Môj muž sa neholí pod pazuchami

6. apr 2021

Ahojte pre niekoho možno blbá tena .. niekto si povie že riešim kraviny ale ja si proste už nedokážem pomôcť . Moj muž sa neholi pod pazuchami.. v lete keď zdvihne ruky tak mu to vidno aj spod tricka , mne je to nechutne . X krát som mu povedala nech sa oholi proste mi to vadí .. hlavne koli malej lebo takto sa muž viac potí a keď napr mala vedľa neho lezi a ma akurát hlavu pod jeho rukou tak potom jej proste vlasy smrdia od toho spoteného ... fakt citim sa trápne že tu musím takúto tému zakladať .. ale ja už neviem ako mu mám vysvetlit že proste bolo by lepšie keby sa oholil 🙄🙏🏼

mmoni89
7. apr 2021

Baby ja len tak poznamenam mimo toho ci sa holiť ci nie, chlpy majú svoj význam, preto sú kde sú-ochrannú. Keby sa ženy toľko neholili, nemali by ani toľko zápalov,baktérií a podobne 😉

hefo
7. apr 2021

Celú diskusiu som nečítal, ale ak sa neholil v čase, keď si ho spoznala (t.j. že neprestal počas vášho vzťahu), tak mlč a ticho šúchaj nožičkami!
Málo vecí naštve muža tak, ako keď sa na ňom žena snaží zmeniť veci, s ktorými si ho brala (myslím širšie, nie len manželstvo, ale spolužitie všeobecne)...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmoni89
7. apr 2021

@cocolino234 ved áno ,ja súhlasím,respektive, ja to tiež tak nerobím 😄ale zase si myslím ze to je každého osobná vec

vroni
7. apr 2021

@cocolino234, chlpy nie sú spongie, ktoré nasaju a už nejdu vyčistiť. Umývaním sa dôkladne ocistia. Nehovoriac o tom, že na rozdiel od vlasov majú chlpy pomerne krátku životnosť a obmienaju sa, takže "staré chlpy" proste vypadnú. A teda žena, ktorá si zapleta vrkoce na intímnych partiách by musel byť zaujímavý pohľad 🤣 takže nie, zo zdravotného hľadiska nemusíš chlpy ani holiť ani skracovať. Z estetického i praktického hľadiska je skracovanie a upravovanie dobre riešenie. Ale zase strihať chlpy na nohách by sa mi fakt nechcelo.

kvetinka75
7. apr 2021

Ani moj sa neholi to su fakt problemy. Myslim si ze je to kazdeho osbna vec. Kedysi sa ludia nwholili a zili. Teraz je to taka moda. a co ked je? Nie kazdemu to vyhovuje. Nechaj ho tak. A to su argumenty. Kvoli malej. Tebe bybsa pacilo keby ti prikazoval ake mas mat vlasy? Aku dlzku aku farbu?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najk
7. apr 2021

A na pristrihovanie by nepristupil? Moj muz raz za cas zoberie strihac na vlasy, nastavi najkratsiu velkost a chlpy na celom tele pristrihne. Nevyzera to teplusky, ze je cely vyholeny, nesvrbi ho to ked to vyrasta, ale ani nie je chlpatý ako medved. Mne to pride najlepsie

simsalabim
7. apr 2021

@vroni absolutny suhlas... podla gynekologov maju tie chlpy svoj vyznam. Napr. umoznuju mat medzi nohavickami a genitaliami vrstvicku vzduchu a ten cirkulujuci vzduch sposobuje v tej oblasti menej vlhka a tepla pre mnoziace sa patogeny. Pri opakujucich sa infekciach je toto jedna zo zakaldnych veci, co treba urobit. Holenia do hladka sa treba vtedy vzdat - jasne, ze to tam dole treba upravit, ale rozhodne nie vsetko oholit.

hefo
7. apr 2021

@cocolino234 Či je to drobnosť alebo nie (a to azda záleží aj na tom, ako to vníma on?), snaha o to, aby sa zmenil, to je, to poprieť nemôžeš.

Akože skúšať to môže, ale zavzdušňovať sa, že je zo strany muža protitlak, je trošku nepatričné.

nistika
7. apr 2021

no som si vas pomylila som myslela ze na mna reaguje jedna zena....a ony ste dve....nikde nevravim ze oholeny clovek sa nepoti prave naopak, ty si myslis ze ak sa tvoj mily oholi vsetko bude super....

agajka22
7. apr 2021

Normálna bežná hygiena to jest sprcha každý deň čisté spodné prádlo a cisty vrchny odev a človek nemôže smrdiet potime sa samozrejme ale čistý človek aj keď sa spoti nemôže smrdiet neviem asi som staromódny ale potom naše mamy alebo babky to tiež s holení neprehanali a nemám pocit ze smrdeli ja si pametam presne aj kedy začal tento trend holenia pod pazuchami a vselikade inde😄 nohy nie tie si ženy holili aj u nás dlho

hrasocek12
7. apr 2021

Moj manzel sa holi a aj tak ma silny pot, pouzival vselico ale najlepsie je prenho perspiguard sprej a ten pomaha aspon na 80%. Ale on ma to potenie po jeho mame aj ona sa tak isto 😯 cize niekedy ten pot stiplavy clovek aj zdedi 😔