Nejde mi randenie

6. mar 2022

Mozno je to hlupe, co ma trapi, ale som sama uz vyse roka. No a zacala som teraz chodit viac von s muzmi, aj s kamaratmi mojich kamaratov, trosku sa aj zoznamit, s cim problem nemam, som celkom spolocenska a rada sa zoznamujem. No problem nastava v randeni. Absolutne mi to nejde. Do minuleho roka som bola v jednom dlhodobom vztahu, boli sme spolu 6,5 roka. No a ja som nemusela riesit nejake randenia, flirtovanie, lebo som mala predsa frajera. No a teraz, jedna katastrofa. Vzdy sa akoby zablokujem alebo poviem nejaku hlupost, alebo sa mi uz dotycny neozve, lebo asi posobim odmietavo, podla mna je to ten blok. Sama neviem. Chcela by som to zmenit, chcela by som byt viac uvolnena, taka, ako ked sa zoznamujem ako kamoska. Neviem, preco to tak je a mozno aj tu mi trosku pomozete, ci to viem zmenit, ci to chce len cas alebo v com je vlastne problem. O byvaleho nejde, s nim v kontakte nie som a vztah aj laska skoncila, nelubim ho uz. No a co sa tyka flirtu a zbalenie muza, to mi nejde uz vobec 🙂)))

marcellka32
6. mar 2022

Byť sama sebou, neočakávat hneď vzťah, nepremýšľat veľa o tom, nechať plynúť čas

kitycat
6. mar 2022

A skusila si niekoho z nich aj pozvat na druhe rande a uz sa neozvali?

vorkola
6. mar 2022

Podla mna, nema dievca pozyvat na rande ako prva.Chlap musi ukazat zene ,zze ma o nu zaujem.

janickacrazy
7. mar 2022

Proste to neber tak vážne, zoznamuj sa, ale nič neocakavaj. Ber to ako hru. Ideš na kávu, pokecate a uvidíte. Buď sa ozve alebo nie. Ideš ďalej. Raz sa určite nejaký ozve.

lienka434
7. apr 2023

Pozri si na istá profil radipsychologicka sú tam zaujímavé tipy prečo tak premýšľas..