Muži, poraďte mi, prosím!

14. dec 2023

Ahojte potrebovala by som radu od mužov. S tym mojim sa chcem porozpravat o nasom intimnom zivote. Nastal u nas v tejto oblasti upadok a skratka odcudzili sme sa. Pre mna tato frekvencia co mame teraz je nedostacujuca a tiez by som privitala viacej snahy. Nikdy som so ziadnym chlapom nic taketo nemusela riesit preto ziadam o rady ako mu to povedat aby sa nezdul

j_m
19. dec 2023

@pralinka25 “ja som len na vlastne riziko (ako to byva pri reportazach ze nevhodne pre citlive povahy 😝)“
👍😂😂…😂😂😂…

pralinka25
19. dec 2023
foterlotor
20. dec 2023

autorka: toto tiez beriem ako vyhovorku "bolo toho na nas oboch vela", to je rovnake ako "ma vela prace". To su blbosti. Ja makam od rana do vecera, mam toho fakt dost ale sex je nieco ine. Patri do vztahu samozrejme funkcneho. Sex neznamena robit gymnastiku hodinu. Sex znamena najst si intimnu chvilku na partnera a zdielat seba sameho. To nemoze byt problem. Je to prijemna cinnost. Plne chapem ze kazdy ma ine chute a potrebu, ale to nie je okopavanie zemiakov ze idem sa nutit. Chce partner/partnerka castejsie? OK kde je problem? Pre mna je toto naozaj nieco nepochopitelne.