to robí v tvojich ociach z neho muža tvojho života. Naše podvedomie je silná zbran.

bbshop
30. jún 2023

Citis sa pri ňom bezpecne a preto aj sex opisujes takto, ze sa vieš pri nom uvolnit a je najlepší aký si kedy s kym mala. Lenze ty si sa mala citit bezpecne pri svojom otcovi v detstve a tu nastal problem. Teraz si to kompenzujes pri chlapovi, ktorý je síce dobrý otec..ale zlý manžel. Ty nie si v pozícii jeho dieťaťa. Jeho otcovske vlastnosti pre teba nemajú byť kľúčové. Kľúčové maju byť tie partnerské.. a tie už take ružové nie sú. A uz vonkoncom nemaju vyvolávať pocity bezpečia, ked ti dosť jasne dava najavo, kde je tvoje miesto v jeho živote. Citam teraz, ze máš terapeutku.. nech ti pomôže prestať v mužoch hľadať to co mal mat tvoj otec a nemal. Musis začať hľadať to co je dôležité pre teba ako dospelú zenu..a nie pre tvoje nevyliecene vnútorné dieťa.

adkadz81
30. jún 2023

Viete ono zivot je duchovnejsi ako si myslite.To ake traumy z detstva mate otvorilo dvere demonom a oni likviduju vas zivot a zviazali vas aj s tymto clovekom, aby Vam znicili zivot. Vy ste viac ako nejaka bokovka, Boh Vas miluje a chce Vas uzdravit.Urcite potrebujete aj odbornu pomoc, doporucjem zavolat tejto pani Majka Michnovičová.č.:+421 907 103 236
E-Mail: majkamich@gmail.com. Vykaslite sa na svojho milenca, iba Vas ponizuje a cim dlhsie s nim budete, tym horsie nasledky to bude mat.Uplne sa od neho odstrihnite, zmente mobilne cislo, vyhodte vsetky darceky od neho, vyhybajte sa miestam, kde ho mozete stretnut..Precitajte si pribehy zien vo vasej situacii a to ako dopadli. Kuknite videa o narcistoch, ak viete anglicky o soul tie, trama bond..Nebude to lahke, ale zvladnete to.

autor
30. jún 2023

@bbshop dakujem ti za tvoje slova, trafila si uplne do cierneho. Cim viacej reakcii tu citam, tym viac mi je jasne, ze moj problem som hlavne ja sama, nie ti muzi. Naozaj uprimne dakujem, uvedomujem si, ze musim riesit seba a ti muzi su len dosledok mojich nespravnych rozhodnuti, ktore zas plynu z toho co sa mi stalo.

bbshop
30. jún 2023

Mrzí ma co sa ti stalo.. viem, ze je to ťažké lebo to ako sa ti vyformovala osobnosť len veľmi ťažko sama zmeníš. Preto treba na tom pracovať s odborníkmi nech ti pomôžu to cele spracovat a vytvoriť nové vzorce správania sa. A nové preferencie co sa týka mužov.

autor
30. jún 2023

@bbshop dakujem 🫶🏻

miadi
30. jún 2023

Hlavne je ze si vies financne zabezpecit zivot aj bez muža. Mala by si byt chvilku sama hladat sa hladat radost zo zivota sama pre seba bez toho ze by si potrebovala princa co ta “ zachtani.” Najprv sa nauc mat sa rada. A potom uz tie vztahy budu hnet ine. Najdes chlapa co si ta bude vazit bude tam chemia ucta laska vsetko . Len si toto v prvom rade Musis dat sama sebe. A potom ta taky milenec na sex co ta nemiluje nezrani. Ak teda vztah s muzom uz nie je zachranitelny. Mala by si milovat tak aby to bolo v pohode aj keby si mala zit zvysok zivota sama a byt “Len “ mama a raz Mozno babka. Proste stastna zena bez ohladu ci mas chlapa.

ibajaanikiny
30. jún 2023

Nemas dost lasky od manzela,nemas dost lasky ani od milenca…manzel nejavi zaujem,milenec javi,ked mu mas urobit “matrac”.ja vzdy vravim,ze ak do pekla,tak aspon na paradnom konovi…ale,tu sa rutis do pekla a po riadnych srackach…posli do zadku oboch a nauc sa milovat a vazit si najprv samu seba,potom pride aj laska od druheho…

