Môže byť vzťah bez sexu?

webino
31. aug 2022

Nikdy som na fórum nechcel písať,ale v poslednej dobe potrebujem aj iné názory a sám nemám moc možností s kým sa o tom baviť tak skúšam tu nájsť radu či názor.
Vec sa má tak v skratke,mám 37 a predtým som nemal vzťah a ani sex 12 rokov a bol som s tým takpovediac zmierený že zostanem sám a sám si aj v tom pomôžem.No už 9 ti mesiac mám vzťah,našiel som lásku a som šťastný a milujem ju.Ale ani po 9tich mesiacoch sme spolu ešte nespali.Bolo všetko možné ale priamo styk,milovanie,sex ako taký nie.
Zo štyri razy som to pokazil ja,lebo ni to nefungovalo ako malo,mal som obavy že sklamem alebo že budem hneď a tak to aj dopadlo,že som sa nevedel uvoľniť a ju to sklamalo a už sa ma potom ani nedotkla.Zas neskôr prišlo na nežnosti,a sama povedala že ideme trénovať teda,ale to bol len záchvev a proste zabudla behom dňa na to a už nič.
Predtým mala vzťah kde chľastal a dokázal na ňu aj siahnuť a že už jej zožral nervy a už to nepotrebuje a nechce mi povie,keď sa naozaj o tom bavíme a aj to vždy v zlej nálade vedený rozhovor kde to ani nenazve pravým menom.Proste sa nevie o tom porozprávať.
Že keď som vydržal 12 rokov vydržím chvíľu že pár mesiacov je chvíľa...a ja na to pár mesiacov sú štyri,tri nie 9.A vlastne mi to príde nepriamo povedané že nikdy,aj keď mi stále tvrdí že nik nepovedal že nikdy.
Preto chcem vedieť či si myslíte že dokáže taký vzťah fungovať roky aj bez sexu,alebo radu ako to v nej prebudiť no vôbec.
Lebo ja už netlačím nebavím sa o tom radšej,sama povedala čím viac riešim tým viac bude odolávať,ale na druhú stranu je podľa mňa dôležitá aj komunikácia,ale tu som ako v divnom začarovanom kruhu.
A neviem si zvyknúť aj keď chcem,lebo ju milujem,podviesť nepodveduem budem onanovať kľudne aj ďaľšie roky len neviem či sa to naozaj dá takto fungovať bez intymity sexu a tak.
Máte niekto skúsenosti rady ?

marseillefan
4. sep 2022

@webino
1. choď za urgológom
2. daj si predpísať viagru (stačí generikum, slovinská stojí 28eur 8 tabliet)
3. poriadne ju vyšukaj

webino
autor
4. sep 2022

@55kvetinka55 jooj síce nebol wellnes ale podobné dni večery boli nieraz,masáž má kedy chce som akoby jej osobný masér a kaderník v jednom,česanie jej robí radosť a skoro nieje deň keď sme spolu aby som jej nespravil dobre ako len chce,a aj na to došlo niekedy.A to mi aj vyhodí keď o tom len s hnevom sa bavíme že,,však aj intímnosti máš niekedy,, NIEKEDY a iba intímnosti akoby mi dala omrvinky a hádam mu to postačí a dá pokoj.Stále tvrdí že nikdy nepovedala že to nebude nikdy,ale mesiace sa nabalujú a rovnaký scénár,leď môžeme a je čas a miesto je unavená alebo nemá náladu a potom príde jej týždeň pred ženskými dňami a to znamená žiadne ťuťuki muťuli,neodvrávať,neobímať,nič a potom prídu krámy a to zas nič samozrejme a potom keď prejdu zas niečo ju nahnevá,unavená,bez nálady a dookola a dookola....🥺🤨No a babo raď kedy akože,oplatí sa snažiť keď viem že len odstrčí,povolí max orál,potom zaspí a vráti sa do toho kolobehu čo som spomínal...A ja chodím a závidím všetkým okolo,a hneď si predstavujem aha tamtý majú spolu sex,aj tamtí a ak tamtí a ja ?Je nám dobre ale ten mrak a chtíč a túžby sú proste na hlavu

