Muž ma asi nemiluje

marika1918
3. mar 2023

Ahoj baby ideš sa sem vyrozprávať lebo to už ďalej nedokážem dusiť v sebe. Mám 19 rokov priateľ 20 a máme spolu 3mesačneho synčeka. Začali sem spolu žiť tesne pred mojimi 18 narodeninami nebolo to kvôli tomu že by sme to tak veľmi chceli ale on býval ďaleko a našiel si unás výbornú prácu tak sme sa teda rozhodli že si postavíme dom a začneme spolu žiť. Zo začiatku to bolo príjemné zábavné a krásne no po čase stále horšie stále menej a menej mi prejavoval lásku a mne to začalo strašne vadiť, cítila som a stále sa cítim byť menej cenná nemilovana a povedala by som že aj neatraktívna preňho. Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chcem aby mi dal najavo že má stále ľúbi no on stále že som sa zmenila a keď sa ho spitam že v čom tak neodpovedá. Ja už neviem ako to mám riešiť neviem čo mám urobiť aby si ma viac všímal aby ma občas aj pobozkal lebo akože ani po tej intímnej stránke to nieje bohvie čo inokedi sme spolu spali aj 3x do dňa no dnes je to 1x za 2 týždne a nejde len oto no aj keď príde domou z roboty a poviem mu daj mi pusu nikdi mi ju nedá buď povie že potom alebo niečo iné, trhá mi to srdce no už neviem čo mám robiť

amelie2017
3. mar 2023

@tosomja uz odpovedala, nema nadanie na gramatiku

tosomja
3. mar 2023

@amelie2017 🙈 jaj

miadi
3. mar 2023

@marika1918 aku mà robotu ? Mozno je ozaj unaveny a nie je tam spokojny. Mà pocit ze to vsetko robi koli tebe Tak ta teraz “ tresta” chladom.

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja Nikdy mi nešla gramatika. Radšej nevedieť gramatiku ako tu urážať a poukazovať na cudzincov a Rómov

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi je živnostník, opravuje cesty dáva nové značky a tak

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 vieš, ale väčšinou sú to práve rómovia, čo namiesto učenia gramatiky sa učia 👉👌
Ale ok, neposudzujem, aj keď si myslím svoje o všetkom čo je tu napísané. Nie len gramatika 😉

amelie2017
3. mar 2023

@marika1918 nikto nikoho neuraza. Normalna otazka, ked vidim, ze niekto pise velmi, ale naozaj velmi zle. Prva vec, co ma napadne, nesud, je cudzinka..druha, Romka. Nie kvoli tomu, aku maju na Slovensku reputaciu, ale kvoli tomu, ze ak doma komunikuju v romstine, moze byt tazsie prejst na slovencinu.

A na druhej strane, netreba byt taky urazlivy, lebo vsetci vieme, ze tam su medzery...veci ako su.. ale neurazam, nemam nic proti romom.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
3. mar 2023

Mozno sa nanho moc hadzes uz nie si vzacna. Nepytaj si pusu bud ju da alebo mu ju das ty. Nevsimaj si ho tolko. Chod aj ty von. Zameraj sa viac na seba. Ty si ako psik doma cakas kedy dojde pan domov a pohladka ta. Nechaj mu dieta a chod niekde s kamoskou..

marika1918
autor
3. mar 2023

@tosomja nepopieram nájdu sa aj takí, no ešte stále sú medzi nami aj slušný vzdelaní pracovitý ľudia.. to že mi nejde gramatiky neznamená že som sprostá a snažím sa mať čo najviac dety to teda nie... A to že som tak skoro otehotnela neľutujem lebo je to najkrajšie čo mi mohol život dať, avšak mohlo to všetko byť aj neskôr.. chcela by som teraz chodiť do práce spoznávať svet vzdelávať sa atď no čas sa vrátiť nedá

marika1918
autor
3. mar 2023

@miadi skúšala som aj to o pol hodinu mi bol stým že malý plače mám prísť domou a samozrejme dieťa mi je prednesie ako kamarátky tak prídem domou aj keď občas ma volá domou len tak bez toho že by naozaj plakal chlapec

tosomja
3. mar 2023

@marika1918 tak dajte malého babke, dedovi a choďte spolu vonku. Možno chce byť s tebou sám.

miadi
3. mar 2023

@marika1918 to nie je o tom kto ti je prednejsi Mala by si ist aj von koli sebe aj aby on bol Sam s dietatom nuteny sa chvilku postarat. A ty aby si bola vzacnejsia .

marika1918
autor
3. mar 2023

@amelie2017 samozrejme chápem, tak ako ja mám medzery v gramatické tak ich máte aj vy 😂
A nerozprávam po rómsky ani ja ani priateľ

miadi
4. mar 2023

Ten sex Mozno si mysli ze ked ho mate menej = ne otehotnies.

