Muž mal sex v trojke
Som vydatá skoro 6 rokov a zistila som ze muž mal ešte predtým než ma spoznal, sex v trojke. Na tom by nebolo nič až tak hrozne, bol mladý atď ale, boli tam dvaja chlapi a jedna žena. A ten druhy chlap bol jeho brat. Je mi z toho úplne na grc. Rozviedli by ste sa? Mam to prekusnut? Bolo to dávno ale je mi z toho zle. Vraj boli všetci opití ale aj tak. Grc.
Stručné zhrnutie
- Témou je zistenie, že partner mal pred vstupom do súčasného vzťahu sex v trojke, v ktorej bol druhý muž jeho brat.
- V diskusii prevládal názor, že minulosť treba nechať minulosťou a neriešiť ju rozvodom; odporúčania zahŕňali nerypať do minulosti, nevyťahovať detaily a dať tomu čas.
- Ako praktické zvládanie nepríjemných predstáv bola odporučená kombinácia humoru, postupného spracovania a v niektorých prípadoch obmedzenie kontaktu so švagrom.
Najčastejšie otázky
Q: Mám sa rozviesť, ak partner mal pred vzťahom trojku s bratom?
A: Väčšina diskutujúcich odporúčala nerozvádzať sa, pretože trojka sa stala pred vzťahom; konkrétne rady boli nerypať do minulosti a dať tomu čas.
Q: Ako spracovať nechutenstvo z partnerovej predchádzajúcej trojky s rodinným príslušníkom?
A: Účastníci navrhovali neotvárať tému pri partnerovi, nevyťahovať detaily, používať humor a počkať, že pohľad sa môže zlepšiť po čase (niektorí spomenuli napr. mesiac).
Q: Ako reagovať, keď mi to o partnerovi povedala tretia osoba v opitosti?
A: Diskusia odporúčala považovať také prezradenie za výsledok opitosti alebo provokácie, nešíriť informáciu ďalej a nekonfrontovať okamžite ani verejne.
Q: Mám sa vyhýbať kontaktu so švagrom po takomto odhalení?
A: Niektorí diskutujúci odporúčali obmedziť alebo sa vyhýbať stretnutiam so švagrom, zatiaľ čo iní tvrdili, že ak manželstvo funguje, nie je nutné švagra vylučovať zo spoločenských stretnutí.
Q: Je trestné alebo incestné, ak partner bol v trojke, kde bol aj jeho brat?
A: V diskusii väčšina ľudí uviedla, že ak medzi bratmi nedošlo k priamej sexuálnej aktivite, nejde o incest; niektorí spomenuli možnosť nahlásenia znásilnenia, no žiadne také tvrdenie nebolo v diskusii potvrdené.
Q: Ako o tom hovoriť s partnerom bez toho, aby som vzťah poškodzovala?
A: Účastníci radili priamy, nekonfrontačný rozhovor s uznaním, že išlo o minulosť; viacerí spomínali, že partner spočiatku zapieral, potom priznal, že boli opití, takže netreba automaticky predpokladať zámer.
Závery z diskusie
Zhoda
- Väčšina účastníkov odporučila nerypať do minulosti a nežiadať rozvod kvôli trojke, ktorá sa stala pred vzťahom.
- Odporúčalo sa dať tomu čas a spracovať nepríjemné pocity postupne.
- Viacerí považovali humor a ignorovanie detailov za praktické spôsoby zvládania.
Sporné názory
- Niektorí považovali trojku s bratom za nechutnú a ťažko prekonateľnú; iní tvrdili, že šlo o minulosť bez priameho sexuálneho kontaktu medzi bratmi a nie je to dôvod na rozvod.
Otvorené otázky
- Prečo tretia osoba spomenula udalosť až po rokoch?
- Došlo počas trojky k priamej sexuálnej aktivite medzi bratmi?
Spomenuté značky a firmy
žiadne
Spomenuté produkty a metódy
sex v trojke, trojka, swingers, hlboké hrdlo, oral, rozvod, znásilnenie
Miesta a osoby
žiadne
Tak, aspoň môžeš pri najbližšom stretnutí pobúchať švagra po chrbáte, že hmmmm, kto by to o tebe povedal.. - srandu si robím, fakt to nerob :D Je to veľmi blbé, a určite by som toto o mojom mužovi nechcela nikdy počuť, ale určite to nie je dôvod na rozvod. Verím, že je ti na odpadnutie miestami, ale tak stalo sa, nemysli na to, nevyhadzuj na oči. Mysli skôr na to, ako musí byť mužovi zle z toho, že to prasklo a že už to vieš..