55kvetinka55
4. sep 2022

@webino hmm tak to vyzerá ako by mala nejaký blok v sebe a nechce,alebo sa boji povoliť..neviem..alebo nemôže mať nejaké komplexy zo seba??nie je trosku pri tele,alebo malé,veľké prsia??možno nie je spokojná zo svojim výzorom a aj preto sa to môže diať😔😔skus jej navrhnúť sexuologa lebo zjavne ma nejaký problém len treba prísť na to aký a začať na ňom pracovať..Je to odborník ktorý jej môže pomôcť..lebo podľa mňa sex vo vzťahu ja dosť dôležitý aby to všetko fungovalo vo vzťahu tak ako ma..skus jej to navrhnúť a porozprávať sa s nou o tom..hádam to nevezme od teba v zlom..ale tak skus jej to vysvetliť nejak tak,ze ty ju proste miluješ a túžiš byť častejšie s nou vo fyzickom kontakte..verím ti ze to máš ťažké..lebo ona tu potrebu nemá a snaží sa to presadiť vo vašom vzťahu,a chce aby si to chápal a rešpektoval to..ty zas naopak máš tu túžbu a potrebu v sebe a tiež by si si rád presadil to svoje..musíte nájsť kompromis,lenže "nutit"ju nemôžeš😔😔no držím ti palce

germaniawerks
4. sep 2022

Aké nálady, krámy? Myslím, že by si mal nájsť inú priateľku. S touto Vám to neklape a namiesto toho, aby k tebe bola intímne poddajná, tak ona je centrum Vášho vzťahu a ty si na jeho periférii.

webino
autor
5. sep 2022

@germaniawerks No sa to povie,ale ja ju milujem naozaj nieže len tak sa povie a tralalaaa na daľšiu lebo ma nebaví.Ja sa snažím prísť na spôsob ako to dať do poriadku ak sa dá,alebo naozaj skúsiť vzťah bez sexu no,ale neviem dokedy sa to dá psychicky uniesť a či to dokážem potlačiť a nahradiť teda svojpomocne.A či ženy tuná nevedia o niekom podobnom a o niečom čo mi pomôže lebo necjcem o ňu prísť a rozmýšľať nad rozchodom.To by som potom už zostal radšej sám a neriešil ako som neriešil 12 rokov predtým.Ale ja som stará škola,labutiak sprostý,ja keď milujem tak jednu a chcem stále cez prekážky.Len tie prekážky sú akési nad moje sily.

karolinakr
5. sep 2022

Babo rad Tak ti radím asi sa jej nepáčis a nie je do teba až taká paf..alebo tvoja predošlá impotencia alebo v rámci kamarátstva..Keďže sa k nej pekne správaš,nechce ťa stratiť,má servis o akom sa jej nesnívalo čiže si asi friend zone,alebo ..Už som ti to raz písala,pravda sa ťažko počúva,ale zbytočne píšeš,bábo rád,keď si aj tak ideš svoje .začni chodiť do posilky,frajersky sa čes,obliekaj,dopraj si aj sebe luxus, kúp si viagru a buď príťažlivý,aby zatúžila po intímnosti ach...

domca1408
6. sep 2022

@55kvetinka55 presne tiež sa prikláňam k názoru , podla mňa ju nepriťahuje. má ho za ideálneho kamoša, je jej s ním super, debila už mala tak už si váži iné veci a a má iné priority ale skrátka k sexu sa nevie donútiť.

55kvetinka55
6. sep 2022

@domca1408 hmm ma to autor príspevku veru tazke😔večne sa nedá žiť bez sexu..je potrebný v zdravom vzťahu..ved uvidí sám..ale sú len dve riešenia,,bud sa jej prispôsobí a bude si pomáhať sám,alebo jej problém začnú riešiť a zlepší sa to..inak to nevidím..

webino
autor
6. sep 2022

@55kvetinka55 však to tak aj vidím že sa prispôsobím asi a bude to tak.Milujem ju moc na to aby som nedajbože podviedol ju,alebo iné.Takto mi to bude nonstop ľúto,budem závidieť ostatným ale pokiaľ ju milujem nieje čo riešiť ako sa hovorí😥😒😑

55kvetinka55
6. sep 2022

@webino hej ale koľko si myslíš ze to takto vydržís??neviem,ja by som sa cítila na tvojom mieste nelubena..lebo ja keď niekoho milujem tak ho potrebujem cítit,nie len psychicky ale aj fyzicky..my keď sme sa s priateľom dali dokopy tak sme prvý rok boli ako králiky🤣🤣🤣závislý na sebe neskutočne...to co cítiš ty mala by aj ona..ak nie..je to len jednostranne a to nie je ok😔ja som mala tiež ťažké ukončenie manželstva,rozvod,,traumu lebo som žila s manipulatorom..ale keď som bola pripravená na vzťah išla som do toho na plné gule ako sa hovori😊lebo nič na polovicu nie je dobre..koľko prebehlo času od toho jej rozchodu z ktorého ma traumu?