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi ak má naozaj neľúbi a zámerne klameme že má ľúbi len preto aby som ho neodlúčila od malého tak uz je neskoro niečo skúšať alebo sa nejako snažiť .. proste sa stim zmierim že má už nechce

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi on mi raz povedal ( bol doma celý mesiac lebo nebol materiál tak nechodili pracovať) že tím že ja celí čas doma tak mi nechýbam a nemá namna až tak chuť ako keď je v práci .. aj keď do práce chody ten sex je len keď on chce raz za čas

miadi
4. mar 2023

Takze poznas ho 4roky mate vztah dieta dom a teraz to 3mesiace neklape a ty to chces vzdat? Tak uz radsej nesexovat vobec ..

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi problém máme už dlhšie neviem presne od kedy ale typujem to na 5 až 6 mesiacov

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi a nieže by som sa vzdala nášho vstahu len proste ma to už nebaví že sa stále snažím len ja.. a moja psychika tiež nieje v poriadku od kedi som porodila tak ma to chytilo najprv som bola celá bez seba lebo syn mi nechcel dať s prsníka tak som si namislala že má možno nevníma ako mamu ( mala som cisársky tak mi ho doniesli ukázať až na druhý deň ) kvôli stresu atď som prišla aj o mlieko potom mi chlapec ochorel tiež som bola celá bez seba keď tak plakal mal horúčku atď

miadi
4. mar 2023

@marika1918 Cize este ked si bola teho.?

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi áno

miadi
4. mar 2023

Ked ta naozaj nelubi nema na teba chut ., tak ozaj by bolo fajn postavit mensi dom hnet vedla a moze byt so synom kolko chce. Vy sa rozidete.. a buduci frajer nech si da laskavo kondom ked nechces mat dalsie neplanovane dieta. Velmi rychlo si sa mu zunovala . Musela byt plytka ta jeho laska. Ale rodicia mozete byt vzdy dobri Aj ked spolu nebudete žit. Zalezi len na vas ako sa k tomu postavite.

darijja
4. mar 2023

@marika1918 ten pravopis..och

nelca0510
4. mar 2023

Ak je toto pravda,je pekne,že máte vlastný dom. Ale obávam sa,že vo veku 18. a 19. rokov ste boli pripravený na taký veľký záväzok,a skôr ste dosť nevybureny. Veď skúste ešte nájsť na sebe niečo,čo máte radi a pokračovať na vzťahu. Nemôže byť predsa odpoveď rozchod hneď na vsetko 🙂

skjatqo
4. mar 2023

@marika1918 Marika, stali ste sa rodičmi. Je to veľká zmena. Žena sa mení na matku, muž na otca. Dajte tomu čas. Ak sa muž zaujíma o dieťa, dokonca chce vedieť ako ho prebalí, okúpe... fantasticky super bomba! Stavajte na tom váš vzťah, starajte sa spoločne o dieťa.
Žena je plná emócií v tehotenstve a prvých 6 mesiacov po pôrode. Potom sa to trošku stabilizuje. Vydržte. Aj keď je to ťažké. Nečakajte že vás muž zastúpi pri starostlivosti o dieťa. Bábätko je ešte malinké, muži chytajú paniku, nevedia čo s ním.
Muž sa mení na otca, je to veľmi ťažké obdobie, uvedomuje si že už nikdy nebude slobodný, má zodpovednosť za rodinu, musí zarobiť dosť peňazí, musí sa postarať. A čo ak by zrazu nemal prácu?
No a ešte je tu "riziko" ďalšieho tehotenstva. On si to možno uvedomuje viac ako vy. Alebo je to proste podvedomá reakcia. Dajte tomu čas, sústreďte sa na iné veci. Nájdite si inú spoločnú zábavu.
Vždy keď sa cítite zle, uvedomte si, že sú vaše pocity teraz divoké, hormóny to robia. A ak máte problémy s dojčením, málo mlieka, veľa mlieka, nedojčíte, to sa tiež prejavuje na emóciách. To je u ženy tak spojené.

petra8786
4. mar 2023

@marika1918 treba ísť asi ešte do školy a doucit sa trošku gramatiku,nič v zlom......ale to sa ani čítať nedá,ako ťa má niekto hoc aj muž brať vážne,keď máš chyb toľko v správach čo píšeš,ako prváčka na základnej.

cyberk
4. mar 2023

Ale noo, brat ta bude lubit vzdy, aj ked ti to nepovie, hlavu hore 🤣

katarinka89
4. mar 2023

@tosomja 🤣

elmivelmi
4. mar 2023

@marika1918 to si mala 13 ked si ho spoznala?No viids tadsej si sa mala hrat s babikami este,dost zavcasu si si niekoho pripitala v sebe,naco si sa hrala na dospelu?Ja by som mojim dceram zakazala mat lasky uz v 13,najksor skola a potom kamarati.Pretoze to tak je ste mladi a zivot dlhy,zvatsa to tak byva ze take vztahy koncia po case a nie su na vely zivot.Ty uz to len uhraj tak aby ste noli spolu co najdlhsie ked uz mate dieta a druhe pokial to tak citis s nim si ani nerobte,potom by si to mala horsie .Ale mozno sa mylim a zasa sa ma zel zalaskuje.