Opäť žiarli

krespapulu
4. mar 2022

Tak ahojte som tu opäť, opäť s tým istým problémom,takže uz týždeň nereagujem na jeho hlúpe ziarlivostne správy lebo mám už toho vážne dost .Teraz je to preto že som si nezablokovala jedného starého známeho čo mi po dlhej dobe napísal,ale neodpísala som mu nič. Len som ho hneď neblokla.Partner sa mi kukol do tel.a bolo zle,keď nebol zablokovaný .Už týždeň mi píše že som klamárka a flandra.to by nič nebolo na to som si zvykla len mi napísal že zajtra príde a uvidím ,že všetko čo mi kúpil aj malému že všetko berie ale že nepríde on že prídu iní a že nepríde v mieri,takže mám strach čo sa bude diať.

pribinak
4. mar 2022

@krespapulu takéto somára nazyvas priateľ? Pošli ho do riti a daj si súdom určite výživné
Flandra…a že priateľ

krespapulu
autor
4. mar 2022

@pribinak našťastie nie je to otec dieťaťa a ani spolu nebyvame

krespapulu
autor
4. mar 2022

@krespapulu len mám strach čo sa bude diať keď už s ním po troch rokoch nemienim byť len zo strachu

pribinak
4. mar 2022

@krespapulu nie je to otec dieťaťa? Tak ho zablokuj ešte teraz večer
Nápis mu nech tá už viac nekontaktuje a neotravuje.,

Máš strach? Ak by robil problemy, tak hneď kontaktuj políciu

krespapulu
autor
4. mar 2022

@pribinak ak mi vykopne dvere ani nebude kedy

puklica13
4. mar 2022

@krespapulu veď zavolaj policajtov..a uvidíš jeho hrdinstvo..alebo tých "inych" ci sa im bude chcieť kvôli nemu ťahať s policajtmi
A na tvojom mieste by som mu ja už ďalšiu šancu na žiarlenie nedala

krespapulu
autor
4. mar 2022

@pribinak nwm čo mieni spraviť keďže mi napísal že za akého ho mám tak to aj bude prebiehat

pribinak
4. mar 2022

@krespapulu nápis mu, že toto chápeš ako vyhrážanie a hodlá kontaktovať políciu

pribinak
4. mar 2022

@krespapulu a aj to urob a poraď sa rovno aj s právnikom

krespapulu
autor
4. mar 2022

@pribinak ďakujem za radu

malapepka
4. mar 2022

Zajtra by som sa na cely den spakovala a isla by som niekam prec. Ak by som mala dobru susedku, tak by som ju poprosila, aby v pripade nasilneho vniknutia ci poskodzovania majetku zavola policajtov. Ale nech to urobi potichu vo svojom byte. Aby s hentymi neprisla do konfliktu.

Ak chces byt doma, tak aspon dieta niekomu daj, nech sa na to nemusi pozerat. Ak ma dotycny hrdina co i len 1 kefku, zbal ho a mas moznost mu to odovzdat. A to by bolo naposledy, co by som ho videla. Ak by aj tak dobiedzal, vsetko by som odkladala a vybavila sudny prikaz na zskaz priblizenia.
Nikto nema pravo druheho tyrat psychicky ci fyzicky.

krespapulu
autor
5. mar 2022

@malapepka dieťa je moment.chore ,nemôžem ho niekomu dat

zojazoja
5. mar 2022

Nic nerob. Vypisuj na koňa a dalej si ho drz ako priatela a pekne mu dalej ukazuj tvoj mobil.. Co ti mam na to povedat.. Dokola to iste.. Píšeš, pises, vypisujes sem stale a nic z toho. Dvere ti asi nevykopne, prve dni bude otravny a zly, ale to zvládneš, zablokovať ho VSADE. Ked tak ti pomôže polícia SR. Vela šťastia a rob uz nieco s tym.

reni666
5. mar 2022

@krespapulu treba všetko čo kúpil hodiť do tašky a dať pred dvere

pribinak
5. mar 2022

@krespapulu skús zavolať aj sem dajú ti dobre rady ako postupovať

https://centrumnadej.sk/

marcellka32
5. mar 2022

On ti hovorí, že si flandra a je to v pohode, veď ty si si už na to zvykla??? Tohto človeka nazývas svojim priateľom??? Zrejme nemáš predstavu, že takto sa normálny muž nechova, ten tvoj si ťa neváži ako ženu a ty sama nemáš sebaúctu, keď toto dovolíš, a on si bude dovolovat toľko, koľko ty dovolíš

stanulienkat
5. mar 2022

To kde chodite na takyto odpad?

sandyan
5. mar 2022

No este aby sa mi vyhrazal taky jednoduchy clovek,ze vraj nepridu v mieri...to sme kde??? A ty si to nechas? Nie je otec dietata a ty ho prestan nazyvat priatelom, a preco ti vlastne chodi do mobilu a kontroluje? Ved si hadam svojpravna osoba..

lubkavargova1
5. mar 2022

Uprimne, podla toho co pises, si sama zasluzis jednu taku ze stena ti da druhu. Lebo inak to asi nikdy nepochopis.
Spolu nebyvate, nie je otcom dietata a ty robis take caviky..

terezkaa22
14. mar 2022

Podla mna to slečne robí dobre,asi je rada obdivovana,inak by sa ho už davno zbavila,naco by sme mysleli na dieťa? že? kokos matka uvedom sa