Myslel záujem o stretko úprimne?

12. feb 2023

Ahojte,
mám 38 a on 42. Obaja rozvedení. Písali sme si asi mesiac na internetovej zoznamke. Potom sme si dohodli prvé stretko v kaviarni. Viem, internetové zoznamky sú klam, ale skúsila som. Stretko bral ako hotovú vec, na betón a že sa naň teší. Aj ja som sa tešila.Asi 2 dni pred pri písaní začal mať strohé odpovede skôr také ironické. 1 deň pred mi položil otázku, či som pripravená na stretko. Zasa ironicky. A chcel odpoveď otázkou "tak ?". Čo mňa trochu zarazilo a odpovedala som radšej "nie". Keď som sa ho opýtala, či chcel on na stretko prísť, tak odpovedal: "viac áno, ako nie". Na to som mu odpísala, že mám dojem, že na to stretko sa necítil on, preto ma tak svojím správaním vmanévrovalndo takej odpovede, že: "nie". Načo ma ponížil, že trpím domienkami a paranojou.
Teraz mám v sebe taký pocit, že som dobre urobila, keď som stretko odložila.
Čo si o jeho správaní myslíte vy ?

dadis
12. feb 2023

Ach, tieto zoznamky. Nepochopim. Nechaj sa radsej zbalit muzom v realite. To co si si mesiac s cudzim muzom pisala?

autor
12. feb 2023

@dadis Tak bežne, o živote. O práci. Záujmy, záľuby.

autor
12. feb 2023

@dadis Tak bežne. O živote, o práci. Záľuby, záujmy.

xsimonkax
12. feb 2023

Skôr si myslím, že nehľadá nič viac ako len zábavu. Ma dosť rokov nato, že keby Ta chcel spoznať tak sa stretnete ako dvaja dospelý ľudia.
Byt tebou to neriešim.

divokykonik
12. feb 2023

Ja by som sa s ním asi prestala baviť, nemá to význam. Skôr to berie ako srandu a zrejme ty o také pletky nepletky nestojíš. 🙂

autor
12. feb 2023

@divokykonik Veru nestojím. Manipulátora, čo ma ešte aj uráža mi ozaj netreba.

denae
12. feb 2023

Ja mám skôr pocit, že na žiadne stretko nikdy nemal v úmysle ísť. Keď si so stretkom súhlasila, tak potreboval vycúvať a zvolil takýto spôsob. Nezaťažuj sa takýmto chlapom, nestojí za nič.

dadis
12. feb 2023

Ved to je na jednodnove pisanie...tomuto napis, ze nemas zaujem v tom dalej pokracovat, ze si sa tesila a bola si na neho zvedava a ze tymi pochybnostani tu radost uplne zabil. A nabuduce bud vyberavejsia.

marseillefan
12. feb 2023

Vyfarbil sa skôr ako si sa s ním stretla, čo je myslím že super, aspoň nemusíš strácať čas. Poriadny sebavedomý chlap a gentleman by také niečo nikdy nenapísal. Zbytočne riešiš, či mal záujem o stretnutie alebo nie.. dôležité je, že už by si nemala mať žiaden záujem ty.

amiaja
12. feb 2023

Nemal zaujem sa stretnut. Zahral to tak aby si to vlastne zrusila ty. S takym by som viac cas nestracala.

autor
12. feb 2023

@denae Presne tohoto istého názoru som aj ja. Načo mi odpísal, že som paranoidná a mám domienky, no ...🙄. To už nevedel, čo iné mi má napísať.

loyda
12. feb 2023

@dadis aj ja som sa s mojím spoznala na zoznamke a nevidím na tom nič zlé. V realite som fungovala ako single mama v štýle praca-skolka-domov a veľa príležitostí niekoho spoznať som nemala.

Ale teda, my sme si písali 3 dní, stretli sme sa. Neviem, či by som mesačne písanie nebrala ako stratu času.

drzaopica
12. feb 2023

Načo sa natahujete slovíčkami?prečo si napísala nie?ja by som napísala áno na stretku by si zistila či Ti stojí za to.Podla mňa si reagovala divne

autor
12. feb 2023

@marseillefan
@dadis
Presne tak

autor
12. feb 2023

@drzaopica Vieš, ak je niekto ironický a nátlakový prejde Ťa chuť sa z niekým stretávať. Aspoň ja to tak mám ... u mňa to potom zabije aj radosť aj zvedavosť

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
12. feb 2023

@loyda Ano, urcite treba aj tak. Ak nie je nikde ina moznost, tam aj toto je fajn. Najma vsak triezvo a byt vyberava. Mesiac cakat na rande, je hlupost.

loliku
12. feb 2023

Nechapem. On ti napisal " Tesis sa na zajtrajsue stretko,tak ?" A ty si sa urazila, ze ra ponizil a nechce prist? Ako vies co mysli ironicky, ked ho vlastne nepoznas? Ale urobila si aj tak dobre, taketo stretka cez internet a pisanie si nevestia nic dobre. To je vynimka ze si tak niekto najde normalneho partnera

jan510
12. feb 2023

co mam info od kamosiek v sucastnosti vela muzov na zoznamkach chce len virtualne vztahy, namotavat vyznavat city a nic viac.l Urcite sa tam najdu aj vynimky ale kamosky mali take skusenosti, pisali a pisali a nic z toho. Dvihalii im ega a nic viac

autor
12. feb 2023

@loliku Nie, on bol 2 dni ironický, odpovede cez pol huby. A potom sa ma opýtal, že "čo s tým stretkom ? Tak ! ". A potom keď som sa ho opýtala, že či bol na to stretko skutočne tak pripravený, ako rozprával odpovedal: " viac áno, ako nie". Taķže nebol 100% rozhodnutý, že to chce. podľa mňa

dadis
12. feb 2023

@jan510 A inak, ked si mesiac s niekym pisu, ten muz ocakava, ze si pises iba s nim? A ked ide na ine rande a ten muz sa ta pyta, co vecer robis..napise, ze som na rande? 😬🤔

thereisabear
12. feb 2023

Spýtal sa či si pripravená na stretko ironicky? Ako ironicky?

autor
12. feb 2023

@thereisabear Píšem, že on bol ironický už dva dni pred tým. Mal hlúpe poznámky podpichovačné a odpovede cez pol úst.

autor
12. feb 2023

@thereisabear Na všetko, nie iba na otázku stretka.

anita6666
12. feb 2023

Keby si mala o minimálne 10 rokov menej,tak by sa na to stretko dotrepal....toto ti chcel povedať

thereisabear
12. feb 2023

Tak to veľký záujem nemal, len tak skúša...

dadis
12. feb 2023

@anita6666 Ved aj ty si stara korcula a vies, ze muzi toto tak neriesia.

autor
12. feb 2023

@thereisabear Už nech si skúša niekde inde. U mňa skončil. Nech omotáva, ako tu bolo o 10rokov mladšie ...
Kto, vie či uspeje ...

dadis
12. feb 2023

Mas len 38, hladaj si aj ty mladsieho.

jan510
12. feb 2023

@dadis no kamoska mala tak ze pisali co robila, aky mala den a tak dokola. Muzi chcu aby nepisala inym respk niektorym to bolo jedno. Zas ona po rande nebehala. Nemala viac rozrobenych. Teraz asi ide taka doba ze staci mat niekoho na linke😃🤦.