@oblecenie99 😄 to by sa chudák aj švagor riadne trápne cítil 😄 už som to vstrebala celkom, aj vďaka tomu ako si vy baby tu z toho robíte srandu 🤭
@21oktober áno, to len tesne po tom zistení som bola taka nijaká, už to je dnes lepsie. Jasne ze rozvádzat sa nebudem, to len ta prvotná emócia a tie predstavy 🤮lubim ho aj tak 😄 bolo to dávno, bol mladý opitý a stalo sa, no co už 🙈
A prečo ti je zle z toho že to bol jeho brat? V čom by to bolo iné že by išlo o cudzieho chlapa? Či čo si predstavuješ, že si bratia navzájom robili oral alebo?😀 určite sa venovali tej babe a nie sebe
@54tinka54 no proste keď si predstavím ze by som ja mala mat sex v trojke so segrou alebo brachom, aj keď by sme nemali styk, tak sa mi to zdá nechutne. Trtkat pred bratom alebo segrou. Nemôžem za to ze sa mi to hnusí, veľmi chcem aby sa mi to zdalo v pohode ako väčšine z vás 😅🤷♀️ ale no čo už, nemám na výber a musím to stráviť 🙈
Je to fakt dost nechutne 🤮 A to mohli mat vypite akokolvek. oni si medzi sebou nahodou nenakladali? 🙈
@minutka nechcem na toto ani myslieť, dúfam ze nie. Ona ta baba co tam bola s nimi nič také nehovorila a to šla fakt do podrobnosti, neviem ani co ju to napadlo po rokoch len tak si za mnou sadnúť a rozprávať o tom 🤦♀️
Tak čo ja viem, ak majú s brachom medzi sebou kamarátsky vzťah a ešte mali aj vypité.. oni proste uvažujú inak jak my ženy 😅 môj muž mal trojku so svojim veľmi dobrým kamarátom.. tiež mali vypité 🙈
Ja si napr neviem predstaviť niečo take ani so sestrou ani s kamoskou 😅
Proste nerieš.. boli mladí, opití, chceli zažiť niečo nové a odškrtnuť si v pomyselnom zozname ze mali trojku
A tá baba ze to vytiahla teraz pred tebou.. nechápem načo
Ináč som sa zo zvedavosti opýtala môjho muža, že čo si o tom myslí, a jedine, čo mu nesedelo, že on mal frajerku, a nevadilo mu, že aj iný je s ňou.. hovorím mu, ale to bol jeho brat, a on že no a? a čo že brat? Však aspoň ho poznal. Z pohľadu chlapa je to teda úplne jedno, že to je brat.. vôbec mu to neprišlo zvláštne. Skôr nechápe, prečo nám príde zvláštne, že tam mal práve brata. Situačne, keby bol singl, a mal by brata a peknú švagrinú, ktorá by mala záujem a brat by ho poprosil a boli by opití, tak no problem... čiže takto... je ti už lepšie, autorka? :D
@oblecenie99 😄😄😄 ale ano som rada ze som to sem napísala, asi 90 percent sa vás zhodlo ze to nieje nič hrozné a ďakujem aj za názor chlapa 🤭
@vlcik1 prečo mi to povedala netuším, mala vypite a prisadla si ku mne a kamoške keď sme boli na vínku. A poznáme sa cez spoločných kamošov. Občas sa stretávame na oslavách našich spoločných kamošov a tak podobne. Vedela som ze kedysi ona a môj muž spolu chvíľu chodili.
Tá ženská mi príde že na teba žiarli,alebo ti závidí keď ti takúto vec povie len tak. Asi jej alkohol moc nerobí dobre keď vždy po ňom robí takéto kraviny🤣. Mne tiež ex môjho muža dristla raz v opitosti čo spravil keď boli ešte spolu, no čo som jej na to mala? Ja šťastná v harmonickom manželstve a ona podáva 12 krát do roka rozvodové papiere. Zameraj sa skôr na ňu keď ju stretneš. Záves sa na manžela a ukáž jej že aj vďaka nej a tomu čo sa na nej naučil ste teraz šťastnejší. 😉. No a švagra radšej nekomentuj, ten by sa asi inak hanbil🙈
Hej je to na hnusný grc že mne by sa zhnusil len tým že je toho schopný, prasaci
Myslím, že by si to vôbec nemala riešiť. Po prvé je to ich osobná intímna vec, ktorá bola ďaleko pred vaším vzťahom, navyše v opitosti. V tomto stave už ľudia urobili toľko veci, na ktoré potom neboli ale že vôbec hrdí. Myslím , že ani tvoj muž na to nie je pyšný, keď zareagoval tak ako zareagoval. Že to bolo s bratom, to sa dá pochopiť. Ak majú dobrý vzťah. Chlapi na veľa takýchto situácií reagujú inak ako ženy. A navyše veľa ľudí v mladosti skúša kadečo. Myslím, že sa úplne zbytočne nad tým pozastavuješ. Čo sa týka tej aktérky ,omg tak to je iná jadrová fyzička🤔. Moc inteligencie nepobrala. Si sa mala spýtať, že ktorý bol lepší, či si si dobre vybrala.... Krava strašná

@janulka1802 ale veď na tom vôbec nezáleží aký je ktorý príbeh . Neštandardné situácie sa v živote dejú aj v horšej forme ako jedna trojka s bratom . To ako som sa vydala prvýkrát a za akých okolností ani nejdem písať , lebo sama sebe sa dnes čudujem že som toho bola schopná .
Autorka , hoď to za hlavu . Tebe je z toho na zvracanie, tvoj muž tomu nepripisuje význam , je to pre neho niečo čo bolo , no a muži to vnímajú asi tak že no tak čo , tak som videl súložiaceho brata. On to už dávno v hlave nenosí a ani neviem ako by si zdôvodnila svoj rozvod .