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. júl 2023

Dala som s manzelom vaznu debatu. Povedal ze ma miluje, nechce o mna prist, a bude sa snazit urobit co najviac, aby nam to klapalo. Neverim tomu moc, sluboval uz viac krat. Milencovi som napisala, poslala aj link k tejto debate, precital moje spravy, ale nicc bez odpovede. Lebo je pri manzelke. Ak sa vobec ozve, tak az vtedy ked bude zas v praci, a predpokladam ze sa bude tvarit, ze nic a ani to nespomenie. Ma vyznam bojovat o mazelstvo vsak? Som uz z toho dost na dne, za 20 minut sexu aj ked pekneho, mat potom vycitky svedomia, znova zlomene srdce ze sa uvidime mozno o tyzden, plus o sebaucte a pocitoch s tymto spojenymi ani nepisem..

bbshop
2. júl 2023

Myslím si, ze ak si milenec náhodou prečíta túto debatu, tak to uz bude vyriešené..nemyslim si, ze po tom všetkom co si tu precita bude chciet s tebou dalej pokračovať.. a s manželom to skúste zachrániť. Prečítajte si odbornú literaturu, choďte na párové terapie..pracujte na vašom vzťahu. Ale treba aktívne pracovať a nie pasívne. Ak to nepomôže, tak choďte od seba a žite si kazdy svoj život. A áno 20min hoci aj pekneho sexu za toto cele nestoji.. drzim palce🙂

autor
2. júl 2023

@bbshop tiez si to myslim. A dakujem ❤️

karolina196
2. júl 2023

@autor Neverim,ze toto si spravila 🙈 Kolko mas,prosim ta,rokov?Ved ti tu pisali,aby si nic nikomu neukazovala.Teraz si sa zachovala ako decko.Neviem co si ocakavala od toho,ze si mu tuto debatu ukazala.Sa akurat tak dobre zasmeje nad tebou a neverim,ze sa ti este ozve.A aj keby sa ti ozval,tak len preto,lebo mu budu brnieť gule.Spamataj sa,zena,a ries najprv svoje partnerstvo a neupinaj sa na blbcov...

autor
2. júl 2023

@karolina196 neocakava som nic a nic uz od neho ani neocakavam. Tato diskusia tu mi velmi pomohla sa spamatat. Pretoze som to nemala s kym riesit a nemohla dostat nezaujatu odpoved a nazor. Ci to precita ci nie, je mi uz uplne jedno. Kazdej jednej tu, ktora mi napisala som velmi vdacna, ci uz to bolo skarede alebo nie.

karolina196
2. júl 2023

@autor Lenze teraz si sa pred nim nielenze ponizila,ale si aj ukazala nejaku svoju nevyzretu stranku a ze si namotana ako taka pubertiacka.To si nemala robit.Ale dobre,uz to nevratis.

dadis
2. júl 2023

@karolina196 Uz je to asi jedno, co si bude ten chlap mysliet, je koniec.

karolina196
2. júl 2023

@dadis nie som si tym ista,ci je uplny koniec.Autorka je dostatocne namotana a keby to chcela z vlastnej vole ukoncit,tak to spravi uplne inak.Ona ho mala jednoducho zablokovat,aspon by jej nechodili spravy od neho a on by to aj sam pochopil ako takto mu ukazovat nejaku diskusiu.

dadis
2. júl 2023

@karolina196 Ja viem, ani ja by som mu to neposielala, ale asi sa toho nevypovedaneho chcela zbavit

autor
2. júl 2023

@dadis ano tak nejak. A presne, uz je to jedno.

autor
2. júl 2023

@karolina196 ponizovala som sa ovela viac ked som mu ochotne bola iba ako matrac na sex. To som bola nevyzreta, hlupa a namotana. Toto uz je nic.

miadi
2. júl 2023

Podla mna si sa neponižovala. Len si chcela viac ako bol ochotny schopny ti dat. Bolo to len o sexe a ty si to tak nechcela vidiet chcela si nieco viac namotala si sa. Nepochopila si situaciu. Klamala si podvadzala muža. No tu nemam pocit ze by si mala nejake vycitky svedomia voci nemu. Len zranena pycha ze si chcela od milenca nieco viac ako on od teba. Chcela by si aby milenec nieco pochopil., poslala mu link na tuto diskusiu. Pritom on to chape velmi dobre na co si mu tych 20minut dobra . Svojho muza beries ako staru otrepanu istotu ani si nie si ista ci ho este chces . Skus sa na toto zamerat . Predpokladam ze muzovi si link na tuto diskusiu neposlala tam ta svedomie netlaci aby nieco pochopil. Vychadza mi z toho ze muza vobec nemilujes ze ho beries Iba racionalne ako urcity benefit hmotny do zivota.

hugger
3. júl 2023

Ten muz je bud klamar a doma ma obstojny vztah ktory kvoli sexu s tebou nehodla opustit, alebo je podriadeny manzelke a absolutne nema gule zmenit svoj zivot. Ujasni si co ta v kazdej z tych dvoch situaciach na nom pritahuje.