webino
autor
6. sep 2022

@55kvetinka55 rok ak sa mi dobre zdá,ale vieš každý sme iný.Najviac maštve keď si spomeniem že vravela neboj sa rok čakať nebudeš,neboj nikdo nepovedal nikdy a už to bude 10 mesiacov a keď to spomeniem ako aj včera tak sa smiala,a niekde mimo rečou niečo ako že to testuje moju lásku no pekne😒

55kvetinka55
6. sep 2022

@webino prepáč ale mam pocit ze si z teba robí dobrý deň..testuje tvoju lásku??a ty si pre ňu akože co??nejaký testovací panáčik 😔😔??poviem ti úprimne ja by som v takom vzťahu nebola..začiatky sú väčšinou plne túžby jedného po druhom,a nie ze budeme držať celibát,,berie ta ako kamaráta,bútlavu vŕbu,ale to je asi tak všetko..nedokáže ta plnohodnotné milovať,nedokáže sa ti odovzdať..neviem ja byt tebou tak to prehodnotim..takto prejde rok dva,a zrazu zistíš ze sa len trapis a ze si stratil roky života s osobou s ktorou si nemal 😔😔

lintu
6. sep 2022

Máš aspoň pekný dom? auto? bankové konto?..... tá žena ako keby s tebou pre niečo veľmi rada bola, ale podľa všetkého nie pre to, pre čo by si chcel. Skrz svoju zaľúbenosť možno niečo podstatné prehliadaš. Vzťah bez sexu môže fungovať, ale jedine v prípade ak sú s tým stotožnení obaja zúčastnení. Čo o vás neplatí. Teraz si síce ochotný sa prispôsobovať. Časom však z toho budeš mať pravdepodobne čím ďalej tým väčšie nervy, príde frustrácia....

karolinakr
7. sep 2022

Ty si asi tiez mimo realitu naivny a zalubeny.Tak ti treba. Nechces pocut iny nazor, tak zavid ostatnym

webino
autor
9. sep 2022

@55kvetinka55 tak po včerajšom rozhovore sa cítim tak ako nikdy.Od nej vzyšlo ze teraz ma také obdobie(10ty mesiac?),že už si odžila toho,a že nepotrebuje a nemá chuť a náladu a nevie kedy to prejde ale že nehovorí nikdy.A najhoršie čo ma doatalo skoro do depky ked som sa jej spýtal či teda aj ten debil čo chľastal a ruku na ňu siahol že či čakala 9 mesiacov?A ona z úsmevom že,,nie dva týždne,, dva týždne a nepoznala ho a už a mňa pozná pomaly 10 mesiacov a niiiiič.A tak sa rozíďme a bude lepšie v hneve a tak,ale ja aspoň ten rok dám a uvidím a potom som si istý že bude koniec😥🧐🥺

webino
autor
9. sep 2022

@webino a deň na to láska milujem ťa a si dokonalý a blaaa blaaa ja už jej nič neverím a mám na ňu iný pohľad už ju neberiem ako som bral veru

55kvetinka55
9. sep 2022

@webino hmm to ma mrzí..nie je tam proste chémia medzi vami a to iskrenie aké by tam malo byt 😔nepritahujete sa fyzicky a preto to nebude klapat😔držím ti palce aby si si čoskoro našiel tu pracu s ktorou to bude klapat vo všetkých smeroch

janula585
11. sep 2022

@webino prečítaj si po sebe, čo všetko si už napísal. Ty sa naozaj nemáš vôbec rád a možno aj preto sa k tebe správa ako k handre. Reálne k tebe nič necíti, možno si je až fyzicky odpudivý inak si neviem vysvetliť jej správanie. Spávať s tebou nechce a nebude. A keď aj raz bude, tak to bude naprd. Už nemáte 13 rokov, aby si jej česal vlasy a robil masáže. A už mi ťa ani nie je ľúto, lebo si za to môžeš sám.

webino
autor
13. sep 2022

@janula585 dakujem

55kvetinka55
13. sep 2022

@webino ako pokračujete?žiadna zmena??ešte možno vyskúšaj opačnú stratégiu..maj na "haku"aj ty ju v tomto smere a možno sa zlakne že o teba prichádza a skočí na teba😅😅..ak už ani to nezaberie,tak si začni hľadať inú partnerku ktorá bude mať o teba záujem 😉držím palce

karolinakr
13. sep 2022

Tiez sa mi zufale ostavat v tomto vztahu

webino
autor
13. sep 2022

@55kvetinka55 ďakujem skúsim,ale ja neviem vydržať,ale budem musieť vyskúšať.