Muž ma asi nemiluje

marika1918
3. mar 2023

Ahoj baby ideš sa sem vyrozprávať lebo to už ďalej nedokážem dusiť v sebe. Mám 19 rokov priateľ 20 a máme spolu 3mesačneho synčeka. Začali sem spolu žiť tesne pred mojimi 18 narodeninami nebolo to kvôli tomu že by sme to tak veľmi chceli ale on býval ďaleko a našiel si unás výbornú prácu tak sme sa teda rozhodli že si postavíme dom a začneme spolu žiť. Zo začiatku to bolo príjemné zábavné a krásne no po čase stále horšie stále menej a menej mi prejavoval lásku a mne to začalo strašne vadiť, cítila som a stále sa cítim byť menej cenná nemilovana a povedala by som že aj neatraktívna preňho. Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chcem aby mi dal najavo že má stále ľúbi no on stále že som sa zmenila a keď sa ho spitam že v čom tak neodpovedá. Ja už neviem ako to mám riešiť neviem čo mám urobiť aby si ma viac všímal aby ma občas aj pobozkal lebo akože ani po tej intímnej stránke to nieje bohvie čo inokedi sme spolu spali aj 3x do dňa no dnes je to 1x za 2 týždne a nejde len oto no aj keď príde domou z roboty a poviem mu daj mi pusu nikdi mi ju nedá buď povie že potom alebo niečo iné, trhá mi to srdce no už neviem čo mám robiť

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika1918
autor
3. mar 2023

@bajka16 nie finančné problémy nemáme. Ja neviem ja by som povedala že je výborní otec stará sa o syna občas ho aj prebali zaujíma sa chce aby som ho učila čo a ako chce ho kúpať obliekať atď proste je vidieť že sa stará tak neviem

rurutiax
3. mar 2023

@jabadabadu Úplne presne si to vystihla🤣

marika1918
autor
3. mar 2023

@jabadabadu on má kam ísť veľa krát sme sa otom aj rozprávali a povedala som mu že ak má už neľúbi tak sa proste rozidme ale že on nechce opustiť syna a ja tiež nechcem chlapcovi zobrať otca no ak to inak nepôjde tak či tak sa opustime

bajka16
3. mar 2023

@marika1918 a neveru si vylúčila?

marika1918
autor
3. mar 2023

@bajka16 áno .. na to nemá čas z roboty rovno domov a von nechodí a keď aj inde tak len somnou inak nechce ísť nikam

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 veď nemusí opustiť syna, otec zostane, len teba oslobodí. Alebo ty jeho.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja zbytočne mu to vysvetľovať že proste on nejde že on to bez neho nebude

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 a koho je to teda dom?

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja tak povedala by som že môj no ale ja to tak neberiem že patrí výhradne mne

pragmaticka
3. mar 2023

Strašne. Deti! Byt tvojim otcom, tak ta vyfliaskam aby si sa prebrala a nieto ešte pomáhať vám stavať dom. Len dúfam ze ste neboli až natoľko hlúpi, ze dom je aj na neho!!!
Ze sa nechránite?? Si normálna???? Tvoj vzťah skôr či neskôr skončí a ty ešte riskujes, ze s hentym nevyzretym deckom budeš mať druhé?!

amelie2017
3. mar 2023

Prepac, si cudzinka, romka, alebo si len v skole nedavala pozor? Nedokazem sa ani sustredit na to, co pises, lebo mi ide oci vypichnut tvoja gramatika..

tosomja
3. mar 2023

@amelie2017 nechcela som byť zase sprostá a riešiť gramatiku, tiež mi to oči kole 🫣

miadi
3. mar 2023

Ste na najlepsej ceste urobit si neplanovane druhe dieta. Vo vasom veku ste obaja mega plodni. Ale nemozes cakat ze to medzi vami bude take iste ako nez ste mali babo.

amelie2017
3. mar 2023

@tosomja ani ja, ale toto je moc. Je rozdiel urobit sem tam nejaku hrubku, nedat ciarku, pouzit nespisovne slovo..ale toto musim normalne lustit. Velmi to rusi.

bajka16
3. mar 2023

@amelie2017 akože my rómovia zásadne neovládame gramatiku áno? 😀 Pobavilo 🤣

lalenka33
3. mar 2023

Wow, keď deti majú deti, tak to presne takto dopadne. Máš vôbec skončenú strednú školu? Lebo podľa gramatiky horko ťažko základnú. Včera tu bola téma, že žena čaká ďalšie dieťa, ale chlap ho nechce, ale ochranu nepoužívali a čo má ona teraz robiť. Odporúčam ti prečítať si ju, lebo ty budeš o chvíľu v takej istej situácii. Decko nechcem ale nechcem ani tabletky, ani kondóm. Zodpovednosť level expert. Máš jediné šťastie, že dom ti postavili rodičia a tak neskončíš na ulici.

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi a vieš že ani nie gynekologička mi povedala že vraj to bol asi zázrak že som otehotnela vraj mám problém z oplodnenie vajíčok kvôli tomu že mám nepravidelný menzes a aj keď to už dostanem tak mám len 1-2 dní

bajka16
3. mar 2023

@marika1918 a inak len taká vsuvka. Existuje oveľa viac druhov antikoncepcie ako iba kondómy a tabletky. Aspoň toto zachrániť môžeš.

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 ja by som skôr povedala, že dom je otcov. V každom prípade sa chrániť treba, keď sa boji pusy, tak by sa mohol báť aj ďalšieho potomka. Ste mladí, zaviazali ste sa, on nie že nechce odísť od syna, jemu je dobre, má navarené, strechu nad hlavou, popratane, dáš mu bez ochrany (keď už mám byť neslušná) o syna sa mu staráš, nemusel brať úver aby mal kde bývať.

marika1918
autor
3. mar 2023

@lalenka33 áno predstav si mám skončenú školu a dokonca aj z maturitou

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
3. mar 2023

@bajka16 nie, nechcem urazit, osobne poznam vela romov, ktory by ma strcili do vrecka, ale ak tu niekto neovlada gramatiku, vyhovorka je, ze je cudzinka alebo romka..

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja tiež to beriem tak že syn je len výhovorka

miadi
3. mar 2023

@marika1918 na to sa nespoliehaj. Spermie preziju v tebe 5+ dni.

amelie2017
3. mar 2023

@marika1918 aj zo slovenciny si maturovala?
A ano, uz prestanem s gramatickym okienkom.

marika1918
autor
3. mar 2023

@amelie2017 áno som rómka ale to nieje dôvod prečo nepíšem bezchybne

amelie2017
3. mar 2023

@marika1918 dakujem za odpoved, veru by ani nemal byt, lebo pristup ku vzdelaniu je rovnaky.

marika1918
autor
3. mar 2023

@amelie2017 áno aj z angličtiny dokonca 😊
Nie každý má nadanie na gramatiku a poznám oveľa horšie prípady ako píšem na

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 a prečo teda píšeš s toľkými chybami v gramatike?